رفتن به مطلب
Mohammad-tashi

ایندکس نشدن سایت در گوگل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خدمت شما عزیزان ...بنده یه سایتی دارم توی فولدر (روت اصلی نیست)بالا آوردم!

ولی بعد 3 هفته ک بالا ائمده یه دونه مطالب حتی صفحه اول هم نرفته تو گوگل .... یعنی ج عنوان چه آدرس سایت رو میزنم هیچی بالا نمیاره !چرا؟؟؟؟؟

خیلی این قضیه ازیتم میکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا آدرس سایتتون رو بگذارید

شما نقشه سایتتون رو تو گوگل ثبت کردین؟

برای معرفی سایتتون از ابزاری استفاده کردید؟

لینک به ارسال

www.dade24.net/fa

نه از ابزار خاصی برا گوگل استفاده نکردم ...نقشه سایت ه م نداره سایم ..تو گوگل هم ثبت نکردم ..اصلا نمیدونم چی هست!..من معمولا با جوملا سایت بالا میاوردم فقط اون بهینه سازی برای موتو جستجو رو میزدم بعد سایت و مطالبش میرفت تو گوگل....

منتظر راهنمایی هستم دوستان

لینک به ارسال

www.dade24.net/fa

نه از ابزار خاصی برا گوگل استفاده نکردم ...نقشه سایت ه م نداره سایم ..تو گوگل هم ثبت نکردم ..اصلا نمیدونم چی هست!..من معمولا با جوملا سایت بالا میاوردم فقط اون بهینه سازی برای موتو جستجو رو میزدم بعد سایت و مطالبش میرفت تو گوگل....

منتظر راهنمایی هستم دوستان

سلام

شما توی webmasters.google.com برید و سایتتون رو ثبت کنید و بعد اون هم نقشه سایت بسازید و ثبت کنید توش . RSS بخش هاتون رو هم میتونید این تو ثبت کنید.خیلی زود ایندکس میشه تو گوگل :)

-------------

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

می تونید افزونه نقشه سایت را نصب و سایت را در وبمستر گوگل معرفی کنید و روی سئو سایت نیز کار کنید... (با کمی جستجو در انجمن نتایج خوبی خواهید گرفت)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای ایجاد نقشه سایت می تونید از افزونه xmap استفاده کنید

نسخه فارسیش تو انجمن و سایت جومینا هست

روش ثبت نقشه در گوگل هم در انجمن هست می تونید جستجو کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

چشم الان میگردم تو انجمن

...ولی ی سوالی به نظر شما ایندکس تشدن سایت من به دلیل قرار داشتن در پوشه فرعی نیست؟

لینک به ارسال

نخیر اصلا ربطی نداره

بعضی وقتا اینطوری میشه

بعضی وقتا کمی طول میکشه اما حتما ایندکس میشه نگران نباشید

لینک به ارسال

من تا به حال خیلی وبلاگ و سایت زدم و همگی بعد از حدودا 4 هفته خود به خود در گوگل ثبت میشن!!!

درسته ثبت هم میشه کرد ولی اگر سایت بدون مشکل خاصی باشه بدون نیاز به ثبت در گوگل مستر خودش ایندکس میشه...:thankyou:

لینک به ارسال

بله شما درست میگید معمولا خودش ایندکس می کنه اما خب گوگل دیگه

من خودم یه وبلاگ داشتم تو پرشین بلاگ نزدیک 2 ماه ایندکس نشد

اما یهو ایندکس شد ظرف مدت کوتاهی هم رنکش از 0 شد 2 که البته بعد ففیلتر شد و ..... :1:

به هر حال همونطور که گفتم نگران نباشید ایندکس میشه شما فقط بهش کمک کنید تا زودتر اینکار رو بکنه

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

ما یه سایتی با جوملا بالا آوردیم ....

مشکل داره اصلا تو گوگل ایندکس نمیشه ... راه هایی عزیزان فرمودند برای حل ولی کارساز نبود ..... دیگه گیرپاژ کردم ...اگه میشه دوستان کسی میتونه کمکی کنه لطفا دریغ نفرمایید.. اینم آدرس تاپیک قبل

ضمنا عزیزانی که بتونن مشکل ما رو حل کنند یکی از خدماتمون رو ب صورت هدیه دریافت می نمایند(هرچند مرام بچه های جومینا خیلی والاتره ولی خوب کسی ک بیاد برا مشکل ما وقت بذاره ارزش ستایش داره)

منتظر راهنمیای هاتون هستم ...

با سپاس محمد

لینک به ارسال

دوست من تو تاپیک قبلی به اندازه ی کافی برای حل مشکل شما بحث شده و زدن تاپیک دوباره خلاف قوانینه.

ولی در هر حال سایت شما ایندکس شده، اینم عکس.

دیگه چه جوری می خواین ایندکس بشه...

باید مطلب بذارین تا در مورد موضوعات دیگه هم گوگل شما رو بشناسه...

download.php?imgf=13290616651.JPG

لینک به ارسال

سلام.

صبور باشید. حتما ایندکس خواهد شد.

موفق باشید.

دوست عزیز بیش از 5 هفته هست حتی صفحه ی اولش ایندکس نشده است!!!!

من قبلا با همین جوملا 1.5 سایت بالا میاوردم سر ی هفته گوگلی میشد...البته اونا روی دومین اصلی بودند...

لینک به ارسال

فکر کنم بهتر بود برای این کار از یه سابدامین استفاده کنید یا یه دامنه مجزا، تا موتورهای جست و جوگر زود تر شما رو بشناسن.

الان چون شما یه سایت با آدرس http://dade24.net هم دارین آدرس http://dade24.net/fa به عنوان زیر مجموعه شناخته میشه و مبنای اصلی همون http://dade24.net قرار میگیره. بنابراین موتورهای جست و جوگر هم تو تشخیص دادن این موضوع که آدرس جدیدتون یه سیستم مجزاییه تاخیر دارند به خصوص اگه جوملاتون آپدیت نشه که دیگه هیچی...:D

بنابراین نظر من اینه که چون در این مورد از یه سی ام اس جدا استفاده می کنید، یا از یه سابدامین استفاده کنید و یا یه دامنه دیگه براش در نظر بگیرید و ضمنا کارهایی که دوستان تو تاپیک قبلی گفتند رو انجام بدین تا زود تر ایندکس بشه.

یا علی...

لینک به ارسال

یعنی ساب دامین این اشکال رو نداره؟؟؟

چطور میشه بدون اینکه سایت و مطالب و قالب بهم بریزه منتقل کنم روی ساب دامین؟؟؟؟؟؟(البته اگه مطمئنید روی ساب دامین مشکل نداره!!!

لینک به ارسال

نمیگم اشکال نداره چون در هر حال دامنه ای مجزا نیست ولی به نوعی با دامنه اصلیتون تمایز قائل میشه، حداقل جست و جو گر ها به نسبت قبلی زود تر تشخیصش میدن.

یه سابدامین بسازید مثلا با نام farsi - یه پوشه هم خود به خود با همین اسم توی روت سایتتون درست میشه(البته تست کنید ببینید که بعد ساختن سابدامین آدرسش باز میشه یا نه. "تو مرور گر farsi.dade24.net رو بزنید" - چون تو بعضی از هاست ها سابدامین ها کار نمیکنه)

بعد از طریق سی پنل برین داخل پوشه ای که جوملای فعلیتون هست، از گزینه های بالا تمام فایل ها و پوشه ها رو انتخاب کنید و باز از منوی بالا گزینه کپی رو بزنید(برای احتیاط کپی کنید - منتقل نکنید) و در صفحه ای که باز میشه بنویسید "public_html/farsi" و کپی کنید.

بعد برین توی پوشه سابدامینتون "farsi" و اگه اطلاعات خاصی تو فایل کانفیگتون نیازه وارد کنید.

حالا وقتی آدرس سابدامین رو بزنید سایت جدیدتون میاد بالا.

مشکلی بود بپرسین.

-------------------------------------

ضمنا نیازی به تغییر نام کاربری و دیتابیستون نیست و همچنین نیازی به تغییر خود دیتابیستون هم نیست.

لینک به ارسال

با سلام و عرض احترام...بنده یه مشکلی داشتم با جوملا ک در روت اصلی نصب نبود و در فولدری در هاستم نصب کرده بودم و اصلا ایندکس نمیشد در گوگل...در تاپیک قبل به این نتیجه رسیدیم ک اگه بیارم روی ساب دامین یا دامنه اصلی(public html) سایتم اونوقت ایندکس میشه مطالب و....

حالا سوال

1- آِیا این راه حل کمکی ب سئوی سایتم میکنه؟؟؟؟؟

2-اگه کمکی میکنه روی ساب دومین بیارم یا روت اصلی که الان وردپرس نصبه و کلی ایندکس شده داره (البته مطالب همه کپی شده تو جوملا و اصلا نیازی بهش نیست)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

با سپاس:thankyou:

لینک به ارسال

سلام.

اینکه سایت توی فوادر باشه مشکلی نداره و سایت ایندکس خواهد شد(البته شما به گوگل معرفی کنید آدرس فولدر را) ولی اگر در روت باشه بهتر است.

شما که می گید توی روت وردپرس نصبه و کلی صفحه ایندکس شده ، به نظر من دست به وردپرس نزنید و وردپرس را حذف نکنید یا انتقال ندید زیرا با حذف یا انتقال وردپرس ، همه ی آدرس های ایندکس شده به 404 تبدیل خواهد شد و خیلی هم برای سایت بد خواهد شد.(لیست سیاه گوگل)

موفق باشید.

لینک به ارسال

خواهش می کنم، شما می خواین سایت فعلیتون که با وردپرس هست رو کلا حذف کنید و سایتی با جوملا راه اندازی کنید؟؟؟

اگه قصد اینکار رو دارین بهترین کار قرار دادن سایت جدیدتون روی سابدامین هست، البته اگه می خواین ایندکس های گوگل فعلی تون بمونه بهتره سایتتون با ورد پرس رو پاک نکنید.

البته پاک نکردنش یه سری ایرادات داره مثلا اینکه برای سئوی سایتتون نمره منفی حساب میشه!

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز صفحه اولتون که index شده ...

ولی در مورد بقیه صفحات.نقشه سایتتون رو به بخش وبمستر گوگل دادید؟

و البته امیدوارم گوگل به عنوان اسپمر نشناخته باشه بخش جدید شما رو.مطالب یکسان در ۲ جای یک دامنه ...

لینک به ارسال

سلام به همه

چرا مطالب کامپوننت k2 ایندکس نمیشه؟

چیکارش کنم؟ کلافم کرده

از افزونه xmap هم استفاده میکنم.

ولی باز هم ایندکس نمیشه

فقط صفحه اصلی مطالبم ایندکس میشه یعنی این http://golshin.ir/wiki

خود مطلب مثلا این لینک :

http://golshin.ir/articles/item/26-mobile

ایندکس نمیشه

چیکارش کنم؟ تورو خدا کمکم کنید.کلافه شدم :(

لینک به ارسال

سلام 

من سایتم رو توی گوگل وب مستر ثبت کردم و کلمات کلیدی رو که داشتم پیدا کرد، سایتم به دلایلی به مشکل خورد و مجبور شدم از اول سایت رو آپلود کنم و به کل کلمات کلیدی سایت رو تغییر دادم طوری که قبلیا اصلا دیگه توی محتوای سایت نبودن ولی متاسفانه دوباره همون کلمات ایندکس شدن و کلمات جدید رو انگار که نمی بینه...

لطفا راهنمایی بفرمائید که کلمات قدیمی رو چه طور حذف کنم و کلمات جدید رو چه طور به روز کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...