رفتن به مطلب
shervin63

درخواست منو آبشاری ساده

پست های پیشنهاد شده

سلام من به دنبال یک منو آبشاری ساده هستم ترجیحا راست چین باشه ولی اگر هم نبود اشکالی نداره

فقط تا حد امکان ساده و سبک باشه - اگر فایل استایل داشته باشه می تونم از توی css دست کاریش کنم رنگ و فونت اش رو عوض کنم

فقط یک چیز برام مهم هست که حتی توی sw هم نیست و اون اینکه نیاز نباشه به گزینه های منو margin یا padding بدی تا فیت صفحه بشه

خودش اتوماتیک فیت صفحه بشه مثل منوی پیش فرض قالب های جوملا که نوار منو فیت صفحه است ولی گزینه های منو کوچک تر هستند

اما توی sw باید گزینه ها را به نحوی بزرگتر کنی تا نوار منو فیت صفحه شود

امیدوارم منظورم رو رسونده باشم

مرسی ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بهترین راه اینه که قالب جوملاتون رو بصورت دستی آبشاری کنید

آموزشش تو انجمن هست البته اگر دسترسی داشته باشین

لینک به ارسال

سلام

بهترین راه اینه که قالب جوملاتون رو بصورت دستی آبشاری کنید

آموزشش تو انجمن هست البته اگر دسترسی داشته باشین

ممنون ، اما ترجیح می دم که یه ماژول یا افزونه رو برای این منظور استفاده کنم - یه منوی معمولی راست چین یا دارای قابلیت راست چین شدن اگر پیدا کنم خوب میشه یه منو واسه بالای صفحه میخوام با همون ویژگی هایی که تو پست قبل عرض شد

ولی منوی خود قالب رو نمی خوام استفاده کنم چون با هر بار عوض کردن قالب باز باید دردسر داشته باشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...