رفتن به مطلب
maihagroup

بررسی سایت توسط موتورهای جستجو

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

می خواستم بدونم :

موتورهای جستجویی مثل گوگل هر چند وقت 1 بار سایت رو بررسی می کنن؟

مثلا من شاید در 5 دقیقه 20 مطلب رو به سایت اضافه کنم گوگل کی بررسی میکنه سایت رو و در جستجوها قرار میدهد؟

این بررسی گوگل بر چه اساسیه و چطور میشه بهبود داد تا وقتی مطلبی رو اضافه می کنیم هر چه زود تر بیاد توی گوگل؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

می خواستم بدونم :

موتورهای جستجویی مثل گوگل هر چند وقت 1 بار سایت رو بررسی می کنن؟

مثلا من شاید در 5 دقیقه 20 مطلب رو به سایت اضافه کنم گوگل کی بررسی میکنه سایت رو و در جستجوها قرار میدهد؟

این بررسی گوگل بر چه اساسیه و چطور میشه بهبود داد تا وقتی مطلبی رو اضافه می کنیم هر چه زود تر بیاد توی گوگل؟

سلام

به آپدیت روزانه ، رتبه و رنک سایت بستگی داره

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

یعنی اگه من روزی 20 مطلب اضافه کنم اما بازدید خوبی نداشته باشم راهی برای دیده شدن در گوگل موجود ندارد.....!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

چرا دوست عزیز...

شما سایت خودتونو حتما در گوگل وب مستر ثبت کنید...

(در انجمن طرز قرار دادن سایت مپ هستش...)

ببینید به عنوان مثال رنک شما 3 باشه هر مطلبی رو که ارسال میکنید بعد از 5 دقیقه داخل گوگل عنوان پست ارسالی خودتونو سرچ کنید گوگل میتونه نشون بده...

ولی رنک شما 0 باشه شاید 24 ساعت طول بکشه تا گوگل مطلب شما رو داخل جستجوتون نشون بده...

برای بررسی گوگل بسیار بسیار مطالب متنوع در انجمن موجود هست...

یکیش سرعت لود سایت شماست...:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

تعداد مطالب در روز برای گوگل مهم هست

ولی تعداد بازدید و همچنین رنک هم درنظر گرفته میشه...

معمولا سایت های متوسط در روز یکبار بررسی میشند

ولی سایت های بزرگ روز چندبار هم بررسی میشند...

باید روی سئو و مطالب سایتتون کار کنید تا بازدید بیشتری داشته باشید...

لینک به ارسال

ممنونم از دوستان خوبم

آقای مرادی فرمودند سئو سایتم! من باچه افزونه و یا ... میتونم دقیق متوجه بشم سایتم در چه حالی و چه کاری باید انجام بدم تا بهتر بشبه؟

سایت من:

e-nkh.com - آگهی استخدام

ممنونم از دوستان خوبم

آقای مرادی فرمودند سئو سایتم! من باچه افزونه و یا ... میتونم دقیق متوجه بشم سایتم در چه حالی و چه کاری باید انجام بدم تا بهتر بشبه؟

سایت من:

e-nkh.com - آگهی استخدام

سایت http://www.statscrop.com/www/e-nkh.com

به این موارد برای سئو سایتم اشاره کرده اما راهی ارائه نکرده میشه توضیح بدین چطور میشه بر طرف کرد این مسائل رو

با تشکر از همه دوستان

[align=left][align=right][align=left] E-NKH.COM SEO:

The pagerank of this site is 1' date=' it is too low, because too few backward links.

This website has 0 backward links. It is too few.

Average load time for this site is 3.588 seconds. The load time should ideally be less than 2 seconds.

This site has not indexed pages in Google Search Engine.

This site is Not Listed in DMOZ.

This site is Not Listed in Yahoo Directory.

The length of the keywords tag is 155 characters.The keywords tag should ideally be less than 100 characters in length.

This site has 56 images, 6 images has not Alt, 28 images has not Title.

[/align'][/align][/align]

لینک به ارسال

1- پیج رنگ گوگل شما 1 هستش ایم تقریبا کمه باید بیشتر بشه هر چی بیشتر باشه مطالب شما سریعتر تو گوگل ایندکس میشه...

2-سایت شما هیچ بک لینکی نداره و صفره....بک لینک به لینک هایی گفته میشود که سایر سایتها سایت شما رو به عنوان لینک در سایت خودشون قرار میدن اما کیفیت بک لینک هم مهمه...

3- زمان لود سایت شما بین 3 تا 4 ثانیه است و زیاده و باید به کمتر از 2 ثانیه کاهش پیدا کنه...

4- موارد بعدی هم میگن سایت شما در دایرکتوری ها ی سایت ها ی مشهور مختلف ثبت نشده...

5 - تعداد کاراکتر کلمات کلیدی شما بیش از حد زیاده باید کمترش کنید

6- در حال حاضر 56 عدد عکس در سایت شما قرار داده شده که 6 تا از اونا alt ندارن ( alt به متنی میگن که وقتی عکس به هر دلیلی لود نشه اون نمایش داده میشه ) و 28 از اون ها عنوان یا title نداره.....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظر من همه ی چیزهایی که در مورد سئو سایت بیان میشه چیزهای جزئی هستن و اهمیت اونا به نسبت کمتره....به نظر من در دنیای مجازی و موتورهای جستجو اخبار و مقالات دسته اول و غیر کپی اهمیت خیلی خیلی بیشتر ی دارن...!!!!!

پیروز و شاد باشید...

لینک به ارسال

سلام.

سئوی خود جوملا را اگر فعال کنید خیلی خوب هست ولی در صورت نیاز از sh404sef هم استفاده کنید. acesef هم خوبه ولی کارکردن باهاش سخته.

کلا سئو و بازدید ها و آپدیت روزانه خیلی برای گوگل مهمه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز

رنک پایین سایت هم خودشه واسه من مشکلی بعد از 1 سال و خورده ای هنوز 1 ام( به احتمال زیادم واسه اینه که مطالب دستهاول رو خیلی کم دارم در سایت) واسه افزایش رنک گوگل آیا با تبلیغات در سایت های مختلف افزایش پیدا می کنه؟

این سایت که پیش بینی می کنه رنک رو درست یا نه؟

http://www.seomastering.com/pagerank-prediction.php

برای من رنک 4 رو پیش بینی کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا گفته در گوگل ایندکس نمیشم؟ من با ابزارهای مختلف و یا حتی در خود گوگل وب مستر هم واسم 2000 صفحه ثبت شده و 900 ایندکس زده اما این میکه هیچی ایندکس نمیشه؟ چطور میتونم مطمئن بشم کدوم درست می گن؟

بک لینک هم در الکسا میگه 80 صفحه به من لینک دادن مگه این بک لینک نیست؟ چطور بک لینک درست کنم فری؟

ثبت در دایرکتوری هم چند باری اقدام کردم اما نتیجه ای نداشته منو ثبت نکردن!! اموزشی هست برای این کار؟

برای تبلیغات اگر مفیده کجا رو پیشنهاد می کنین؟:thankyou:

باز تشکر از همه دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...