رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

میخواستم از دوستان عزیز و اساتید محترم سوال کنم آیا از قالب ها و افزونه های جوملا 1.7 میشه برای 2.5 استفاده کرد و سازگاری کامل دارند؟

درضمن واقعا از دوستان و عزیزانی که تو سایت جومینا زحمت میکشند و افزونه های مفید معرفی میکنند و نیز از همه عزیزانی که زحمت ترجمه جوملاهای جدید رو میکشند و سریع ارائه میدهند نیز صمیمانه تشکر میکنم و امیدوارم در همه عرصه ها موفق باشند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جوملا 1.7 و 2.5 تفاوت ساختاری خیلی جدی ندارن برای همین به احتمال زیاد بتوان از قالبهای 1.7 در 2.5 استفاده کرد اما به طور قطعی نمی توان گفت

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

من از اساتید دو سوال داشتم .به نظر شما در حال حاضر برای ساخت سایت های جملایی (با توجه به ماژول ها, پلاگین ها ,سازگاری با فارسی )از کدام نسخه استفاده کنیم بهتر هست؟

واقعا من گیج شدم در چند ماه اخیر نسخه های زیادی عرضه شده .

اگر از نسخه 1.5 استفاده کنیم آیا آپدیت کردن به نسخه جدید با توجه به اینکه فعلا ماژول ها و پلاگین فارسی برای نسخه 2.5و1.7 کم هست به راحتی امکان پذیر هست؟

با تشکر

لینک به ارسال

به نظر من با 2.5 شروع کنید چون بزودی طی ماه های آینده دیگه جوملا 1.5 پشتیبانیش تموم میشه و استفاده ازش از لحاظ امنیتی مورد داره

در ضمن افزونه های 1.7 به اندازه کافی هست و با 2.5 سازگار هستند و مشکلی با افزونه ندارید

لینک به ارسال

سلام من از کامپوننت com_school-unzip-firstکه برای اسیستم ثبت انلاین(دروس-دانش اموزان و...) هستش برای سایتم استفاده کردم!ولی برای جولا 1.5 جواب میده ولی من سایتم با جوملا 2.5 طراحی کردم کسی هست که بتونه کامپونت مشابهشو معرفی کنه؟ باتشکر.:002:

لینک به ارسال

سلام من از کامپوننت com_school-unzip-firstکه برای اسیستم ثبت انلاین(دروس-دانش اموزان و...) هستش برای سایتم استفاده کردم!ولی برای جولا 1.5 جواب میده ولی من سایتم با جوملا 2.5 طراحی کردم کسی هست که بتونه کامپونت مشابهشو معرفی کنه؟ باتشکر.:002:

درود

به جومینا خوش آمدید

هر سوال در تاپیک جداگانه

یاعلی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...