رفتن به مطلب
armin121

ارور در قسمت جستجو بعداز فعال سازی seo

پست های پیشنهاد شده

بچه ها لطفا بفرمایید که چیکار کنم:

من بعد از اینکه seo سایت رو فعال کردم. فقط در قسمت جستجو وقتی کلمه ای رو می خوام جستجو کنم بعد از زدن دکمه جستجو با ارور internal server error 500 مواجه میشم. دلیلش چیه؟ وقتی seo رو غیر فعال میکنم مشکل حل میشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیزم. من هیچ مشکلی با این موارد ندارم و همه این موارد انجام شده. seo هم داره به خوبی کار میکنه. مشکل من با ماژول جستجو هست که بعد از فعال کردن seo وقتی می خوام کلمه ای رو در سایت سرچ کنم با ارور internal server error 500 مواجه میشم.جالب اینه که وقتی seo رو غیر فعال میکنم این مشکل برطرف میشه!

لینک به ارسال

با سلام

ایم توضیحات در باره این ارور رو بخونید :

Error HTTP 500 :

The website you are visiting has a server problem that prevents the webpage from displaying. This often occurs as a result of website maintenance or because of a programming error on interactive websites that use scripting.

معمولا این مشکل از طرف هاست هست .

ولی میتونه از طرف htaccess هم این مشکل رخ داده باشه. این فایل را از هاست خود (روت) حذف کنید. و فایل ضمیمه رو جایگزین کنید . { نکته پست 2 رو روش انجام بدید }

اگه برطرف نشد یک بار کلا محتوای این فایل رو پاک کنید و تست کنید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام به جومینائی هایه عزیز ..

منم با این مشکل روبرو شدم و مراحل زیر رو طی کردم ، یکی از این راهها جواب میده

1. ایراد از هاست : تا 2-3 روز خودش حل میشه

2. ایراد از جوملایه نصبی یا بطور کلی نرم افزاری ( مراحل زیر رو پی گیری کنید )

1. فایل htaccess دقت کنید که حتما" بصورت htaccess. ( نباشه با ارورر 404 روبرو میشین ) باشه که در این صورت بصورت مخفی در خواهد اومد اگر تغییرات اشتباهی در اون ایجاد کردین ، یه فایل جدید htaccess.txt از نسخه جوملا جایگزین کرده و به شکل

htaccess. تبدیلش کنید ( قبلش از htaccess خودتون یه کپی نگهدارین که اگه با این کار حل نشد دوباره جایگزینش کنید )

2.بعضی وقتا نسخه جوملاتون که بروز نباشه ممکنه این مشکل پیش بیاد برای اطلاعات بیشتر " بروز رسانی جوملا " رو تو انجمن سرچ کنید

3.اگه با بروز رسانی مشکل حل نشد این کد ها رو تو فایل htaccess اضافه کنید تا ارورر در بروزر نمایش داده بشه

php_flag display_errors on

php_flag display_startup_errors on

php_value error_reporting 2047

بعد که اضافه کردید و فایل رو ذخیره کردین با ریفرش کردن بروزر ارورر نمایش داده میشه

4.احتماله این که با بروز شدنه سرور یا جوملاتون یکی از افزونه ها این مشکل رو ایجاد کرده باشه زیاد ، از ارورر افزونه رو شناسائی کنید و تا رفع مشکل یا جایگزین کردنش با یه افزونه دیگه غیر فعالش کنید تا سایت لود بشه

5.فراموش نکنید بعد از بررسی ارورر کد هایه بالا رو از فایل htaccess پاک کنید

6.مواردی بوده که تغییر پرمیشن فولدر یا فولدرهایی این مشکل رو به وجود بیاره ، پس به این مورد هم توجه کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه ..

لینک به ارسال

با سلام

دوست گرامی لطفا از دادن پست های شبیه به هم خوداری کنید

از بالا اوردن پست های قدیمی هم خوداری کنید.

اگه آموزشی دارید که میخواهید اونو منتشر کنید در بخش آموزش ها منتشر کنید. تا دیگران هم استفاده کنند.

بعد اگه کسی مشکلی داشت که جوابش توی آموزش است لینک بدید.

بقیه پست های مشابه داده شده حذف خواهند شد.

بدرود

لینک به ارسال

3.اگه با بروز رسانی مشکل حل نشد این کد ها رو تو فایل htaccess اضافه کنید تا ارورر در بروزر نمایش داده بشه

php_flag display_errors on

php_flag display_startup_errors on

php_value error_reporting 2047

بعد که اضافه کردید و فایل رو ذخیره کردین با ریفرش کردن بروزر ارورر نمایش داده میشه

با سلام

فکر کنم حداقل دیگه به این قسمت دیگه نیازی نباشه

چون دیگه ارور 500 مشخصه و حتی اگه نمایش پیامهای خطا روی سرور غیر فعال باشه ، چنین پیامهایی حتما" نمایش داده میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...