رفتن به مطلب
shahryar warez

قالب غم-مخصوص قالب های وبلاگی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی اون پستی که قالب فابریک ر. برای شما ریختم که حذف شد و بهتر چون الان براتون فارسی سازی کردم و برای دانلود اون برای شما گزاشتم

یادتون نره که من خیلی منتظر شما هستم تا نظرات تون رو به من بگین

و راستش نتونستم براتون در خود جومینا آپلود کنم هرکاری که کردم نشد براتون توی رپید آپلود کردم از دوستانی که می تونن در جومینا آپلود کنند برای ما آپلود کنند تا من در این قسمت قرار بدم

لینک دانلود

دانلود قالب غم

این اسکرین شات اون هست داخل آرتیستر

48pmllzreqzvlnqr28a.jpg

و براتون در هاست مجانی هم گزاشتم برای دمو

www.shdsi.co.cc

حسابی دیگه کولاک کردم نه راستی خط هاشو دوست نداری تغییر بده همین

راستی دوستان من اجله ای شد آخرا فکر کنم کپی رایتم رو بد نوشتم دوستان اگر از فایل indx این اسم رو سرچ کنید

DsI^

که اسم من می یاد و من فامیلی خودم رو بد نوشتم که اگه تغییر بدین ممنون می شم به این

DsI^shahryar tavakkoli

منتظر نظرات شما هستم حتما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شهریار اینکه فارسی نشده ؟!

در فایل TEMPLATE_RTL.CSS اصلا کدی وجود نداره

با سلام خدمت شما دوستان عزیز از دوستان خواهش می کنم که این فایلی که من برای شما آپلود کردم رو بعد از دانلود به پوشه ی css قالب اضافه کنند

لینک دانلود

با قرار دادن این پوشه کاملا قالب فارسی سازی می شه

لینک به ارسال

قالب خوبیه ، اما اگر بتونید بدون حاشیه های اضافه تصاویر را قرار بدید خیلی بهتره ، با تشکر از زحمات شما

لینک به ارسال

قالب خوبیه ، اما اگر بتونید بدون حاشیه های اضافه تصاویر را قرار بدید خیلی بهتره ، با تشکر از زحمات شما

مصطفی جان منظورت از حاشیه چی هست که بردارم منظور سایه ای که پشت این شیت انداختم رو می گی اگه راهنمایی کنی که اون جا رو درست کنم ممنون می شم

لینک به ارسال

منظورم منوهای برنامه و منوی استارت ویندوز هستش دوست عزیز ، اینطوری تصویر هم بزرگ تر و مشخص تر میشه .

یا علی

لینک به ارسال

منظورم منوهای برنامه و منوی استارت ویندوز هستش دوست عزیز ، اینطوری تصویر هم بزرگ تر و مشخص تر میشه .

یا علی

اوه اون رو می گی مصطفی جان عجله ای بود دیگه ببخشد بجاش دموی این قالب رو گزاشتم امید وارم بدرد یکی بخوره

راستی یکی ازم پرسید حالا انقدر عکس جنگل استفاده می کنی دوست من من شمالی هستم و اگه یک روز سر راه 400درخت نبینم خوابم نمی بره

سلام دوستان گرامی از دوستان خواستیم که در مورد این قالب نظر بدن که نظر ندادن خودم به میر زنگیدم و در مورد این قالب ازش پرسیدم که مشکلات اون رو برای شما از گفته ی امیر می گم

1.منوی اون سمت چپ هست که دوستان می تونن درست کنند

2.زیر خط لینک دار زیر خط هست (مثل: جومینا ) که در قالب های فارسی نیست

3.عام نبودن یا کاربری نبودن این قالب هست ولی برای قالب های وبلاگی بسیار معرکه

4.شیت یا صفحه 900 پیکسل هست که باید 999 پیکسل باشه که این استاندارد این قالب هست ولی من نتونستم این اندازه رو برای شما بزارم یعنی خوشم نمیمد

5.و آخرین مشکل اون هدر صفحه هست که خیلی بزرگه که من خودم هم با این امر موافقم

حالا دوستان من دوباره این قالب رو برای شما می زنم امید وارم که این دفعه بتر در بیاد ولی نمی تونم بگم که بدرد همه می خوره چون این قالب فقط برای وبلاگ نویس های و کسانی که سایت های شمالی می خواهن(آخه خودمونم شمالی هستیم)

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوستان گرامی براتون نسخه ی دوم این قالب رو برای دانلود گزاشتم تا دانلود کنید چون کلیه مشکلات رو برای شما حل کردم و کلیه منو های ستونی رو به سمت چپ آوردم

لینک دانلود

اسکرین شایت همون اسکرین بالاست با کمی تغییرات به دموی اون رو برای شما میزارم

ممنون از امیر جان به خاطر راهنمایی هاش

اگه فایلی آپلود نشده لطفا به ما خبر بدهید

طراح :شهریار توکلی

نرم افزار به کاربرده :آرتیستر 2.4

سلام دوستان عزیز دیشب نشد که تغییرات این قالب رو بگم که خیلی بد شد ببخشید

1.هدر رو به صورت استاندارد کردم

2.یک ستونه کردم قالب رو

3.شیت رو به 995 پیکسل تغییر دادم

4. جای قرار گرفتن منو ها رو پهن تر کردم

5.زیر خط رو برداشتم

6.تمامی خط ها رو تاهومما کردم

7.قسمت جدول یا همون تیبل رو پهن تر کزدم

8.فلش روی هدر رو پررنگ تر و تند تر کردم

9.منو رو های اصلی رو به وسط آوردم

10.از آیکن های دیگه بجای آیکن قدیمی استفاده کردم (بیشتر تعداد آیکن ها رو کم کردم)

11.درخشندگی رو 10 درصد بیشتر کردم

برای تون سریعا دموش رو می زارم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...