رفتن به مطلب
alireza10025

اشکال در بخش نصب/حذف مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

لطفا یکی از دوستان لطف کنند کمی وقت برای اینجانب بگذارند و اگر مشکل مرا میتوانند حل کنند بدلیل اینکه من تازه کار هستم کمی ساده تر و کاملتر راهنمائی کنند

من یکی دو تا «منو » از مسیر ( افزونه - نصب/حذف - ماژولها ) حذف کردم پس از این عمل من:

1- در قسمت « مدیریت ماژولها » فقط قسمت سایت دارم و قسمت مدیر حذف شده و من توانایی جابجائی،حذف و اضافه کردن ماژول در صفحه مدیریت جوملا ( که هنگام ورود به بخش مدیریت آنرا را میبینیم ) ، ندارم

2- در بخش « نصب/حذف » که همون مدیریت افزونه ها است من تنها سربرگ نصب را دارم و همانطور که میدانید بعد از سربرگ نصب چند سربرگ دیگر مانند کامپوننتها،ماژولها،پلاگینها،زبانها،قالبها وجود دارد که شما با مراجعه به هر سربرگ توانایی حذف هر مورد را از آنجا دارید اما من دیگر این سربرگها را ندارم

من جوملای خودم را پس از این مشکل به جوملا 1.5.25 آپدیت کردم

اگر من بخواهم جوملا 1.5 را دوباره نصب کنم منظورم اینه که این جوملا را از هاست پاک کنم و جوملا جدید نصب کنم البته با حفظ مطالبم چکار باید بکنم

اگر به جوملا 1.7 مهاجرت کنم آیا مشکل من حل میشود اگر میشود مطالبم حفظ میماند و اگر مشکلی نیست لطفا راهنمائی چگونگی انجام آن.

دوستانی که محبت میکنند لطفا راهنمائی کاملتر

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اگر بخواهید از ابتدا نصب کنید و اطلاعات قبلی رو داشته باشید یکی باید از دیتابیس بک آپ بگیرید و بعد از نصب مجدد جایگزین کنید و یک مورد دیگه در خصوص افزونه ها هست که باید در جوملای جدید یک به یک نصب اشون کنید...

(با آپگرید به جوملا 1.7 نیز مشکل اتون حل نمی شه چون جوملای فعلی با توجه به توضیحاتتون ناقص شده...)

ولی ابتدا پیشنهاد می شه که:

1. پک کامل جوملا سری 1.5 رو دانلود و در دایرکتوری که بسته فعلی جوملا رو آپلود کردید آپلود و بعد فقط اسکترکت کنید(نصب نکنید( و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید

2. از ادمین سرور درخواست ریستور بک آپ ی رو کنید که قبل از بروز این مشکل بوده

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست گرامی من پیشنهاد دوم شما را سعی میکنم انجام دهم که ادمین سرور بک آپم را برگرداند ولی مطالبی را که پس از آن تاریخ ( 20-10-1390) تا الان ایجاد کرده ام را چگونه بک آپ بگیرم که برگردانم

با سپاس

لینک به ارسال

از جدول مربوط به مطالبتون در دیتابیس بک آپ بگیرید و بعد از ریستور جایگزین کنید

جناب فرحزادیان عزیز

با عرض پوزش فراوان و تشکر از حسن توجه شما

من همانطور که عرض کردم یه کمی تازه کارم و 4 ماه پیش از همان مقاله هایی که در انجمن معرفی شده بود بدون هیچ آموزشی و بدون هیچ کمکی سایت www.negarstan.com را راه اندازی کردم

میشه لطفا بفرمائید دقیقا از چه مسیری منظور شما هست من همیشه از قسمت

backups - download or Generate a full website backup

و در صفحه مورد نظر از منوی کشوئی ، گزینه home directory را انتخاب و سپس روی دکمه generate backup کلیک میکنم و بک آپ میگیرم آیا منظور شما از از جدول مطالب در دیتابیس همین روش منه یا از جای دیگه

بازهم معذرت میخواهم

لینک به ارسال

خواهش می کنم

بهترین روش برای بک آپ گرفتن در cpanel همان هست که فرمودید که بک آپ شما رو کامل می گیره...(همیشه همینطور بک آپ بگیرید)

اما در حال حاضر با توجه به اینکه سایت فعلی دچار مشکل شده و احتمال قوی دیتابیس هم برخی جداول اش رو از دست داده و شما می خواهید بعد از ریستور بک آپ توسط ادمین سرور مطالبی که بعد از بروز مشکل در سایت قرار دادید رو برگردانید... باید وارد دیتابیس جوملا فعلی بشید و از جدولی که مربوط به مطالب اتون هست بک آپ بگیرید و بعد از ریستور ادمین سرور این جدول رو جایگزین جدولی کنید که بعد از ریستور ادمین سرور در دیتابیس وجود داره...

نام جدول:

content که با پیشوندش پیشفرض اش می شه jos_content

جهت گرفتن بک آپ از این جدول در کنترل پنل هاست به قسمت phpmyadmin مراجعه کنید و بعد وارد دیتابیس جوملاتون بشید و بعد از بالا روی منو Export کلیک کنید و در پنجره جدید در بخش Export روی جدول مورد نظر که می خواهید بک آپ ازش بگیرید(jos_content) کلیک کنید و بعد در پائین صفحه در بخش Save as file تیک Save as file رو بزنید و در فیلد مربوطه به Save as file می تونید یک نام دلخواه انتخاب و بعد تیک gzipped رو بزنید و نهایتا روی دکمه Go کلیک کنید و جدول رو دانلود کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و احترام

جناب فرحزادی عزیز

من طبق دستور شما انجام دادم و حدود 27 مطلبی مورد نظر پس از بک آپ حدود 1.275 mb حجم دارد و نام آن عبارتست از نام دیتا بیس خودم با پسوند sql . امیدوارم درست باشد باز هم ممنونم

با سپاس : علیرضافروغی

لینک به ارسال

با سلام

بک آپ از جدول content شامل تمامی مطالب شما می شه...

بعد از ریستور بک آپ توسط ادمین سرور یادتونه باشه قبل از اینکه این جدول رو جایگزین کنید یک بک آپ از کل دیتابیسی که ادمین سرور ریستور کرده بگیرید بعد جدول رو جایگزین کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و احترام

جناب فرحزادی عزیز از اینکه مزاحم شما هستم پوزش میخواهم

من بعد از ریستور بک آپ توسط سرورم، برای اینکه جدول اطلاعات دیتا بیس را بازگردانم باید همان مسیری را که قبلا در php my admin دانلود کردم در همان دیتا بیس بجای اکسپورت ، اینپورت را انتخاب و فایلی را قبلا دانلود کردم انتخاب و تایید کنم اگر درست هست که هیچ و گرنه بازهم شرمنده شما هستم راهنمائی بفرمائید

باسپاس

لینک به ارسال

سلام

بله برای وارد کردن دیتابیس باید همینکار رو انجام بدید

سرور شما که بک اپ سایت رو ریستور کرد مگه اطلاعات سایتتون و دیتابیستون ریستور نشده مگه؟

لینک به ارسال

با سلام و احترام

دوست گرامی ممنون ولی به پیامهای قبلی اگر ملاحظب بفرمائید متوجه میشوید من بک آپ 20روز قبل را ریستور میکنم و اطلاعت 20روز پیش تا بحال را منظورم بود که قبل از ریستور از جدول مالب دیتا بیس بک آپ گرفته بودم

لطفا مطالب بالا را مطالعه و اگر توصیه خاصی هست امر بفرمائید

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام و احترام

جناب فرحزادیان عزیز

من چون شما در جریان مشکلم هستید مزاحم میشوم

من پس از ریستور بک آپ مشکل منوها حل شد ولی برای برگرداندن جدول مطالب دیتا بیس ارور میگیرم به این شرح :

SQL query:

-- -- Dumping data for table `jos_content` -- INSERT INTO `jos_content` (`id`, `title`, `alias`, `title_alias`, `introtext`, `fulltext`, `state`, `sectionid`, `mask`, `catid`, `created`, `created_by`, `created_by_alias`, `modified`, `modified_by`, `checked_out`, `checked_out_time`, `publish_up`, `publish_down`, `images`, `urls`, `attribs`, `version`, `parentid`, `ordering`, `metakey`, `metadesc`, `access`, `hits`, `metadata`) VALUES (1, 'بمب افکن بی 2 اسپریت', 'بمب-افکن-بی-2-اسپریت', '', '

بمب افکن B2 اسپریت قدرتمند ترین و پیشرفته ترین هواپیمای تاریخ هوانوردی جهان

\r\n

b2 bomber 2.jpg

MySQL said:

#1062 - Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY'

لطفا راهنمائی

لینک به ارسال

با سلام

بله بنده هم منظورم اطلاعات همین 20 روز بود... (البته وقتی شما از این جدول بک آپ می گیرید شامل کل مطالب می شه...)

در مورد جایگزین کردن جدول مربوطه بعد از ریستور ادمین سرور شما ابتدا یک بک آپ از همون جدول که توسط ادمین سرور ریستور شده بگیرید و داشته باشید و بعد بک آپ این جدول که خودتان گرفتید رو جایگزین کنید

برای جایگزین کردن نیز ابتدا جدول فعلی رو حذف و بعد جدول خودتون رو ایمپورت کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و احترام

جناب فرحزادیان عزیز

آقا خیلی ممنونم خیلی کمک کردید و علاوه بر رفع مشکل سایتم مطالبم نیز حفظ شد توی سایتم شماره موبایلم هم هست گلپایگان امری داشتید در خدمتم

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...