رفتن به مطلب
عرفان

مشکل عجیب و غریب با کامپوننت آر اس ممبرشیپ(rsmembership)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

یه مشکل عجیب برای من پیش اومده، اینکه وقتی می خوام یه عضویت جدید تو rsmembership بسازم، بعد لود کامل صفحه تو ویرایشگرش خالیه و حتی من نمی تونم چیزی داخلش بنویسم و عجیب تر اینکه دکمه های بالای سمت راست مدیریت یعنی "اعمال، ذخیره و لغو" هیچکدوم کار نمیکنند.!!!

البته این رو باید بگم که تو فایر فاکس و گوگل کروم کار نمینکه ولی جالبه که تو اینترنت اکسپلولر کار میکنه ولی تو اینترنت اکسپلولر مشکلی که داره اینه که سر برگ ها پیدانیستنن

دموی فایر فاکس

download.php?imgf=13282826641.JPG

دموی اینترنت اکسپلورر

download.php?imgf=13282826711.JPG

چند تا کار هم کردم ولی مشکلم حل نشده مثلا:

1- بجای کش مرورگر کلا یه بار پاکش کردم و دوباره نصب کردم که حل نشد!!!:exclamation:

2- یه جوملای خام نصب کردم و توش فقط rsmembership نصب کردم ولی بازم حل نشد!!!:exclamation:

3- با ری استارت کامپیوتر و اینا هم که هیچی حل بشو نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

4- من تمام این کار ها رو روی لوکال تو سیستم خودم انجام میدم(البته چند روز پیش ویندوز عوض کردم که مجبور شدم دوباره نرم افزار رو نصب کنم) ولی قبل از اون rsmembership روی لوکالم کار میکرد حتی باهاش تست پرداخت هم داشتم مشکلی نبود.:huh:

5- البته شک خودم اینه که مال تنظیمات نرم افزار WAMPSERVER هستش ولی هر چی بهش ور میرم کمتر نتیجه میگیرم.:1:

لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه!!!:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل برای من هم در کامپوننت مدیریت آگهی (ads_manager2.6.5) در تب پیکربندی بوجود آمد؛ بطوریکه دکمه ذخیره در فایرفاکس کار نمیکرد ولی در اینترنت اکسپلورر به درستی کار می کرد !!!!

فکر نمی کنم مشکل خاصی باشه!!

از اون باگ های عجیب و غریب جوملاست دیگه ...

لینک به ارسال

منم با acesef این مشکلو دارم ینی دکمه ذخیره و تاییدش کار نمیکنن فقط وقتی میزنی یه # میاد انتهای آدرس...!

:exclamation:

لینک به ارسال

دوستان عزیز

تا حالا چندین بار برای خودم هم این مشکل بوجود آماده که روی لوکال صفحات بدرستی کار نمی کردند

ولی در سرور بدرستی کار می کنند

شما هم روی سرور تست کنید

انشاالله مشکلی نباشه

لینک به ارسال

سلام

من تاحالا با دو افزونه Acesef و rsmemebership کار کردم هم در لوکال و هم در هاست

ولی مشکلی نبوده!

به گفته آقای رضایی شما بهتره در هاست امتحان کنید

چون ممکن هست تنظیمات لوکال سرور یا ویندوز یا مرورگرتون درست نباشد و به مشکل بربخورید.

لینک به ارسال

سلام

من روی هاست مشکل دارم نه لوکال!!

فکر نمیکنم مشکلی از مرورگر و غیره باشه چون با acesef دیگه ای در یه سایت دیگه این مشکلو ندارم!

حتی یه بار رینستال کردم اما انگار نه انگار :dodgy:

لینک به ارسال

البته من این رو تو پست اولم گفتم که قبلا واسم کار میکرد اما بعد اینکه ویندوز سیستممو عوض کردم این مشکل پیش اومده، واسه همین هرچی هست از سیستم خودمه اما هنوز فرصت نکردم رو هاست امتحان کنم.

جناب "WebAmir" گفتن که

سلام

فکر نمیکنم مشکلی از مرورگر و غیره باشه چون با acesef دیگه ای در یه سایت دیگه این مشکلو ندارم!

حتی یه بار رینستال کردم اما انگار نه انگار Dodgy

حالا سوالم از ایشون اینه که آیا قبلا واستون کار میکرد و حالا کار نمیکنه یا اصلا از اول کار نمیکرده؟؟؟

لینک به ارسال

جناب "WebAmir" گفتن که

سلام

حتی یه بار رینستال کردم اما انگار نه انگار Dodgy

حالا سوالم از ایشون اینه که آیا قبلا واستون کار میکرد و حالا کار نمیکنه یا اصلا از اول کار نمیکرده؟؟؟

سلام امید جان

اینطور که یادمه کار میکرد که تنظیماتی که میخواستم رو انجام دادم اما یه مدت کاری باش نداشتم که خواستم تنظیمات رو تغییر بدم که دیدم اینطوری شده

ممکنم هس افزونه ای نصب کرده باشم که اینطوری شده اما کلا مشکل مسخره ای هس save نداشتن....

لینک به ارسال

من حتی از لوکال به هاست هم انتقال دادم ولی بازم همون مشکل رو دارم، کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟:huh:

لینک به ارسال

من حتی از لوکال به هاست هم انتقال دادم ولی بازم همون مشکل رو دارم، کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟:huh:

من هم با rsmmebership در هاست این مشکل رو داشتم که کلا وایشگر کار نمیکرد

ولی این مشکل فقط در مرورگر کروم هست

در فایر فاکس و اینتر نت اکسپلورر این مشکل وجود نداره

لینک به ارسال

بله مرورگر کروم یه سری معایب اینجوری داره، حتی تو cms پی اچ پی نیوک وقتی وارد مدیریتش بشی البته با گوگل کروم دیگه ادیتورش کار نمیکنه و اصلا نمایش داده نمیشه.

ولی این مشکل من هم در لوکال، هم در هاست، هم با فایرفاکس کماکان ادامه داره.

اما از این بیشتر متعجبم که قبلا برام کار می کرد ولی حالا نه؟؟؟:huh: :huh:

لینک به ارسال

سلام

اول می خوام تشکر کنم از همه دوستانی که تو حل این مشکل نظرشون رو قرار دادن.

من مشکلمو امروز حل کردم!!!

یه نکته کوچیکی بود که قبلا در نظر نگرفته بود نسخه مرورگرم بود، من از نسخه 9 مرورگر فایرفاکس استفاده می کردم که rsmembership توش این مشکل رو داشت ولی امروز که با نسخه 4 همین مرورگر تست کردم با کمال تعجب دیدم که تو این نسخه، rsmembership مشکلی نداره! :64 (34): :x (14):

گفتم این موضوع رو اینجا قرار بدم تا احیانا اگه دوستی مشکلی اینجوری پیدا کرد، تعویض نسخه مرورگرشو هم به عنوان یکی از گزینه های حل مشکل در نظر بگیره. :P

امیدوارم همه موفق باشین.

یا علی(ع) ...

لینک به ارسال

دوستان احتمال داره از قالب مدیریتتون هم باشه

قالب مدیریت رو عوض نکردید؟

احتمال داره قالب مدیریتتون با این نسخه سازگار نباشه

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...