رفتن به مطلب
parvane

درخواست معرفی هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام یه هاست بخرم که روش با جوملا 2.5 کار کنم

توی سایت اصلی جوملا:

http://www.joomla.org/technical-requirements.html

حداقل مشخصات مورد نیاز برای کار با جوملا 2.5 رو نوشته ولی من هر چی هاست پیدا می کنم مشخصاتش پایینتر از اینه

کسی می تونه راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا جایی که من می دونم تمام شرکت های هاستینگ لینوکس ای تمامی اسکریپت های مبتنی بر php و جوملا را اجرا می کنند.پس شما از هر شرکتی می توانی هاست بخری

به نظر من هاست 97و جومنیا هاست و پارس جوم هاست عالیه(البته اگر تبلیغ نشود)

لینک به ارسال

با سلام

جومینا هاست مخصوص cms ها مثل جوملا وردپرس دروپال ... می باشد و برای این سیستم ها کانفیگ شده و مشکل براتون پیش نخواهد آمد که هیچ مزایا هم داره ..

@ در ضمن برا خاطر عید جومینا هاست 25% تخفیف داره :heart:

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

جومینا هاست مخصوص cms ها مثل جوملا وردپرس دروپال ... می باشد و برای این سیستم ها کانفیگ شده و مشکل براتون پیش نخواهد آمد که هیچ مزایا هم داره ..

@ در ضمن برا خاطر عید جومینا هاست 25% تخفیف داره :heart:

زندگیتان سپید

من خودم می خواستم از پویاسازان بخرم:

http://www.pouyasazan.com/linuxhosting.asp

ولی php:5.2.3

در صورتی که تو سایت اصلی جوملا نوشته حداقل php:5.2.4

مهمه؟

هاست جومینا هم مشخصات هاستشو کامل ننوشته...به نظرتون چی کار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مهم نیست از کجا میگسرید مهم این هست که حداقل ها رو داشته باشه ... ! دیگه تصمیم گیری باشماست

@ جومینا هاست مخصوص جوملاست پس حداقل ها که نه بلکه حداکثر ها رو هم دارست ..:shy:

برای اطلاعات بیشتر با جناب فرحزادیان تماس بگیرید / و بفرمایید که شمسی گفت در مورد هاست اطلاعت لازم رو بدید ;)

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

ورژن php جومینا هاست در حال حاضر:

PHP version : 5.2.17

جهت اطلاعات بیشتر یا تماس تلفنی یا ارسال تیکت یا ... به جومینا هاست مراجعه کنید در خدمتتون هستیم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من با خیلی از شرکت های هاست بزرگ کار کردم. اصلاً از لحاظ رفتاری و جوابگویی خوب نبودن. ولی از جومینا هاست خیلی راضی هستم همه جوره خوبه. فکر کنم 4 تا سایت رو جومینا دارم.

لینک به ارسال

توی خرید هاست و دامین هیچ چیز مهم تر از این نیست که شرکت فروشنده رو از قبل بشناسید و یا افراد حرفه ای انرا بشناسند!

بنده خودم شخصا دامین خریداری شده ی خودم رو بعد از 1 سال که رنک 3 رو هم داشت میخواستمتمدید کنم شرکت میزبان 2 برار قیمت رو بهم داد!

حالا 2 برابر بخرم دامین نصف قیمت رو یا ادرسو عوض کنم که رتبه 3 داره؟

شرکت بعدی که باهاش بودم میگفتن هاست سودی نداره و 100% دامین رو باید از ما خرید کنید تا بتونید هاستی با قیمت مناسب از ما بگیرید...

کلا با بد شانسی جلو میرفتیم تا.........

الان هم سرعت سرور عالی هست

قیمت فوق العاده مناسب(نسبت به دیگر شرکتهای ارائه دهنده ی فضا)

پشتیبانی عالی با طرز بر خورد عالی........

میزبان هاست فعلی بنده در حال حاظر جومــــــــینا هاست هستش:thankyou:

لینک به ارسال

ممنون از همهههههه

با این تعریف هایی که کردین فکر کنم جومینا هاست بخرم :)

لینک به ارسال

سلام

این نکته را هم بگم تا یادم نرفته. البته شما که تصمیم خودتونو گرفتید و منم خدمتتون به خاطر انتخاب خوبتون تبریک می گم.

نکته مهم این هست که بعضی از شرکت های ارائه هاست محدودیت هایی برای دانلود از هاست اعمال می کنن. حالا این بدیش اینجاست که وقتی شما می خواهید یک نسخه پشتیبان حتی با حجم کم دانلود کنید و یا انتقال بدید به هاست دیگر نمی تونید. این شرکت ها می گن اشکال از سرعت اینترنت شماست و باید برای یک سال دیگه تمدید کنید و یا نسخه پشتیبانی رو از خود شرکت بخرید. یعنی اطلاعات و تمام زحمت شما که خودتون مالکش هستید رو به گروگان می گیرن. برای من همچین اتفاقی افتاد و یک فایل که تنها 25 مگ بود رو می خواستن به قیمت 100/000 تومان بهم بفروشن که من زیره بار نرفتم.

امیدوارم همه شرکت ها مثل جومینا هاست فعلی باشن و با افزایش مشتریان و کسب شهرت و معروفیت دست به کارهای غیر اخلاقی نزنن.

با تشکر

مقدم

لینک به ارسال

سلام

این نکته را هم بگم تا یادم نرفته. البته شما که تصمیم خودتونو گرفتید و منم خدمتتون به خاطر انتخاب خوبتون تبریک می گم.

نکته مهم این هست که بعضی از شرکت های ارائه هاست محدودیت هایی برای دانلود از هاست اعمال می کنن. حالا این بدیش اینجاست که وقتی شما می خواهید یک نسخه پشتیبان حتی با حجم کم دانلود کنید و یا انتقال بدید به هاست دیگر نمی تونید. این شرکت ها می گن اشکال از سرعت اینترنت شماست و باید برای یک سال دیگه تمدید کنید و یا نسخه پشتیبانی رو از خود شرکت بخرید. یعنی اطلاعات و تمام زحمت شما که خودتون مالکش هستید رو به گروگان می گیرن. برای من همچین اتفاقی افتاد و یک فایل که تنها 25 مگ بود رو می خواستن به قیمت 100/000 تومان بهم بفروشن که من زیره بار نرفتم.

امیدوارم همه شرکت ها مثل جومینا هاست فعلی باشن و با افزایش مشتریان و کسب شهرت و معروفیت دست به کارهای غیر اخلاقی نزنن.

با تشکر

مقدم

آره متآسفانه بعضی از همکاران باعث می شن که اعتماد ها از بین برود

ولی این مورد شما دیگه نوبر بوده

لینک به ارسال

سلام

با تشکر

مقدم

آره متآسفانه بعضی از همکاران باعث می شن که اعتماد ها از بین برود

ولی این مورد شما دیگه نوبر بوده

بهترين هاست دمه از لحاظ امنيت هم كارا باشه براي گروه آشيانه هست ،‌همه مواد لازم براي طراحي وب رو تو خودش داره

لینک به ارسال

با سلام

شرمنده اینو کی گفته که بهترین هاست برای آشیانه هست ؟ !!

لطفا از این حرف های من دراورده نزنید /.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

دوستان عزیز دور پویاسازان رو خط بکشید

بنده 2 تا سایت رو مجبور شدم از نو طراحی کنم بخاطر مشکلات هاستینگ و عدم پشتیبانی

بهترین پیشنهاد بنده هاست جومینا هاست می باشید

چرا؟ جناب آقای فرحزادیان بسیار شرافتمندانه در کوتاهترین زمان پاسخگوی شما هستند

سرعت فوق العاده و زمان آپ تایم بی همتا

تنها اشکال عدم پشتیبانی از mysqli هست اون هم دوستان فرمودند بخاطر جلوگیری از سرعت هست

ولی واقعا خوبه

منم همه سایت هام رو انتقال دادم و خواهم داد به جومینا هاست

یا علی

لینک به ارسال

سلام

من هر کاری می کنم که توی ایرنیک شناسه کاربری بسازم نمی شه!! (برای خرید دامنه بهش احتیاج دارم)

از توی خود جومینا هم که می خواستم دامنه بخرم خطا می ده

(خطای نامشخص, خطای شماره 151

)

Parameter value syntax error

کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟ همهی اطلاعاتم کامل و دقیق پر می کنم

لینک به ارسال

سوال شما متناسب این تاپیک نبود!

توی چه مرحله ای خطا میده؟

شما خرید را می خواهید از سایت ایرنیک انجام بدهید؟

در صورت امکان اطلاعات مورد نیاز را برای من پ.خ کنید تا برای شما حساب کاربری را بسازم

موفق باشید

لینک به ارسال

بنده 2 تا سایت رو مجبور شدم از نو طراحی کنم بخاطر مشکلات هاستینگ و عدم پشتیبانی

دوست عزیز ، این حرف شما اصلا معنایی نداره چون اگر شما طراح وب باشید ، همیشه سایت ها را در لوکال طراحی خواهید و بعد به هاست انتقال خواهید داد تا اگر هاست از دست رفت بک آپ داشته باشید. یا اگر بنا به یک دلایلی مجبور به طراحی در هاست شدید ، باید تقریبا هر روز از کار هایی که انجام می دهید بک آپ بگیرید.

یا علی

لینک به ارسال

دوستان من خودم از جومينا هاست گرفتم. واقعا هم راضي هستم. از جناب آقاي فرحزاديان هم كه تا الان برخورد بسيار حرفه اي و خوبي داشتن ممنونم. چون بچه هاي جومينا تو كارشون حرفه اي هستن من هاست جومينا رو انتخاب كردم و هرچي هم بيشتر با وب آشنا ميشم ميبينم كه انتخابم بهترين بوده.

دوستان من يك نظر دارم. اگه مديران موافق باشن اينجا درباره شركت هاي ارائه دهنده هاست(چه داخلي و چه خارجي) بحث كنيم. كسي لطفا بيخودي تبليغ نكنه و اين تاپيك رو منحرف نكنه! لطفا مديران هم اگر امكانش هست يك مقدار بزرگواري كنن و ارسال ها رو تبليغ تلقي نكنن.(همون طور كه تا الان تبليغ حساب نكرده اند).

ممنون ميشم اگر مديران نظرشون رو بنويسن!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...