رفتن به مطلب
aminmehr

مشکل در منوی تصویری

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من از منوی Camp26 Kwick Sliding Menu تو قالب سایتم استفاده می کنم. این منو وقتی که موس بر روش قرار میگیره باز میشه و این منو در مرورگر گوگل کروم کار می کنمه ولی در دیگر مرور گرا نه. میشه راهنمایی ام کنید. در دمو خود سایت سازنده کار می کنه ولی در سایت من نه

این هم دموی سایت سازنده :

http://demoextensions.camp26.biz/joomla15/index.php?option=com_content&view=article&id=50:kwick-sliding-menu-tutorial&catid=34:demo&Itemid=2

این هم سایت من (دارم برای یک موسسه خیریه کار می کنم )

www.fa.nasimemehr.com

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منوی شما دوتا مشکل میتونه داشته باشه :

اول اینکه نحوه لینک دهی منوهاتون مشکل داره . یعنی به فرض آدرس صفحه اصلیتون تکرار شده که این خودش باعث ایجاد صفحات 404 میشه . برای لینک دهی در قسمت تنظیمات آدرس را از ابتدا ننویسید و به جاش از بک اسلش ( / ) استفاده کنید

دوم اینکه اگه لینکها را هم درست کردید و باز هم مشکل داشت ، به احتمال زیاد مشکل از کانفلیکت جی کوئری هم میتونه باشه که قبلا در مورد راه حل هاش خیلی بحث شده

در ضمن من با مرورگر گوگل کروم که تست کردم هم مشکل داشت ولی با مرورگر IE9 هیچ مشکلی نداشت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

این که نوشتید کانفلیکت جی کوئری در کدوم تالار در موردش بحث شده میشه ادرس بدید ممنون

لینک به ارسال

با سلام

به این تاپیک مراجعه کنید

http://forum.joomina.ir/thread-2452.html

اگه نتیجه نگرفتید ، جستجو کنید در این باره قبلا در انجمن خیلی بحث شده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...