رفتن به مطلب
reza66

برداشتن نام جوملا از داخل روت

پست های پیشنهاد شده

سلام جناب اقای تهرانی

من توی مطالبتون جایی دیدم که گفته بودین تمام فایلهای نسخه نصب جوملا رو همراه با سورسشون از عبارت جوملا پاک کردین.

من هم خواستم همین کارو بکنم و با دریم ویور فولدر کل جوملا رو انتخاب کردم و

replace all کردم.الان سایت مشکلی نداره و قسمت وارد کردن یوزر وپسورد هم میاد ولی وقتی یوزر و پس رو میزنم پغام زیر رو میده!

Fatal error: Call to undefined method stdClass::onAuthenticate() in E:\Sibe Studio\wamp\www\reza66\libraries\saman\reza66\authentication.php on line 121

من خودم احتمال میدم دریم ویور توی بعضی از فایل ها رو باز نکرده و تغییر نام نداده.منتها نمیشو هم که همه فایل ها رو دونه دونه چک کرد.شما نظرتون چیه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

داستان همینه من در آن زمان فایل ها را دونه دونه چک کردم اگر اینطوری بود که دیگه وقتی از کسی نمیگرفت .

اما پیشنهاد من :

فایل های ترجمه را باز کنید نام جوملا را از همه حذف کنید

فایل های قالب ها را باز کنید و قسمت فوترش را تغییر بدید

حالا میمونه generator که در حالت view source نشون میده اون هم باید بگردید پیداش کنید من الایادم نیست در کدوم قسمت بوده

لینک به ارسال

نمیدونم شما دیدید یا نه که دریم ویور وقتی یه فولدر رو انتخاب میکنین چه چوری همه فایل های داخل فولدر رو اصلاح میکنه ولی ظاهرا فایل های زبان را باز نمیکنه.ولی این ارور فکر نمیکنم به زبان مربوط باشه

شما نمیدونید این ارور به کجا مربوط میشه که من اونو اصلاح کنم.

البته چون کارم یه کم عجله ای هست اگه از جایی هم بشود کلا همچنین چیزی رو دانلود کرد و بفرمایید خیلی خیلی ممنونتون میشم.

لینک به ارسال

این ارور نیست. دریم ویور حتی با ست کردن آپشن های دقیق تر از طرف کاربر برای replace حریف فایل های زبان نخواهد شد. بصورت دستی باید انجام بشود.

اما نکته مهمتر اینکه شما باید کاملا به جوملا تسلط داشته باشید و تمامی نام فایل ها را نیز بصورت دلخواه تغییر بدهید. بسا که مثلا می بینید دیگر در پست ها فرمان ساخت پی دی اف عمل نمی کند. این موارد هم باید بصورت کاملا دستی تغییر پیدا کنند. و کار هر فردی نیست.

لینک به ارسال

آقايون سلام

ميخواستم بپرسم ببينم برداشتن نام جوملا درسته يا نه

والا من نميدونم به نظر من خوب نيست بزاريد همه بدونن ما داريم از جوملا استفاده ميكنيم تا جوملا بيشتر از اينا محبوب تر بشه :D

لینک به ارسال

ببینید من کاملا فایل زبان جوملا رو اصلاح کردم .منتها میخواستم توی روت و فولدر های دیگر هم اثری از آن نباشد.

وقتی هم که view source میگیرم فقط عبارت رو بروی generator میمونه

حالا نقدا این عبارت رو از کج میشه برداشت؟

میخواستم قسمت راهنمای جوملا در بخش مدیریت هم که لینک به قسمتهای مختلف سایت اصلی جوملا داده بردارم.

راهمنمایی کنید ممنون میشم

generaTOR هم پیدا کردم و عوض کردم .منتها میمونه بقیه فایل عا و فولدر ها غیر از زبان

generator هم پیدا کردم و عوض کردم .منتها میمونه بقیه فایل عا و فولدر ها غیر از زبان

لینک به ارسال

برای دوستانی که میخوان generator رو بردارن

libraries/joomla/document/html/renderer/head.php

~line 167

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...