رفتن به مطلب
Fased Shod !

مشکل در No configuration file found and no installation code available. Exiting...

پست های پیشنهاد شده

من در تنظیمات کلی سایت بودم و داشتم تغییراتی می دادم . وقتی فایل را ذخیره کردم این ارور زیرا داد.

No configuration file found and no installation code available. Exiting...

سطح دسترسی این فایل را 777 کردم ولی مشکل حل نشد.

اگر کمکم کنید ممنون می شوم.

آدرس سایت : www.matlabha.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینطور که مشخصه config... شما پاک شده یا اسمش عوض شده

آخه ادمین هم که میری میره به صفحه اینستال

که اونم چون پاک شده باز همین ارور میده

البته امکان داره هاستتون در حال انتقال اطلاعات باشه!

( امروز برای چند سایت همین اتفاق افتاده مثل سایت خودم که الان درست شد;) ) :1:

یکم صبر کن اگه نشد از بک آپ استفاده کن !

لینک به ارسال

کاری نداره .. اگر فایل configuration.php رو فقط نداره ، یکی از روی لوکال بیار و دیتابیس و log و temp رو ادیت کن و دوباره درست میشه ...

لینک به ارسال

من از مدیر هاستم پرسیدم و او گفت که ما هیچ اطلاعاتی را انتقال نمی دهیم.و با صبر کردن هیچ مشکلی حل نمی شود.

من بکاپی که دارم خیلی قدیمی است.

من فایل config را پاک کردم و یک نسخه قبلی را بازگردانی کردم.ولی مشکلم حل نشد.

لطفا کدی و یا چیزی بدهید که مشکل را حل بکنه.

با تشکر.

لینک به ارسال

عزیزم فایل config که شما آپ میکنی باید مشخصات داخلیش هم تغییر بدید .. دیتابیس شما در این سرور ، مسیر پوشه های log و temp و مسیر FTP رو باید ویرایش کنید ..

برای هر کدوم کدهیی هست که بخونید کدها رو متوجه میشید ..

دیتابیس: db-user , db-host , db-name, db-password

این ها رو باید ست کنید ... یوزر میشه username | هاست میشه localhost و ...

دوتا کلمه هم هست که توی جمله هایی قرار دارند که زیر همند ... یکی log و یکی tmp . مسیر این دو هم باید ست کنی ... اگر در cpanel باشی مثلا میشه این : public_html/home/log

به جای home باید user ;i lhg که مال cpanel هست رو وارد کنی .

بقیه هم به همین ترتیب عزیزم .

لینک به ارسال

کاری نداره .. اگر فایل configuration.php رو فقط نداره ، یکی از روی لوکال بیار و دیتابیس و log و temp رو ادیت کن و دوباره درست میشه ...

چگونه؟

لطفا یه آموزش بدید.خیلی حیاتی است.

لینک به ارسال

دوست عزيز

از همون بك آپي كه داري فقط فايل كانفيگ رو اپلود كن درست ميشه

موفق باشي

لینک به ارسال

عزیزم فایل config که شما آپ میکنی باید مشخصات داخلیش هم تغییر بدید .. دیتابیس شما در این سرور ، مسیر پوشه های log و temp و مسیر FTP رو باید ویرایش کنید ..

برای هر کدوم کدهیی هست که بخونید کدها رو متوجه میشید ..

دیتابیس: db-user ' date=' db-host , db-name, db-password

این ها رو باید ست کنید ... یوزر میشه username | هاست میشه localhost و ...

دوتا کلمه هم هست که توی جمله هایی قرار دارند که زیر همند ... یکی log و یکی tmp . مسیر این دو هم باید ست کنی ... اگر در cpanel باشی مثلا میشه این : public_html/home/log

به جای home باید user ;i lhg که مال cpanel هست رو وارد کنی .

بقیه هم به همین ترتیب عزیزم .

[/quote']

دوست عزيز

از همون بك آپي كه داري فقط فايل كانفيگ رو اپلود كن درست ميشه

موفق باشي

این کار ها را کردم.

مشکل حل نشد.

لطفا یک راه حل دیگر معرفی کنید.

یک سوال:

اگر بک آپ جدید را روی فایل های سایتم کپی کنم(بدون پاک کردن فایل های قبلی)مشکلم حل می شود؟

در ضمن من میخواهم با این کارم تغییرات جدیدی که در سایتم کردم (مطالب جدید،عکس های جدید و کاربران جدید)پاک نشوند.

اینکار عملی است؟

اگرنه لطفا یک راهی بنویسید که با آن مطالب جدید ، عکس های جدید و اعضا جدید از روی سایت پاک نشوند.

مدیران عزیز.

لطفا اگر لازم است که یوز و پسورد را برایتان بفرستم ، لطفا بگید تا به صورت پیام خصوصی برایتان بفرستم.

با تشکر.

لینک به ارسال

من از سایتم یک بک آپ گرفتم و اون را به هاست یکی از دوستان انتقال دادم.(همچنین دیتابیس)و تنظیمات جدید را وارد کردم.

حالا دیگر ارور قبلی را نمی دهد و یک ارور دیگر می دهد.

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php in /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/jom_commentsys_bot.php on line 11

Warning: include_once(/home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/jom_commentsys_bot.php on line 11

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/jom_commentsys_bot.php on line 11

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php in /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/azrul.system.php on line 84

Warning: include_once(/home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/azrul.system.php on line 84

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/azrul.system.php on line 84

Warning: include_once() [function.include-once]: Unable to access /home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php in /home/norouzis/public_html/m/components/com_jomcomment/mambots.php on line 552

Warning: include_once(/home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/norouzis/public_html/m/components/com_jomcomment/mambots.php on line 552

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/norouzis/public_html/m/plugins/system/pc_includes/template.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/norouzis/public_html/m/components/com_jomcomment/mambots.php on line 552

Fatal error: Class 'AzrulJXCachedTemplate' not found in /home/norouzis/public_html/m/components/com_jomcomment/mambots.php on line 637

آدرس سایت جدید: norouzisport.com/m

قبلا این ارور نبود!

مشکل از چیست؟

لینک به ارسال

فکر کنم همونطور که از ارور مشخصه از کامپوننت com_jomcomment و یا از پلاگینش هست :heart:

ا

لینک به ارسال

دوست عزيز

شما كامپوننت jomcomment رو غير فعال كنيد ببينيد درست ميشه

موفق باشيد

لینک به ارسال

وقتی که نمی تونم وارد بخش مدیریت شوم چگونه این کامپوننت را غیر فعال کنم؟

قبلا این مشکل نبود.پس چرا این مشکل پیش آمده است؟

من وقتی می خواهم وارد بخش مدیریت شوم یک ارور دیگر می دهد.

لطفا برسی کنید. www.matlabha.ir/administrator

اقای فرحزادیان مشخصات را برایتان ارسال کردم.

برسی کردید؟مشکل چه بود؟

لینک به ارسال

سلام

من هم همین مشکل رو دارم...

ابتدا ارور از پوشه libraries در پوشه components بود. وقتی پوشه رو جابه جا کردم همین ارور بالا برام نمایش داده می شه. صفحه اصلی سایت و صفحه مدیریت هم سفید هست.

لطفا راهنمایی کنید

شاد باشید

علیرضا

سلام

من هم همین مشکل رو دارم...

ابتدا ارور از پوشه libraries در پوشه components بود. وقتی پوشه رو جابه جا کردم همین ارور بالا برام نمایش داده می شه. صفحه اصلی سایت سفید و صفحه مدیریت هم ارور های زیر می آید:

Warning: include_once(/home/gishari/public_html/components/libraries/cmslib/spframework.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/gishari/public_html/plugins/system/jom_commentsys_bot.php on line 8

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/gishari/public_html/components/libraries/cmslib/spframework.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/gishari/public_html/plugins/system/jom_commentsys_bot.php on line 8

Fatal error: Call to undefined function cmsInstance() in /home/gishari/public_html/plugins/system/jom_commentsys_bot.php on line 10

لطفا راهنمایی کنید

شاد باشید

علیرضا

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا بیشتر توضیح دهید؟

دقیقا چه کردید و از کی با این ارور مواجه شدید؟

(پست اول استارتر تاپیک رو مشاهده کنید اگر مشکلتون مرتبط با این تاپیک نیست مشکلتون رو با ذکر توضیح کامل در تاپیک جدید و بخش مربوطه مطرح کنید...)

موفق باشید

لینک به ارسال

من هم همین مشکل رو داشتم و این تاپیک رو دیدم که پاسخی نداشت گفتم بنویسم تا بقیه هم بتونن مشکلشون رو رفع کنن . من هاستم پر شده بود و فایل کانفیگوریشن پریده بود که با خالی کردن هاست و کپی بکاپ فایل کانفیگوریشن سایت بالا اومد..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...