رفتن به مطلب
shervin63

چطور و چگونه تعویض قالب توسط کاربر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت با تجربه های جوملا

دوستان چطور می توان به کاربر این امکان را داد که از قالب های موجود یکی را انتخاب کند - به طور مثال من می تونم از افزونه هایی که برای این قضیه هست

استفاده کنم ولی در هر بار لود مجدد سایت خب قالب پیش فرض بالا خواهد آمد

اما من می خوام این امکان رو به کاربران ثبت نام شده بدم که وقتی وارد حساب شون می شن بتونند قالبی رو انتخاب کنند و اگر قالبی را انتخب نکردند سایت با همون قالب پیش فرض براشون نمایش داده بشه و اگر قالب رو انتخاب کرده بودند هر وقت وارد حسابشون شدند سایت با همون قالبی که انتخاب کرده بودند براشون نمایش داده بشه

یعنی یه جور هایی نیاز به یک افزونه ای داره که اینکار رو انجام بده و با حساب کاربر هماهنگ بشه

شما چه پیشنهادی دارید؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من یه راه حل دارم

ببینید شما اگه سه تا قالب به اسم های red , blue , green داشته باشی

می تونی اینطوری بهش لینک بدی

*این کد رو بذاری آخر ادرس سایت*

?template=اسم قالب

حالا شما می تونی با ماژول اچ تی ام ال دستی سه تا عکس از سه تا قالب بذاری و بهش اینطوری لینک بدی

بعد دسترسی به این ماژول رو به اعضا اختصاص بدی

یا علی

لینک به ارسال

سلام

من یه راه حل دارم

ببینید شما اگه سه تا قالب به اسم های red ' date=' blue , green داشته باشی

می تونی اینطوری بهش لینک بدی

*این کد رو بذاری آخر ادرس سایت*

?template=اسم قالب

حالا شما می تونی با ماژول اچ تی ام ال دستی سه تا عکس از سه تا قالب بذاری و بهش اینطوری لینک بدی

بعد دسترسی به این ماژول رو به اعضا اختصاص بدی

یا علی

[/quote']

ممنون از پاسخ شما ، اما چیزی که شما می فرمایید باعث میشه که کاربران عضو بتوانند به ماژولی دسترسی داشته باشند که از طریق اون قالب رو عوض کنند

اما من به دنبال این نیستم ، من به دنیال این هستم که از بین قالب های موجود مثلا کاربری با نام پارسا قالب قرمز رو انتخاب می کنه و کاربر دیگه مثلا به

نام مریم قالب آبی رو انتخاب می کنه و پارسا هر وقت که وارد سایت میشه دیگه سایت رو با قالب قرمز می بینه و مریم هر وقت وارد سایت میشه

سایت رو باقالب آبی می بینه و این بر قرار خواهد بود تا زمانی که خود کاربر اقدام به تغییر قالب کند

ولی اون چیزی که شما لطف کردید و پیشنهاد دادید باعث می شود که هر کس هر زمان وارد سایت میشه سایت با قالب پیش فرض براش بیاد بالا

و بعد بتونه از طریق اون ماژول قالب رو عوض کنه در صورتی که من میخوام فقط وقتی قالب پیش فرض بیاد بالا زمانی که کاربر هنوز قالبی برای خودش

انتخاب نکرده ولی وقتی که قالب رو انتخاب کرد دیگه از اون به بعد هر وقت وارد حسایش بشه دیگه سایت رو یا همون قالب انتخابی خودش ببینه

باز هم ممنون و سپاس فراوان از پاسخ و توجه شما...

شاد باشید و ایرانی

پیشاپیش فرا رسیدن بهار بر شما مبارک ...

لینک به ارسال

عزیز اگر منظور شما اینه که قالبها با هم کلا تفاوت دارند و تنها رنگشون عوض نمیشه...خوب بله

افزونه ای هستش که میاد یک کادر واست تو موقعیت ماژولش درست میکنه و. لیست قالبهای موجود در مدیریت قالبت رو نمایش میده

و کاربر روی هر یک کلیک کنه قالب مورد نظرش باز میشه...

تنها یک مشکل هستش!

باید با حوصله ی تمام بشینید موقعیت های قالبها رو با هم هم اسم کنید که موقع تعویض قالب موقعیتها اتوماتیک جا به جا و سر جای معین خودشون برن...

خوب اینم دلیلش اینه که هر قالبی موقعیت هاش احتمالا با دیگری کمی متفات باشه...

موفق باشید:thankyou:

اگر پیدا نکردین افزونه رو اعلام کنید...

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز اگر شما cash را فعال کنید ، دیگه هر وقت کاربر مورد نظر میاد ، همون قالبی را که انتخاب کرده را می بینه.

ولی اگر نمی خواهید از کش استفاده کنید ، باید به دنبال افزونه ای برای این کار بگردید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

عزیز اگر منظور شما اینه که قالبها با هم کلا تفاوت دارند و تنها رنگشون عوض نمیشه...خوب بله

افزونه ای هستش که میاد یک کادر واست تو موقعیت ماژولش درست میکنه و. لیست قالبهای موجود در مدیریت قالبت رو نمایش میده

و کاربر روی هر یک کلیک کنه قالب مورد نظرش باز میشه...

تنها یک مشکل هستش!

باید با حوصله ی تمام بشینید موقعیت های قالبها رو با هم هم اسم کنید که موقع تعویض قالب موقعیتها اتوماتیک جا به جا و سر جای معین خودشون برن...

خوب اینم دلیلش اینه که هر قالبی موقعیت هاش احتمالا با دیگری کمی متفات باشه...

موفق باشید:thankyou:

اگر پیدا نکردین افزونه رو اعلام کنید...

مشکلی از لحاظ موقعیت های قالب ها نیست مهم اینه که مثلا حتی وقتی یک نفر دیگه هم میاد پروفایل اون کاربر رو نگاه می کنه با همون قالبی ببینه که

اون کاربر برای خودش انتخاب کرده

و حتی اگر طرف از یک کامپیوتر دیگه هم استفاده کرد این قضیه برقرار باشه

تو سایت جوملای اصلی هم رفتم ولی نمی دونستم که باید نبال چی بگردم - می دونم چی میخوام ولی نمی دونم که چی هست ؟؟

مطمئن هم هستم که افزونه های رایگان باید برای این باشه چون سایت های جوملایی رو دیدم که همچین چیزی دارند

لینک به ارسال

دقیقا متوجه منظور شما نشدم ولی

دوست عزیز به عنوان پیشنهاد بهتون میگم 99% کسی از کاربران قالب رو تغییر نخواهد داد و همه با قالب پیش فرض اولیه کار میکنن....

شما قالب اصلی مد نظر رو پیش فرض بزارید...

لینک به ارسال

دقیقا متوجه منظور شما نشدم ولی

دوست عزیز به عنوان پیشنهاد بهتون میگم 99% کسی از کاربران قالب رو تغییر نخواهد داد و همه با قالب پیش فرض اولیه کار میکنن....

شما قالب اصلی مد نظر رو پیش فرض بزارید...

خب می دونید که هر کاربر توی جوملا یک صفحه کاربری داره در واقع یک حساب و یا پروفایل حالا ما میخواهیم قالب رو کاربر بتوه انتخاب کنه

مثل پرشین بلاگ که وقتی توش حساب ایجاد می کنی می تونی انتخاب کنی که صفحه ات با چه قالبی نمایش داده بشه

فکر کنم الان دیگه دقیق گفتم چی میخوام باشه در صمن این نه سایت وبلاگدهی است نه چیز دیگر فقط یک سایت معمولی که چند تا نویسنده داره

یک وبلاگ چند کاربره فرض کنید

همین

لینک به ارسال

سلام.

فکر کنم با استفاده از k2 بتوانید برای هر بوزر یک قالب تعریف کنید. برای این که خودشون انتخاب هم کنند باید ببینید چطوری میشه دسترسی را بهشون داد.

شما k2 را یک چکی بکنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...