رفتن به مطلب
shadowdancer

تغییر موقعیت چپ و راست در مرورگرهای مختلف

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از یک قالب فارسی که البته نسخه اصلش با نرم افزار Artisteer طراحی شده در سایتم استفاده کردم. مشکل اینجاست که ماژولهایی که در موقعیت left و right ماژول منتشر میشوند تنها در مرورگر Internet Explorer به درستی به نمایش درمیان و در سایر مرورگرها مثل Firefox یا Google Chrome موقعیت left و right جاهاشون عوض میشه. فکر کردن شاید مشکل از تنظیمات زبان مرورگر باشه که اون رو هم هر تغییری دادم باز مشکل پاربرجا بود.

مطالب مشابهی رو هم که در انجمن مطرح شده مطالعه کردم اما مباحث مطرح شده با مشکل من اندکی تفاوت داشتند یا بحث به نتیجه قطعی نرسیده بود. دوستان عزیز اگه راهنمایی بفرمایند خیلی ممنون میشم :thankyou:

نمایش سایت

نام قالب : pwc034_j15_hotfa.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

احتمالا اون کسی که این قالب را فارسی کرده است ، بر اساس مرورگر IE این کارو کرده است.

شما باید قالب را براساس مروگر های بهتر مثل Firefox یا Chrome فارسی سازی می کردید و قالب را در یک فایل جدا به IE برای IE بهینه سازی می کردید.

من الان با Chrome تست کردم مشکل خاصی ندیدم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا به مسیر زیر بروید :

templates/pwc034_j15_hotfa.ir/css/template.css

در خط 336 کد زیر قرار دارد :

div.art-content-layout div.art-layout-cell, div.art-content-layout div.art-layout-cell div.art-content-layout div.art-layout-cell {
   display: table-cell;
}

حالا کد بالا را به شکل زیر ویرایش کنید :

div.art-content-layout div.art-layout-cell, div.art-content-layout div.art-layout-cell div.art-content-layout div.art-layout-cell {
   float: left;
}

تغییرات را ذخیره کرده و پیش نمایش سایتتون رو ببینید . حال میبینید که به فرض در مرورگر فایرفاکس جای دو ستون با یکدیگر عوض شده است و حالا دیگر فرقی با نحوه نمایش در IE ندارد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام.

احتمالا اون کسی که این قالب را فارسی کرده است ، بر اساس مرورگر IE این کارو کرده است.

شما باید قالب را براساس مروگر های بهتر مثل Firefox یا Chrome فارسی سازی می کردید و قالب را در یک فایل جدا به IE برای IE بهینه سازی می کردید.

من الان با Chrome تست کردم مشکل خاصی ندیدم.

موفق باشید.

سلام دوست عزیز

فایلهای سازگاری با IE همانند اونچه نرم افزار آرتیستیر به طور پیش فرض تولید میکند وجود دارد. با هیچ مرورگری هم مشکل به هم ریتختگی و ناخوانایی ندارد اما اگر در همان Google Chrome این آدرس رو وارد کنید index.php?tp=1 میبینید که ماژولی که در سمت راست نمایش داده میشه در واقع در موقعیتی به نام left قرار داده شده ولی در IE همان ماژول در موقعیت درستش یعتی سمت چپ نمایش داده میشه

با سلام

ابتدا به مسیر زیر بروید :

templates/pwc034_j15_hotfa.ir/css/template.css

در خط 336 کد زیر قرار دارد :

}

حالا کد بالا را به شکل زیر ویرایش کنید :

float: left;
}

تغییرات را ذخیره کرده و پیش نمایش سایتتون رو ببینید . حال میبینید که به فرض در مرورگر فایرفاکس جای دو ستون با یکدیگر عوض شده است و حالا دیگر فرقی با نحوه نمایش در IE ندارد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

بسیار ممنون از کمک و راهنمایی شما مشکلم حل شد. لطف بزرگی کردید :thankyou:

شاد و سلامت باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...