رفتن به مطلب
alireza10025

ارتقا جوملا 1.5 به آخرین نسخه 1.5

پست های پیشنهاد شده

دوستان گرامی با سلام و احترام

من چطور باید بدانم نسخه 1.5 خودم 1.5.23 است یا 1.5.2.4 و برای ارتقا به 1.5.2.5 آیا مهم است که نسخه من کدام بوده است

من هنگامی که میخواهم جوملا 1.5.23 را به آخرین نسخه 1.5 یعنی 1.5.2.5 ارتقا دهم باید نسخه مورد نظر را در کجا آپلود و استراکت کنم منظور

public_html یا home directory

و پس از استرکت فقط باید installation را حذف کنم

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در داخل مدیریت می تونید نسخه فعلیتون رو ببینید

برای ارتقاء شما ابتدا یک بک آپ از سیستم فعلی بگیرید و بعد نسخه کامل جوملا 1.5.25 رو دانلود کنید (ترجیحا جوملا 1.5.25 تیم مامبولرن) و بعد در هاستتون در دایرکتوری که پوشه ها و فایلهای فعلی جوملا هست آپلود کنید و بعد از آپلود فقط اکسترکت کنید(نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب فرحزادیان عزیز

جوملای من 1.5.23 است آیا میتوانم مستقیما به 1.5.25 ارتقا دهم و هنگام دانلود چنین صفحه ای میبینم

بسته فرمت tar.gz فرمت zip

بسته نصب جوملا فارسی 1.5.25

بروز رسانی جوملا فارسی 1.5.24 به 1.5.25

من کدام ردیف و کدام فرمت را باید انتخاب کنم و لطفا آدرس دانلود اون نسخه مامبولرن که فرمودید را هم بنویسید

لینک به ارسال

بله با همان کاری که در پست بالا عرض کردم می تونید از 1.5.23 به 1.5.25 ارتقاء دهید

لینک دانلود:

http://downloads.joomlacode.org/frsrelease/6/9/7/69769/Joomla_Persian_1.5.25-Stable-Full_Package.zip

اگر همانطور که در پست قبلی عرض کردم عمل کنید مشکلی نخواهد بود ولی قبل از ارتقاء برای اطمینان یک بک آپ هم از سیستم فعلی بگیرید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اگه با روشی که آقای فرحزادیان گفتند مشکل داری یا واست سخته میتونی از کامپوننت admin tools استفاده کنی که 100% بهتر از روش بالا هست .

لینک به ارسال

سلام

بفرمایید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13020311771.zip

فقط خواهشاً اگه نمیدونی جچوری کار میکنه اول تو انجمن جستجو کن و بعد کارتو انجام بده.(سایتت رو خراب نکنی)

واسه آپدیت کردن هم کار باهاش راحته

بعد از نصب افزونه وارد مدیریت سایت -بخش کامپوننت ها میشی و admin tools را انتخواب میکنید.

محیط کامپوننت دارای سه قسمت زیر هستش

Updates

Security

Tools

که شما فقط با بخش Updates کار میکنی

Updates در اینجا هم میتواند هسته جوملا و یا خود کامپوننت را Updates کند(بد نیست که خود کامپوننت هم آپدیت کنی)

joomla! core up to date هسته جوملا را آپدیت میکند(کار شما با کلیک بر این بخش راه میوفته )

You have the latest version خود کامپوننت را آپدیت میکند.

---------------------------------

پیشنهاد میکنم اول کامپوننت را آپدیت و سپس جوملا را آپدیت کنید.

--------------------------------

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...