رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

مشکل من سر انتخاب یه کامپوننت که بشه باش این امکانات رو فراهم کرد...

الف:

1-افزودن مشخصات بیشتر موقع ثبت نام.

2- امکان ارتباط کاربران با هم و درج توضیحات(کامنت برای پستها) با مشخصات و آواتار مشخص کاربر

3- این سایت گروه قرآنی هست که با اهداف مثبت پایه گذاری شده... امکاناتی وجود داره که از نظر شما برای این سایت مناسب باشه و اینکه پیشنهادی دارید؟!

assaf.ir

ب:

البته من کامپوننت CB رو فعلا در نظر دارم، آیا تو آینده مشکل با ارتقا و یا کم شدن سرعتش پیدا نمیکنم. این نکته که رایگان باشه برام مهمه چون دوس ندارم چیزی که براش زحمتی کشیده شده و براش هزینه ای مشخص شده بدون هزینه و یا بصورت دزدی استفاده کنم...!

ج:

بهترین نسخه فارسی CB رو از کجا میتونم گیر بیارم...

د:

هز نظر و پیشنهاد دیگه ای دارید خیلی خیلی ممنون میشم بام همراه بشید...

:heart::heart::heart::heart::heart::hear[align=center][/align]t::heart::heart::heart::heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

پيشنهاد: قرآن آنلاين هم براي اين سايت بذاريد. كامپوننتش هفته پيش تو همين انجمن گذاشته شده بود. توي سايت جومينا هم هست.

توصيه: عمرا سمت CB نرو. من براي ثبت نام يكي از سايتام دور از جون شما به CB دچار شدم. حالا بايد ببرمش روي joomsocial . اگر الان 4 ماه پيش بود همچين اشتباهي نميكردم. نظر شخصي من اينه ها. حالا بعدا رفقا ميان نظر ميدن. از راهنمايي بقيه استفاده كنيد.

اين لينك رو هم ببينيد براي دانلود CB

http://forum.joomina.ir/thread-964.html

لینک به ارسال

سلام

پيشنهاد: قرآن آنلاين هم براي اين سايت بذاريد. كامپوننتش هفته پيش تو همين انجمن گذاشته شده بود. توي سايت جومينا هم هست.

توصيه: عمرا سمت CB نرو. من براي ثبت نام يكي از سايتام دور از جون شما به CB دچار شدم. حالا بايد ببرمش روي joomsocial . اگر الان 4 ماه پيش بود همچين اشتباهي نميكردم. نظر شخصي من اينه ها. حالا بعدا رفقا ميان نظر ميدن. از راهنمايي بقيه استفاده كنيد.

اين لينك رو هم ببينيد براي دانلود CB

http://forum.joomina.ir/thread-964.html

ممنون...

در رابطه با قرآن آنلاین تا مشخص نشدن علت ارورهاش سمتش نمیرم....

و درباره سی بی و جومسوشیال... ای کاش جومسوشیال رایگان بود...

حالا لینک سوشیال هم دارین؟؟؟

راستی یادم افتاد.... یه جا گفته بودن که جوم سوشیالهایی که دستکاری شدن و رایگان دارن استفاده میشن، بعد مدتی خیلی کند میشن... فکر کنم تو فروم جومفا بود...:1:

لینک به ارسال

نه لينك جومسوشيال رو ندارم . بگرديد پيدا ميشه البته انگليسيش. فارسيش رو هم خواستيد: http://www.iranwebkar.ir/preparedwebsite/social/networkingwebsite.html

بازم درمورد CB و joomsocial تحقيق كنيد...

لینک به ارسال

من خیلی تحقیق کردم اما هرچی میرمجلو تر گمراه تر میشم... و حتی چند بار زد به سرم قید جوملا رو بزنم....

چرا قید جوملا رو بزنم... چون جوملا از لحاظ امکاناتی که همراه سیستمش ارائه میشه ضعیفه...

به عوان مثال ای 107 از امکانات نظر سنجی قوی مدیریت کاربران قوی، فروم مناسب سیستم امارگیر قوی و... برخورداره که روی خود سیستمش هست... منظورم روی هسته اش هست... و دیگه از این نمیترسی که نسخه های بعدی فلان فروم یا فلان مجتمع ساز یا فلان کامپوننت نظرات یا آمار رو پشتیبانی نکنه... و کاملا با هم همه چیش تناسب داره... این ویژگی رو توی سی ام اس های دیگه دیدم...

از نظرم جوملا توی این ضمینه ضعف بزرگی داره و با یه سری اشتباهات استراتژیکش آدم رو از ایندش میترسونه...

البته بازم دلایل مناسبی وجود داره که هنوز از جوملا دل نکندم...

خوب نظرتون چیه؟؟؟ من از کدوم سیستم برای نیازهایی که بالا گفتم استفاده کنم؟؟؟؟

یکم عجله دارم چون خیلی وقته که دارم جستوجو میکنم اما چیز دلخواهی بدست نیوردم....

چیکار کنم؟؟؟؟

:huh::huh::huh::huh:

:huh::huh::huh:

لینک به ارسال

سلام

به نظر من جوملا بین سیستم ها مدیریت محتوی بیشترین امکانات رو داره و هیچ کدوم از سیستم های دیگه تعداد الحاقتشون به الحاقاتی که برای جوملا منتشر شده نمیرسه.

برای ارتباط بین کاربران از این افزونه استفاده کنید.

برای کامنت گذاشتن برای مطالب هم از jcomments,joomlacomment و joomcomment استفاده کنید.

به نظر من جوملا از نظر الحاقات ضعفی نداره بلکه برتری هم داره.

موفق باشید.

لینک به ارسال

البته....

آیا سیستم یکپارچه ای که امکان ثبت مشخصات و ارسال پیغام بین کاربرها رو ایجاد کنه وجود داره؟؟؟

به غیر از اجتماع سازهای ذکر شده.؟؟؟

uddeim فکر کنم خیلی خوب فارسی نشده بود؟ شده؟ ایا میشه که پیغام خوش آمدگویی که خود یودی ای ام به کاربرا میده حذف و عوض کرد؟؟؟

لینک به ارسال

در ادامه سوالهای بالا باید بپرسم که آیا یه سیستم انجمن ساز نیاز من رو به ثبت مشخصات کاربران و ارتباط بین اونها رو برطرف میکنه...

اگه آره، امکانش هست که این سیستم از بانک خود جوملا استفاده کنه؟ مثلا هرکس که توی فروم عضو شد مثل این باشه که توی سایت عضو شده؟ امکانش هست؟؟؟؟؟

:1::huh:

لینک به ارسال

سلام

به این منظور شما می تونید نیازتون رو با یک انجمن کوچک هم حل کنید.

از انجمن ساز kunena استفاده کنید. فارسی هم شده. اگر پیدا نکردید بگید بدم بهتون.

در ضمن فارسی سازی uddeim هم هر مشکلی داره در همون تاپیک اطلاع بدید تا رفع بشه توسط دوستان.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوستان، با مشورت صورت گرفته با اعضای گروه، ایجاد فروم تایید نشد... آیا از فروم فقط قسمت ثبت نام و ارتباط اعضا میشه استفاده کرد؟؟؟

سیستم پروفایل سازی برای کاربر وجود نداره؟؟؟؟ توی این سیستمی که هم جور کامپوننت و ماژولی داره!!!!

الان من مشکلم ایجاد مشخصات بیشتر برای کاربران و نمایش مشخصاتشون هست... اگه امکان تماس هم داشته باشه خوبه اگه نه از یودی ای ام استفاده میکنم....

:huh::huh::huh::huh::huh::huh:

لینک به ارسال

با تشکر از دوست عزیزم...

اما این کامپوننت فقط یه سری اطلاعات محدود رو برای کاربر ثبت میکنه... من میخوام یه سری اطلاعات که مد نظر من هست رو هم ثبت کنه مثلا مثلا شماره تلفن همراه یا آدرس و...

این امکان توی این کامپوننت هست؟؟؟

آیا از کیونا میشه فقط برای عضو گیری و ارتباط اعضا استفاده کرد>>؟؟؟ لینکش دانلودش هست؟؟؟؟

خیلی ممنون، دوستان اگه لطف کنن زود تر راهنمایی کنن خیلی خیلی ممنون میشم... به کمک همتون نیاز دارم... لطفا تمام پست های این مطلب رو بخونید... تا متوجه بشید که چی میخوام...

پاداشتون با خدا...

:heart::heart::heart::heart::heart:

:heart::heart::heart::heart:

لینک به ارسال

سلام

شما برای استفاده رایگان دو راه دارید cb یا kunena و اگر مشخصات بیشتر لازم دارید باید هزینه کنید و mightyregistration رو بخرید.

لینک به ارسال

پس سیستمی که امکان اضافه کردن مشخصات کاربرها باشه، فارسی وجود نداره؟

دوستان که ما رو از استفاده سی بی و جوم سوشیال ترسوندن!

آیا میشه از کیونا برای این کار استفاده کرد و لینک فروم رو نذاشت... یعنی فقط بخش ثبت نام و مشخصات کاربری و ارتباط کاربرها رو استفاده کرد؟ ضایع نمیشه؟ لینکش رو کسی داره؟؟؟

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

به نظر من که cb مشکلی نداره دوستانی که cb رو رد می کنند لطفاً یک راه حل بهتر هم معرفی کنند.

نیاز شما رو همون cb رفع میکنه و فارسی هم شده رایگان هم هست در انجمن بگردید پیدا میکنید.

لینک به ارسال

سلام

به نظر من که cb مشکلی نداره دوستانی که cb رو رد می کنند لطفاً یک راه حل بهتر هم معرفی کنند.

نیاز شما رو همون cb رفع میکنه و فارسی هم شده رایگان هم هست در انجمن بگردید پیدا میکنید.

CB امكان گسترش نداره. فقط براي ثبت نام خوبه. راه اندازي بقيه پلاگيناش مكافاته و غير ممكن. راهي كه من بهش رسيدم جومسوشياله. اين يه تجربه شخصيه كه من طي 4 ماه بدست آوردم.

لینک به ارسال

من هنوز متوجه نشدم که آیا میشه از کیونا به عنوان سیستم عضویت استفاده کرد... (منظورم اینه که فقط مشخصات اعضا و پروفایل رو ازش استفاده کنم...)

این کار عملیه؟؟؟ کسی لینکی از کیونا نداره؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

CB کامپوننت قویی ایه و نمی دونم چرا بعضی ازش می نالن! البته دلیل واضحی هم نمی گن!

یا حـــــــق

لینک به ارسال

سلام

به قول دوست عزیزمون آقا Alireza ،بهتره با دلیل و منطق در مورد رد یا پذیرش کامپونننت ها صحبت کنیم

این گفتم که دوستان تجربه خودشان رو هم لحاظ کنن تا تجربه یک نفر رو تکرار نکنیم

لینک به ارسال

سلام

CB کامپوننت قویی ایه و نمی دونم چرا بعضی ازش می نالن! البته دلیل واضحی هم نمی گن!

یا حـــــــق

CB كامپوننت قوي اي هست ولي توي تئوري.روي كاغذ. چون توي فروما مينويسن. شما توي كدوم سايت از CB استفاده كرديد؟ با كدوم پلاگيناش كار كرديد؟ من براي ثبت نام سايتم از CB استفاده كردم و دارم ميگم براي فعال كردن پلاگيناي ديگه ش مشكلات عمده اي وجود داره.

دليل واضحش دقيقا همينه: كار با پلاگيناش سخته و غير ممكنه.

لینک به ارسال

سلام

یا حـــــــق

CB كامپوننت قوي اي هست ولي توي تئوري.روي كاغذ. چون توي فروما مينويسن. شما توي كدوم سايت از CB استفاده كرديد؟ با كدوم پلاگيناش كار كرديد؟ من براي ثبت نام سايتم از CB استفاده كردم و دارم ميگم براي فعال كردن پلاگيناي ديگه ش مشكلات عمده اي وجود داره.

دليل واضحش دقيقا همينه: كار با پلاگيناش سخته و غير ممكنه.

سلام

پلاگین فارسی سازشو من آماده کردم و اصلا سخت نبود :blush:

یا حــــــق

لینک به ارسال

دوست عزیز فارسی ساز کدوم پلاگین رو ایجاد کردید؟؟؟ (سی بی)

دوست عزیز کدوم امکانات k2، کا2 پلاگینهای زیاد داره....

لطف میکنید بیشتر توضیح بدید...

لینک به ارسال

دوست عزیز فارسی ساز کدوم پلاگین رو ایجاد کردید؟؟؟ (سی بی)

سلام

پلاگین فارسی ساز سی بی رو!

پلاگین CB فارسی رو جستجو کنی پیدا می کنی!

یا حــــــق

لینک به ارسال

سلام

آقا یکی بیاد css سی بی رو بهینه سازی کنه.

ظاهرا فقط فایل های زبان فارسی شدند و css تغییری نکرده و اگر از cb فارسی استفاده کنید خواهید دید فیلدهای عضویت اصلاً مرتب نیست و عقب جلو توی قالب هستند مثل سایت p30planet.ir اما کسانی هم هستند که این مشکل رو حل کردند اما حاضر نیستن اون رو در اختیار عموم بذارند و به طور اختصاصی برای خود درستش کردند مثل سایت joomlart.ir.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...