رفتن به مطلب
ramtin535

بنر تبلیغاتی سایتهای خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان جومینایی

من چند وقته یک موضوعی ذهنم را درگیر کرده و از طریق سرچ نتونستم حلش کنم خواستم اینجا مطرحش کنم شاید واسه دیگران هم این موضوع مفید باشه و بتونم جواب درستی در این رابطه از دوستان بگیرم.

من تو چند سایت خارجی که میرم تبلیغات بنر مخصوصی دارن که این تبلیغات مربوط میشه به یک سایت خاص

به این صورت که در اکثر این سایتها ،من تبلیغ سایتی رو میبینم که حدودن 1 ماه پیش من داخلش رفتم

به طور مثال من ماه پیش توی یک سایت فارکس ثبت نام کردم که بتونم فایلی را دانلود کنم بعد از اون توی هر سایتی که میرم تبلیغ همون سایت هست

چیزی که هست این بنر ها سایز های متفاوتی دارن ولی تبلیغ همونه با سایز های متفاوت

فکر کنم این موضوع بر میگرده به کوکی های اون سایت که در سیستم من ذخیره شده ولی طریقه عملکرد اونو نمیدونم

میخواستم بدونم از طریق IP نیست

اگر من واسه تبلیغ سایت خودم بخوام چنین کاری کنم باید چکار کنم

مسله سایز رو هم برام روشن کنید ممنون میشم چون کدی که استفاده میشه جالب باید باشه

و آیا این موضوع هزینه ای داره یا خیر

نمیدونم این موضوع به کشوری که از خدمات اینترنت اون استفاده میکنی ربطی داره یا خیر

سلام به همه دوستان جومینایی

من چند وقته یک موضوعی ذهنم را درگیر کرده و از طریق سرچ نتونستم حلش کنم خواستم اینجا مطرحش کنم شاید واسه دیگران هم این موضوع مفید باشه و بتونم جواب درستی در این رابطه از دوستان بگیرم.

من تو چند سایت خارجی که میرم تبلیغات بنر مخصوصی دارن که این تبلیغات مربوط میشه به یک سایت خاص

به این صورت که در اکثر این سایتها ،من تبلیغ سایتی رو میبینم که حدودن 1 ماه پیش من داخلش رفتم

به طور مثال من ماه پیش توی یک سایت فارکس ثبت نام کردم که بتونم فایلی را دانلود کنم بعد از اون توی هر سایتی که میرم تبلیغ همون سایت هست

چیزی که هست این بنر ها سایز های متفاوتی دارن ولی تبلیغ همونه با سایز های متفاوت

فکر کنم این موضوع بر میگرده به کوکی های اون سایت که در سیستم من ذخیره شده ولی طریقه عملکرد اونو نمیدونم

میخواستم بدونم از طریق IP نیست

اگر من واسه تبلیغ سایت خودم بخوام چنین کاری کنم باید چکار کنم

مسله سایز رو هم برام روشن کنید ممنون میشم چون کدی که استفاده میشه جالب باید باشه

و آیا این موضوع هزینه ای داره یا خیر

نمیدونم این موضوع به کشوری که از خدمات اینترنت اون استفاده میکنی ربطی داره یا خیر

برای درک بهتر این موضوع لطفا سایت زیر را باز کنید و عکس زیر را نگاه کنید

http://www.filehippo.com/

این سایت را شما باز کنید

<a  href=download.php?imgf=13294128461.jpg' alt='

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسپم نکنید ! کسی حتما جوابش را نمودنه که به شما بگه از طرفی این انجمن تخصصی جوملا است این مورد مربوط به اسکریپت هست در انجمن اسکریپت دنبالش بگردید

لینک به ارسال

سلام

کوکی که روی سیستم شما ذخیره میشه مربوط به همون سایت اولی هست که ثبت نام کردین.

ولی روال کار اینجوریه که معمولا تبلیغات از طریق یه مرجع ولی تو سایت های مختلف انجام میشه(چیزی شبیه http://www.adpersia.com).

اونا مشخصات شما رو مثل ip و سیستم عامل و ... متوجه شدن، حالا شما وقتی که به یه سایتی مراجعه می کنین اونا هم چیزی رو به شما نمایش میدن که میخوان(مثلا تبلیغ یه سایت بازی آنلاین فارسی).

یا علی(ع)...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...