رفتن به مطلب
jalaladdin

درخواست قالب عمومی

پست های پیشنهاد شده

دوستان برای جوملا 2.5 یک قالب کلی مثل این تصویر می خواستم:

Whats_mambo_001.jpg

فارسی می خوام باشه

اگه لطف کنید ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

قالب های زیادی با این سبک وجود دارد. شما در سایت جومینا بگردید زیاد پیدا می کنید.

سایت های خارجی هم هستند که قالب های زیبای زیادی دارند و بعضی هاشون هم rtl هستند!

موفق باشید.

لینک به ارسال

اگه لطف کنید نمونه ای بذارید ممنون میشم چون این سایت قسمتی برای دانلود قالب نداره! و قالب ها هم توی انجمن ها پخش و پلا هستند به راحتی نمیشه پیداشون کرد

لینک به ارسال

سلام

شما برو تو انجمن جوملا 2.5 بخش قالب های فارسی

اینم یه نمونش

http://forum.joomina.ir/thread-11851-post-64285.html#pid64285

در ضمن اینو با آرتیستر می تونی خودت براحتی طراحی کنی

لینک به ارسال

دوستان ممنون از کمک هاتون

من توی جوملا تازه واردم اینقدر قالب های متفاوت می بینم ولی همشون عجیب و غریب هستند و بلد نیستم مطابق سلیقه خودم در بیارمشون.

اطلاعاتی توی مستندات سایت joomlafarsi.com خوندم ولی برای من کامل نیستند.

من جوملا 2.5 نصب کردم ولی قالب ساده ای که باید باشه نیست یک قالب اختصاصی هست و من هرچه تلاش می کنم نمی تونم مطابق میل خودم در بیارم. مثل اینکه یک سطل پر از وسایل در اختیار من قرار بدند بعد هی دستم رو توی این سطل بچرخونم و یک قطعه ای میارم بیرون شاید در نگاه اول بدونم این قطعه مثلا منو هست یا فلان ماژول هست ولی طرز کار باهاش بلد نیستم و مهمتر از همه بلد نیستم چطوری روی محل مشخصی که مد نظرم هست نصب کنم. خیلی دنبال یک آموزش Step by step برای ویرایش و شخصی سازی قالب های جوملا می گردم حالا چه فارسی و یا چه انگلیسی چیزی دستگیرم نمیشه!!

من دنبال قالب پیشفرض جوملا 1.5 فارسی می گردم که بتونم روی 2.5 نصب کنم و با سعی و خطا مطابق سلیقه خودم در بیارم!

ممنون میشم اگه چنین تمپلیتی در اختیارم قرار بدید.

1HSc.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...