رفتن به مطلب
dareush

مشکل جدی با قرار دادن جدول در سایت

پست های پیشنهاد شده

وقتی یک جدول رو داخل ویرایشگر سایت کپی میکنم در سایت خطوط جدول نشون داده نمیشه و مطالب جدول بهم ریخته میشه لطفا راهنمایی بفرمایید که برای درج جدول در سایت چکار باید کرد ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما اگه از ورد میاری (کپی میکنی) باید از دکمه Paste from Word در وارایشگرت استفاده کنی تا کراکتر های غیر استاندارد وب را تو اون حذف کنه

دکمه اش هم ارم ورد (w) روش هستش

لینک به ارسال

شما اگه از ورد میاری (کپی میکنی) باید از دکمه Paste from Word در وارایشگرت استفاده کنی تا کراکتر های غیر استاندارد وب را تو اون حذف کنه

دکمه اش هم ارم ورد (w) روش هستش

من همیشه از دکمه Paste from Word استفاده می کنم و خطوط جدول حذف می شه سوال من اینه که آیا تنظیماتی هست که این اتفاق نیفته؟

لینک به ارسال

با سلام

با ادیتورهای دیگر هم تست کنید

نهایتا اگر نتیجه نداد بدون واسطه ورد، مستقیم توسط خود ادیتور جوملا جدولتون رو ایجاد کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

میتونین از نرم افزارهایی مثل "FrontPage" جداولتون(+مطالب) رو بسازید و کدش رو توی قسمت کد ویرایشگرتون بذارین تا مشکلتون حل بشه.

یا علی...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...