رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه کاربران محترم:

من راستش می خواستم از قسمت حذف کامپوننت یه کامپوننت را حذف کنم که با خطای زیر مواجه شدم.

لطفا دوستان گرامی راهنمایی فرمایند.

با تشکر

71132414659604938221.png

متشکرم دوستان

سیستم رو دوباره نصب کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من با اینکه سیستم رو دوباره نصب کردم ولی باز هم خطا های زیر به وجود می آید.(طبق تصویر بالا)

1-خطای 500 - موقعی رخ می دهد که می خواهم مثلا یک کامپوننت یا ماژول و... را حذف کنم.

2- زمانیکه یک منو ایجاد میکنم پارامترهای قسمت چپ کادر نشان نمی دهد.(طبق دو تصویر زیر)

16668678064203288082.png

هنگام ایجاد منو

41258947859022376504.png

بعد از ایجاد منو ساخته شده

لینک به ارسال

سلام

لطفا عکس ها رو در اپلود سنتر جومینا اپلود کنید چون هیچکدام نشان داده نمی شوند متاسفانه

شما افزونه sef نصب کردید؟

از جوملای کدام تیم استفاده می کنید؟

در فایل htaccess هیچ تغییری ندادید؟

download.php?imgf=13293079491.jpg

لینک به ارسال

1-خطای 500 - موقعی رخ می دهد که می خواهم مثلا یک کامپوننت یا ماژول و... را حذف کنم.(تصویر زیر)

download.php?imgf=13293104291.png

2- زمانیکه یک منو ایجاد میکنم پارامترهای قسمت چپ کادر نشان نمی دهد.(طبق دو تصویر زیر)

<a  href=download.php?imgf=13293100311.png' alt='

download.php?imgf=13293100312.png

از جوملای نوید ایرانیان نسخه نسخه 1.5.25 که بارها این نسخه رو نصب کردم ولی آخرین بار که نصب کردم با این مشکل روبرو شدم.

نمی دونم از هاست هست!من مشکل خود را به تیم پشتیبانی هاست اعلام کردم و منتظرم پاسخ اونها هستم.

همچنین در فایل htaccess هیچ تغییری نداده ام و همان طور که گفتم من یار سیستم رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم که باز هم متاسفانه مشکل دار بود.

لینک به ارسال

این تصاویر یعنی جوملای شما مشکل داره

آخرین نسخه جوملا 1.5.25 رو دانلود کنید در روت هاست اکسترکت کنید و پوشه اینستالیشن رو حذف کنید

لینک به ارسال

این تصاویر یعنی جوملای شما مشکل داره

آخرین نسخه جوملا 1.5.25 رو دانلود کنید در روت هاست اکسترکت کنید و پوشه اینستالیشن رو حذف کنید

از جوملای نوید ایرانیان نسخه نسخه 1.5.25 که بارها این نسخه رو نصب کردم ولی آخرین بار که نصب کردم با این مشکل روبرو شدم.

نمی دونم از هاست هست!من مشکل خود را به تیم پشتیبانی هاست اعلام کردم و منتظرم پاسخ اونها هستم.

همچنین در فایل htaccess هیچ تغییری نداده ام و همان طور که گفتم من یار سیستم رو کامل پاک کردم و دوباره نصب کردم که باز هم متاسفانه مشکل دار بود.

لینک به ارسال

پس احتمالا هاستتون با جوملا سازگاری نداره

بهتر از شون بپرسید با جوملا سازگار هست با خیر

لینک به ارسال

کاملا سازگار هست.

من خودم نصب کردم و دارم کار می کنم و برای ساب دامین این مشکل به وجود اومده و سایت اصلی من بدون مشکل هست!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...