رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام یه مشکلی برام پیش اومده که تا حالا علیرغم تلاش و کندو کاو نتونستم حل کنم

وقتی میخوام سئوی جوملارو فعال کنم با فعال کرد 3 گزینه در کنترل پنل جوملا و تبدیل فایل htaccess.txt به .htaccess وقتی روی آدرسها کلیک میکنم not found میاره و اینکه کامپوننت sh404 رو نصب میکنم فقط با گزینه سوم کار میکنه یعنی Without .htaccess (index.php?) وقتی این گزینه رو میزنی آدرس به این صورت میشه

http://miyaneh.net/havades/index.php?/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA/%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.html

و با فعال کردن دو گزینه بالا هم آدرس not found میاره به این صورت

Not Found

The requested URL /havades/%D9%82%D8%AA%D9%84-%D9%88-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA/%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF.html was not found on this server.

هر کاری کردم نتونستم متنهای داخل htaccess رو عوض کردم گزینه Options +FollowSymLinks رو حذف کردم نشد واقعا نمیدونم ایراد از کجاست خواهش میکنم یه راهنمایی کامل بفرمائید . با accef هم مشکل داره همین not found

آدرس سایت : www.havades.miyaneh.org

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه متاسفانه اون تاپیک هم مشکلی رو حل نکرد.

در ضمن لینکی که دادم مشکل داره چون فقط آدرسها رو میشه با index.php? کوتاه کرد نه mod rewrite کار میکنه نه خالی Index.php در sh404

لینک به ارسال

سلام

فکر می کنم اگر مطالب خودتون رو بعد از فعال کردن سئو ایجاد کنید مشکل برطرف می شه،یک بار یک مطلب جدید اضافه کنید و به منو لینک بدید و امتحان کنید!؟

لینک به ارسال

سلام

در صورت تنظیم درست و استفاده از آموزش های داده شده در انجمن

اگر باز مشکل داشتید

در این صورت به احتمال زیاد مشکل از هاست شما هست

و باید اون رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...