رفتن به مطلب
rainyboy

مشکل در نصب کامپوننت

پست های پیشنهاد شده

سلام . من میخواستم افزونه joomlastats رو نصب کنم وسط نصب صفحه مرورگرو اشتباهی بستم بعد هرکاری کردم نصب نشد دیگه . پوشه هایی هم که درست کرده بودو حذف کردم فایده نداشت . الان باید چکار کنم ؟ غیر از این کامپوننت چیز دیگه هم هست که آمار سایتو تو قسمت مدیریت نشون بده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

سلام . من میخواستم افزونه joomlastats رو نصب کنم وسط نصب صفحه مرورگرو اشتباهی بستم بعد هرکاری کردم نصب نشد دیگه . پوشه هایی هم که درست کرده بودو حذف کردم فایده نداشت . الان باید چکار کنم ؟

دیتابیستون رو هم بررسی کنید که جداول مربوطه پاکسازی شده اند یا خیر . معمولا تمام افزونه ها در جدول extensions قرار میگیرند . یکبار هم repair کنید

توجه : قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه

غیر از این کامپوننت چیز دیگه هم هست که آمار سایتو تو قسمت مدیریت نشون بده؟

در این مورد هم منتظر نظر سایر دوستان باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

دیتابیسو چک کردم اصلا هیچی نساخته . دوتا پوشه میسازه تو administrator/component و component هر دو حذف می کنم بعد ک میخوام نصب کنم میگه افزونه دیگری در حال استفاده از این پوشه است. :s

لینک به ارسال

با سلام

چنانچه کش رو حذف کردید و مشکل پابرجا بود مطمئن باشید هنوز اثری از این افزونه در دایرکتوری جوملاتون یا دیتابیس باقیست و لذا با دقت بیشتری بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام.

در موزد آمار سایت هم از کامپوننت j4age استفاده کنید که آمار دقیقی در اختیارتون می گذاره.

برای حل مشکل نصب کامپوننت مذکور ، به دیتابیس بروید. جداولش را پیدا کرده و حذف کنید. احتمالا در جداول components , plugins و حتی module ممکن است جداولی از این کامپوننت باشد که باید حذف کنید.

بعد به هاست و به پوشه های زیر سری بزنید:

public_html/components/

public_html/administrator/components/

[code]

(البته اگر هاستتون cpanel هست.(در غیر این صورت روت شما public_html نیست و چیز دیگریست.

و پوشه های کامپوننت مورد نظر را حذف کنید. همپنین اگر این کامپوننت ماژول و پلاگین دارد در پوشه های modules و plugins پوشه های مربوطه را حذف کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...