رفتن به مطلب
rasoola

مشکل لود سایت در IE

پست های پیشنهاد شده

تو سایت almohtadin.com و در مروگر IE بخشهایی مثل پرسش و پاسخ و گالری تصاویر و تماس با ما لود میشن ولی تو منوهایی که مطالب رو نشون میدن، مثل صفحه اصلی و عوامل کاروان و آخرین اطلاعات اعزام لود نمیشن اساتید لطف می کنن راهنمایی کنن؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز بیشتر قالب ها با مرورگرهای ie مشکل دارند

اکثر مشکلات با IE9 برطرف شده اما بعضی مشکلات هنوز با IE9 هم پابرجاست

یا قالب رو تعویض کن یا تعریف دیگه ای برای IE در قالبت باید بنویسی که ملزم به داشتن دانس درباره زبان وب است!

لینک به ارسال

با قالب پيش فرض هم همچنان مشكل پا بر جاست، با چند تا قالب ديگه هم تست كردم باز هم مشكل داره

لینک به ارسال

خب پس دوست عزیز شما از ماژول یا کامپوننت خاصی استفاده کردید که این مشکل بوجود میاد

بهتره یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مشکل از کدومشونه

موفق باشی

لینک به ارسال

اين مشكل با ما‍ژول info_slider بوجود اومده بود كه بعد غير فعال كردنش هم همچنان سرجاشه!

لینک به ارسال

درسته دوست عزیز

اگر استباه نکنم شما از نمایش مطلب بصورت بلاگ استفاده کردی

بله این قسمت با IE مشکل داره مربوط به افزونه ای هم نیست

لینک به ارسال

چرا نشون میدن اما نه در IE

من خودم به شخصه 100% با نمایش بلاگ اخبار در IE مشکل داشتم و همچنان هم دارم!

دوست عزیز شما بهتره بجای اینکه سایتت رو محدود به اقلیت کنی بهتره اقلیت رو ارتقا بدی و مرورگر بهتر برای نمایش سایت معرفی کنی

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام

برای رفع مشکل با ie تو انجمن درباره دستورهای شرطی صحبت شده

کمی جستجو کنید تا جواب را بیابید

لینک به ارسال

مرسی عزیزان

ببینید مشکل من با قالب نیست، همین قالب ،روی یه جوملای دیگه درسته و یا حتی اولش که رو لوکال تست کردم و سایتم رو لوکال بود با IE هیچ مشکلی نداشت، این مشکل رو بعدا و روی هاست مشاهده کردم، یعنی مشکل باید از یه جای دیگه باشه نه قالب.

لینک به ارسال

منظورم رو دقیق متوجه نشدین، منظورم اینه این قالب روی یه جوملای دیگه و تو IE درست نشون داده میشه:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مطالب رو از سایت هایه دیگه یا ورد کپی نکردید تو جوملا ؟

افزونه هاتون رو غره فعال کنید و تست کنید ببینید مشکل پا برجاست / افزونه های که خودتون نصب کردید منظورم هست/

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، طراحی این قالب برپایه مرورگرهای مدرن همچون فایرفاکس ، گوگل کروم و ... صورت گرفته و این قالب با مرورگر IE سازگار نشده . شما کافیه سورس سایت را ببینید . در داخل تگ head هیچ فایل css برای IE تعریف نشده . بنابراین بهترین راه اینه که یه فایل css مجزا برای IE ایجاد کنید و تغییرات را در آن اعمال کنید . مثلا از فایل template_css.css یک کپی تهیه کنید و بعد تغییرات لازم را با توجه به این تاپیک انجام دهید و در پایان فایل css جدید را در فایل index.php قالب معرفی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مطالب رو از سایت هایه دیگه یا ورد کپی نکردید تو جوملا ؟

افزونه هاتون رو غره فعال کنید و تست کنید ببینید مشکل پا برجاست / افزونه های که خودتون نصب کردید منظورم هست/

زندگیتان سپید

دقیقا کل مطالب از یه سایت دیگه کپی شدن! به غیر از یکی دو تاش

با غیر فعال کردن افزونه ها هم همچنلن مشکل پا بر جا بود.

با سلام

دوست عزیز ، طراحی این قالب برپایه مرورگرهای مدرن همچون فایرفاکس ، گوگل کروم و ... صورت گرفته و این قالب با مرورگر IE سازگار نشده . شما کافیه سورس سایت را ببینید . در داخل تگ head هیچ فایل css برای IE تعریف نشده . بنابراین بهترین راه اینه که یه فایل css مجزا برای IE ایجاد کنید و تغییرات را در آن اعمال کنید . مثلا از فایل template_css.css یک کپی تهیه کنید و بعد تغییرات لازم را با توجه به این تاپیک انجام دهید و در پایان فایل css جدید را در فایل index.php قالب معرفی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ببنید اگه قالب با IE سازگار نباشه روی یه جوملای دیگه هم نباید لود شده تو IE ، من روی چند جوملای دیگه و با IE تست کردم کاملا لود میشد، در ضمن همین سایت با قالب پیش فرض خود جوملا هم همین مشکل رو داره، باز هم کدهای سی اس اس اش رو بررسی می کنم، بالاخره کار از محکماری عیب نمی کنه.

مرسی از راهنمایی همه عزیزان :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مشکل بخاطر کپی مطالب هست ! در موادی که از جایه دیگری کپی میکنید باید ابتدا وارد نت پد کنید و بعد از ونجا کپی و وارد جوملا کنید /.

@ همه مطالبتون رو غیره فعال و یک مطلب جدید ایجاد کنید که بصورتی دستی تایپش کردید /. برسی کنید مشکلتون حل خواهد شد

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مشکل بخاطر کپی مطالب هست ! در موادی که از جایه دیگری کپی میکنید باید ابتدا وارد نت پد کنید و بعد از ونجا کپی و وارد جوملا کنید /.

@ همه مطالبتون رو غیره فعال و یک مطلب جدید ایجاد کنید که بصورتی دستی تایپش کردید /. برسی کنید مشکلتون حل خواهد شد

یا حق

مرسی ، مشکل حل شد!

دلیلش رو هم می تونم بپرسم که چرا اینطوری میشه با کپی پیست کردن؟

حق نگهدارتون

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

برای این هست که موقع که از جایی مثلا سایت دیگه یا ورد مطلبی رو کپی میکنید به هم اون یه کد های هم کپی میشن که اون کدها باعث میشن این اتفاق بیوفته...

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...