رفتن به مطلب
alim123

فعال کردن پخش صوتی در جی دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام علاوه بر دانلود فایل امکان پخش صوتی هم داشته باشه از کامپوننت جی دانلود استفاده می کنم ولی نمی تونم بخش صوتی رو فعال کنم کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

جی دانلود نمی تونه چیزی پخش کنه. شما ففط می تونی برای دانلود بگذاری. برای پخش هم از افزونه هایی نظیر jplayer استفاده کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

جی دانلود نمی تونه چیزی پخش کنه. شما ففط می تونی برای دانلود بگذاری. برای پخش هم از افزونه هایی نظیر jplayer استفاده کنید.

موفق باشید.

دوست عزیز محض اطلاعتون عرض کنم میتونه خودم راهشو پیدا کردم الانم داره مث ساعت کار می کنه و پخش می کنه خواستی برات توضیح بدم

:D

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه مشکل حل شده برای به نتیجه رسیدن این تاپیک لطف کنید و روشی که این مشکل رو حل کردید را مطرح نمایید

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام من میخوام علاوه بر دانلود فایل امکان پخش صوتی هم داشته باشه از کامپوننت جی دانلود استفاده می کنم ولی نمی تونم بخش صوتی رو فعال کنم کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

سلام.

موفق باشید.

دوست عزیز محض اطلاعتون عرض کنم میتونه خودم راهشو پیدا کردم الانم داره مث ساعت کار می کنه و پخش می کنه خواستی برات توضیح بدم

:D

:exclamation:

آنچه برای خود می خواهید برای دیگران نیز بخواهید!

لینک به ارسال

مشکل حل شده گرامی اینم لینکش برید ببینید

http://adinehbardaskan.com/index.php/2012-03-15-05-32-52

البته کار سختی نیست به قسمت پیکربندی جی دانلود مراجعه کنید و در بالا روی تب صوتی کلیک کنید و در قسمت (MP3 نمايش اطلاعات فايل ) گزینه بلی را انتخاب کنید فقط باید دقت کنید که در طرحی که در جی دانلود فعال کردین این عبارت ({mp3_player}) وجود داشته باشه . که خودشم توضیح داده .

و کار تمومه.

حالا با هر فایل که برا دانلود میذارید البته صوتی یک پلیر هم ظاهر میشه که میتونید پخش کنید فایلتون رو . فقط برای پخش نیاز به فلش پلیر هست .

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...