رفتن به مطلب
shervin63

پرسش نکته مشکل تقویم و زبان جوملا 1.5.25

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی دوستان

یک نکته ، مسئله و پرسشی هست و اون این که زمانی که زبان frontend سایت در جوملا 1.5 تغییر می کند مثلا وقتی از زبان فارسی استفاده می کند کاربران frontend به تقویم هجری شمسی دسترسی خواهند داشت و زمانی که آن به انگلیسی تغییر می کند تقویم نیز به تقویم میلادی تغییر پیدا می کند

طبیعتا باید جایی پلاگینی ، فایل php چیزی وجود داشته باشد که در هنگام این تغییر از آن یکی استفاده می کند و من چون میخواهم چه در حالت انتخاب زبان فارسی چه زمانی که انگلیسی برای سایت frontend تنظیم شده است از تقویم میلادی استفاده کند

اگر پیدا کنم که این تقویم میلادی و هجری شمسی کجاست تصور می کنم با جایگزین کردن فایل یا کد php تقویم میلادی به جای تقویم هجری شمسی در هر دو حالت تقویم میلادی خواهد بود

اکنون پرسش من از دوستان حرفه ای جوملا این است که این چگونه و چطور قابل انجام است

((( در ضمن اطلاع دارم که قبلا یکی از دوستان پچی در این مورد در جومینا ارائه داده اند اما آن پچ مخصوص نسخه 1.6 - 1.7 جوملا می باشد و بنده در حال کار کردن بر روی جوملا 1.5 هستم - علت آن هم افزونه های مورد استفاده اینجانب است که برخی با جوملا 1.7 سازگاری دارند و برخی سازگاری و یا نسخه سازگار یا 1.7 ندارند و دیگر اینکه چون 1.7 زمان اش سپری شده است پس می بایستی از 2.5 استفاده کنم و در این حالت هیچ کدام از افزونه هایم کار نخواهند کرد این علت استفاده من از جوملا 1.5 است )))

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز نیازی به جایگزینی فایل نیست

از پوشه زبان فارسی فایل های مربوط به تقویم را حذف کنید

calendar.js و fa-IR.date.php

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز نیازی به جایگزینی فایل نیست

از پوشه زبان فارسی فایل های مربوط به تقویم را حذف کنید

calendar.js و fa-IR.date.php

موفق باشید

بسیار ممنون درست گفتید - یه جور هایی هم درست شد اما...

حالا تقویم رو که باز می کنم بالاش نوشته اردیبهشت 2012 ولی زیرش نوشته امروز 8 اسفند 1390

مثل اینکه این هم قاطی داره ؟؟؟!!!!!

یه فایلی چیزی دیگه جای دیگه نیست ؟؟؟

اما باز هم ممنون از شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...