رفتن به مطلب
maka133

مشكل با منو آبشاري و ماژول اوقات شرعي

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز

مشكل من در خصوص منو ابشاري هست و اونم اينكه زير منو ها رو نشون نميده .لازم بذكر است قالب فعلي با ارتيستر ساخته شده و راست چين شده هم هست .البته با قالبهاي ديگه هم چك كردم حتي با قالبهاي پيش فرض جوملا هم مشكل پابرجاست فقط زير منوها در بعضي قالبها نشان داده ميشه ولي سر جاي خودشون نيست و بعضا در وسط صفحه يا منتهي عليه چپ ..... نشون داده ميشه.

لطفا در رفعش كمك كنيد .

ضمنا در مورد ماژول اوقات شرعي نيز كاملا راست چين نيست (فقط با اين ماژول اينطوريه )دليلش رو هم در قالب ميدونم ولي نميدونم چرا فقط اين ماژول درست نشون نميده .

صميمانه سپاسگزارم.

سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز

مشكل من در خصوص منو ابشاري هست و اونم اينكه زير منو ها رو نشون نميده .لازم بذكر است قالب فعلي با ارتيستر ساخته شده و راست چين شده هم هست .البته با قالبهاي ديگه هم چك كردم حتي با قالبهاي پيش فرض جوملا هم مشكل پابرجاست فقط زير منوها در بعضي قالبها نشان داده ميشه ولي سر جاي خودشون نيست و بعضا در وسط صفحه يا منتهي عليه چپ ..... نشون داده ميشه.

لطفا در رفعش كمك كنيد .

ضمنا در مورد ماژول اوقات شرعي نيز كاملا راست چين نيست (فقط با اين ماژول اينطوريه )دليلش رو هم در قالب ميدونم ولي نميدونم چرا فقط اين ماژول درست نشون نميده .

صميمانه سپاسگزارم.

ببخشيد ادرس سايت يادم رفته بود:

http://noori.sch.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز این سایت که مشکلی نداره!

منوی شما با قالب پیشفرض به خوبی و درستی کار میکنه

و ماژول اوقات شرعی هم وجود نداره!:huh:

لینک به ارسال

سلام دوباره

طی درخواست شما در پیام خصوصی ، من سابت شما رو چک کردم

در مورد منوی آبشاری، مشکل از قالب شماست اگر با قالب پیشفرض تست کنید درست نمایش داده خواهد شد.

در مورد ماژول اوقات شرعی هم مشکل از تداخل جاوااسکریپت در افزونه هاست

قبلا در باره حل این مشکل در انجمن بحث شده

جستجو کنید....

لینک به ارسال

سلام دوباره

طی درخواست شما در پیام خصوصی ، من سابت شما رو چک کردم

در مورد منوی آبشاری، مشکل از قالب شماست اگر با قالب پیشفرض تست کنید درست نمایش داده خواهد شد.

در مورد ماژول اوقات شرعی هم مشکل از تداخل جاوااسکریپت در افزونه هاست

قبلا در باره حل این مشکل در انجمن بحث شده

جستجو کنید....

اقاي مرادي عزيز

متشكرم از كمكتون

ولي با قالبهاي پيش فرض هم با يكيشون فقط درسته با بقيه همين شكله .ميدونم مشكل از قالبه ولي راه كار چيه ؟

در مورد پاسخ دوم در مورد تداخل جاوا هم چيزي پيدا نكردم اگه امكان داره يه لينكم از اون بذارين ممنون ميشم .

باز هم صميمانه متشكرم

لینک به ارسال

سلام

اینم افزونه رفع تداخل جی کوئری

http://forum.joomina.ir/thread-2452.html

لطفا تمامی پست هاش رو مطالعه کنید

یا علی

جناب دفاعي عزيز

از توضيحات شما ممنون و سپاسگزارم

كماكان مشكل پابرجاست

اگر امكان دارد يوزر و پس سايت را برايتان پيام خصوصي كنم تا در رفع ان ياريم كنيد .

چون اطلاعات زيادي ندارم ولي تلاش كردم مزاحمت ايجاد نكنم.

باز هم كمال تشكر را دارم

لینک به ارسال

سلام.

همانطور که امیرحسین عزیز گفت مشکل منو ها از css است و باید css هاش تصحیح شود. برای ماژول اوقات شرعی هم باید css نویسی شود.

در صورت نیاز اطلاعات سایتتان را بفرستید تا برایتن انجام دهم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

سایت شما را خیلی روش کار کردم و توانسم منویش را بهتر بکنم ولی نتوانستم کاملا درستش کنم. چون شما از swmenufree استفاده کرده بودید کار بسیار سخت شد.

برای ماژول اوقات شرعی هم دیدم خیلی کار داره و باید یکی یکی آیتم هاشو float راست و چپ بدم و دست آخر هم چی از آب در بیاد:1:

شما برای اوقات شرعی از یک ماژول بهتر استفاده کنید.(توی جومینا فکر کنم باشه ولی توی جوملا فارسی دیدم بود.کاملا فارسی و بهینه)

برای منو هم اگر خواستید باید یکی برایتان طراحی کنم. با css , js

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...