رفتن به مطلب
m2040k

نصب جوملا بر روي ساب دامين

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جوملا را بروي يك ساب دامين نصب كردم، مشخصات ftp مربوط به ساب دامين را دادم يعني يك ftp جديد تعريف كردم و فقط ديتابيس را همانند دينابيس دامين اصلي تعريف كردم با همان يوزر، تا جايي كه پيغام حذف پوشه installation را داد مشكلي نداشتم همين كه اين پوشه را حذف كردم سايت ديگر لود نميشود بدون هيچگونه پيغام خطا!

آدرس ساب دامين market.bama24.com مي باشد.

ايا ممكن است مشكل از ديتابيس هاي يكسان باشد؟ اگر ديتابيس ها يكي اما يوزر ها متفاوت باشد مشكل حل ميشود؟

من حدود 6 ساب دامين نصب كردم و 5 تا 6 ساعت طول كشيد هيچ راهي براي حل اين مشكل نيست؟

آيا امكان دارد ديتابيس را به صورت دستي از داخل پوشه configuration.php عوض كنم؟

لطفا من را راهنمايي كنيد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این ربطی به به ساب دامین نداره.

شما دیتابیس جدا بسازین واسه نصب جوملای جدیدتون توی ساب دامین. و یوزر دیتابیس هم فرقی نمیکنه مشترک باشه یا جدا. و جوملا را مثل دامین اصلی نصب کنین. یکبار امتحان کنین و اگر مشکلی بود بگین. در ضمن من با اروری که دیدم فکر میکنم مشکل از فایل کانفیگ باشه.

لینک به ارسال

ممنون از جواب شما

من از توي configuration اسم ديتابيس رو تغيير دادم و فايل رو دوباره ذخيره كردم (البته ديتابيس هم ساختم ) اخه يه بار ديگه هم كه ميخواستم ساب دامين نصب كنم آدرس ftp اصي رو دادم و تمام اطلاعات رو سايتم همه غيب شد!

حالا راهي نيست كه بدون نصب مجدد اين مشكل رو حل كنم؟ آخه خيلي خسته شدم!

با تشكر فراوان

لینک به ارسال

دوست عزیز سایتت که الان باز میشه. جوملا درست نصب شده فقط اطلاعات نمونه نصب نشده که اونم اگه چند وقتی با جوملا کار کرده باشین نیازی نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...