رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

کامپوننت اسلایدر تصاویر HS-ImageShow - برای جوملا 1.6 و 1.7 و 2.5

پست های پیشنهاد شده

download.php?imgf=13305483451.png

سلام به همه دوستان جومینایی ، امیدوارم هر جا هستید خوب باشید

با معرفی یک افزونه واقعا فوق العاده در خدمتتون هستم

بی شک خیلی از شما در سایتتون از اسلایدر های مختلفی استفاده میکنید . اما مطمئنم اگه تا آخر این تاپیک رو بخونید و تصاویری رو که آماده کردم ببینید شاید نظر خیلی هاتون عوض بشه و از این اسلایدر استفاده کنید

یکی از معضلات برخی از اسلایدرها نمایش تصاویر به تعداد محدودی هستش ولی شاید باورتون نشه که من تو این اسلایدر آخرش نفهمیدم تهش کجاست !!!

واقعا نامحدود به نظر میرسه یعنی تا 110 تا تب هم پیش رفتم ولی مثل اینکه تمومی نداشت

از دیگر امکانات بینظر این اسلایدر میتوان به انتخاب اندازه های متفاوتی از تصاویر اشاره کرد که بر مبنای پایه - بندانگشتی - متوسط و بزرگ اشاره کرد

امکان گروه بندی تصاویر و در هر گروه قراردادن تصاویر به تعداد نامحدود !!!

امکان درج عکس برای گروه تشکیل یافته

امکان لینک دهی به تصاویر

امکان درج توضیحات

دارای تنظیمات پیشرفته در قسمت کامپوننت و ماژول

دارای افکتهای متنوع

و ...

این افزونه امکانات دیگری هم داره که در وقت و حوصله این تاپیک نمیگنجه و باید خودتون اون رو تست کنید تا بیشتر متوجه منظورم بشید

من به تمام دوستان جومینایی تست حداقل یکبار این افزونه را پیشنهاد میکنم

من خودم براتون از تمام قسمتهای کامپوننت و ماژول تعداد 16 اسکرین شات رو تهیه کردم ولی به دلیل تعداد زیاد و جلوگیری از سنگین شدن تاپیک ، لینک دانلودش را قرار میدم

بیشتر از این دیگه نمیخوام وقتتون رو بگیرم برای توضیحات بیشتر لینک دموی افزونه را ببینید

لینک دموی افزونه

لینک معرفی افزونه در سایت رسمی جوملا

لینک دانلود اسکرین شات ها

لینک دانلود افزونه از سایت سازنده

لینک دانلود از سرور جومینـــــا برای جوملا 1.6 و 1.7 و 2.5

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...