رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

b_0_200_16777215_0___images_stories_01new_garantybox.png

این سیستم را به سفارش یکی از مشتریان جومینا نگارش یافته است که با اجازه خود ایشان برای عموم منتشر میگردد . کار این سیستم اضافه نمودن امکان بررسی صحت و اعتبار کالای خریداری شده توسط مشتریان میباشد . سیستم بسیار ساده و کاربردی میباشد که جزو اندسته از افزونه هایی است که در عین سادگی بر اعتبار بنگاه تجاری و یا وب سایت شما میافزاید . همچنین این افزونه جزو اندسته از افزونه هایی است که توسط آن طراحان وب سایت ها میتوانند بر مبلغ سایت طراحی شده خود بیافزایند ..

garantyscreen5.jpg

garantyscreen6.jpg

garantyscreen2.png

garantyscreen3.png

garantyscreen1.png

برنامه نویس : امیررضا تهرانی

لطفا درصورتی که پیشنهادی برای کامل تر شدن و بهینه شدن این سیستم دارید در همین پست ما را مطلع فرمایید.

باتشکر

رمز فایل فشرده :

www.joomina.ir

برای دانلود کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر.

من میخواستم بدونم آیا امکانش هست سیستم رو طوری طراحی کنید که با سامانه پیامک ست بشه ؟

لینک به ارسال

سلام اقای تهرانی

خیلی وقت بود منتظر یه همچین افزونه ای بودیم

دست شما درد نکنه

فک کنم منظور دوستمون اینه که مثلا کاربر شماره سریال رو به یه شماره ارسال کنه بعد همین پیام ها که نمونش رو گفتید براش ارسال بشه

لینک به ارسال

سلام اقای تهرانی

خیلی وقت بود منتظر یه همچین افزونه ای بودیم

دست شما درد نکنه

فک کنم منظور دوستمون اینه که مثلا کاربر شماره سریال رو به یه شماره ارسال کنه بعد همین پیام ها که نمونش رو گفتید براش ارسال بشه

با سلام دوست عزیز اینی که شما می فرمایید تو تمام سامانه های ارسال پیامک هست اسمش هم ماژول کدخوان هست و اکثر سامانه ها بصورت رایگان در اختیار کاربران میذارن. دیگر نیازی نیست که از این کامپوننت استفاده بشه.

ارزش این کامپوننت به اینه که در وب سایت با دیتابیست ست میشه که به نظر من خیلی عالیه و من هم خیلی وقت بود شبیه اون لازم داشتم.

از آقای تهرانی هم خیلی سپاسگذارم

لینک به ارسال

ضمن قدردانی بی اندازه از آقای تهرانی من چند پیشنهاد داشتم که در صورت اجرا به نظرم سیستم کامل تر میشه:

1. امکان اضافه کردن و همچنین مشاهده مشخصات محصول (با تصویر و شرح تکمیلی)

2. امکان افزودن فیلد اطلاعات خریدار (طبیعتا این محصول که در سامانه وارد شده است توسط شخصی خریداری شده. اگه این امکان وجود داشته باشه که این فیلد رو هنگام پر کردن خالی بذاریم و بعد از فروش برگردیم و اطلاعات خریدار را هم وارد کنیم خیلی عالی میشه. مشتری میبینه که این محصول توسط اون و در تاریخ فلان خریداری شده) (در فرم ثبت اطلاعات مشتری فیلدی جهت وارد کردن شماره فاکتور به همراه مشخصات مشتری وجود داشته باشه)

به نظر من این دو مورد واقعا کاربردی میرسه و این کامپوننت رو تجاری تر و خیلی حرفه ای میکنه.

منتظر نظر و پاسخ جناب آقای تهرانی هستم.

باتشکر:thankyou:

لینک به ارسال

ضمن قدردانی بی اندازه از آقای تهرانی من چند پیشنهاد داشتم که در صورت اجرا به نظرم سیستم کامل تر میشه:

1. امکان اضافه کردن و همچنین مشاهده مشخصات محصول (با تصویر و شرح تکمیلی)

2. امکان افزودن فیلد اطلاعات خریدار (طبیعتا این محصول که در سامانه وارد شده است توسط شخصی خریداری شده. اگه این امکان وجود داشته باشه که این فیلد رو هنگام پر کردن خالی بذاریم و بعد از فروش برگردیم و اطلاعات خریدار را هم وارد کنیم خیلی عالی میشه. مشتری میبینه که این محصول توسط اون و در تاریخ فلان خریداری شده) (در فرم ثبت اطلاعات مشتری فیلدی جهت وارد کردن شماره فاکتور به همراه مشخصات مشتری وجود داشته باشه)

به نظر من این دو مورد واقعا کاربردی میرسه و این کامپوننت رو تجاری تر و خیلی حرفه ای میکنه.

منتظر نظر و پاسخ جناب آقای تهرانی هستم.

باتشکر:thankyou:

منم با دوستمون موافقم اگه این دو مورد اضافه بشه حرف نداره

لینک به ارسال

سلام

ظاهرا برای نسخه جوملا 1.5 ساخته شده ، لطفا نسخه متناسب با جوملا 2.5 هم ارائه کنید

ممنون

لینک به ارسال

درود بر شما

بسیار هم خوبه برای نسخه 2.5 با همین تغییرات ارائه میشه

جناب آقای تهرانی

ممنون میشم در مورد موارد مطرح شده بنده هم نظرتون را بدونم. آیا موارد مطرح شده قابل اجراست؟

لینک به ارسال

درود بر شما بله میشه و پیشنهاد خوبیه اما دیگه سیستم گارانتی نمیشه میشه مدیریت روابط مشتریان و کالا

بزودی کامپوننتش نوشته میشه

ارادت

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی

پیشنهاد: پس از پایان عملیات ثبت گارنتی یک ایمیل شامل اطلاعات کالا و یک اس ام اس با مضمونی که بشود مدیر سایت تنطیم کند برای کاربر ارسال شود

ممکن است بعضی از سایت ها نیاز به قرعه کشی بین مشتریان به صورت دوره ای داشته باشند که به آنها کد تخفیف یا ... بدهند

لینک به ارسال

مي شه از اين افزونه بعنوان جستجو گر منطقه مخابراتي مثل اين سايت اسفاده كرد؟www.sabanet.ir

لینک به ارسال

سلام

ممنون از کامپوننت بسیار خوبتان .

می دونم که این کامپوننت و ماژول مربوط به 1.5 هستش ، برای اینکه تو 2.5 فارسی نشون بده باید چیکار کنم .

ممنون :002:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

باید نسخه سازگار با جوملا 2.5 فارسی سازی بشه و بعد استفاده کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام من از افزونه گارانتی شما استفاده می کنم ولی بعد از نصب پیغام های زیر تو بخش کامپوننت نمیش داده میشه

Notice: Use of undefined constant com_jogaranty - assumed 'com_jogaranty' in H:\wamp\www\administrator\components\com_jogaranty\views\jogarantylist\tmpl\default.php on line 112

Notice: Undefined variable: e in H:\wamp\www\administrator\components\com_jogaranty\jogaranty.php on line 48

وقتیم که را میندازم تو سایت یه سری مشکلات دیگه رو نشون می ده.

با تشکر اگه می شه کسی بهم کمک کنه احتیاج دارم زیاد.

از جوملا 2.5.4 استفاده می کنم

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت آقای تهرانی می خواستم بدونم من از کجا می تونم نسخه جدید افزونه گارانتی رو برای جوملا 2.5 دانلود کنم.

هر لینکی رو که زدم error داد

لینک به ارسال

سلام

دوستان من با یه مشکلی مواحه شدم. وقتی شماره سریال رو به عدد و حروف می نویسم مثلا vc1221 هنگام جستجو میگه امکان کالای مورد نظر یافت نشد. ولی وقتی به عدد می زنیم مشکلی نداره.

من شدیدا نیاز دارم که سریال به صورت عدد و حروف وارد بشه.

لطفا از دوستان راهنمایی کنن کجا باید تغییر بدم که این مشکلم حل بشه؟

ممنون از همه:002:

لینک به ارسال

منم مشکل oranjilar رو دارم، خیلی سعی کردم مشکلو برطرف کنم اما نشد، کسی میدونه باید چیکار کرد؟

لینک به ارسال

جهت رفع مشکل عدد و حروف با هم فایل پی اچ پی ماِژول را باز نمایید در خط 26 نوشته

$query = "SELECT * FROM #__garanty WHERE serial =";
$query .= $check;
$query .= ";";

جایگذاری بشه به خط زیر

$query = "SELECT * FROM #__garanty WHERE serial ='";
$query .= $check;
$query .= "'";

لینک به ارسال

با این کار هم مشکل برطرف نشد!!!

فقط اعداد رو شناسایی میکنه، ولی وقتی سریال عدد و حروف با هم باشند مینویسه مال این شرکت نیست!!!

از جناب تهرانی عزیز خواهش میکنیم راهنمایی بفرمایند اگر این کار شدنی نیست دیگه پیگیر نباشیم

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

دوستان عزیز راهی هست این ماژول رو در جوملا 2.5 استفاده کرد ؟ در جوملا 2.5 همه چی درسته فقط تاریخ شمارش نمیشه همیشه عددی ثابت می مونه !!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...