رفتن به مطلب
حسینی پارسا

CB فارسی - جامعه ساز مجازی - برای جوملا۱/۷ و جوملا ۱/۵ + راهنمای سریع فارسی

پست های پیشنهاد شده

community builder افزونه است که مدتها است جزو افتخارات سیستم مدیریت محتوا جوملا است. بسیاری از کاربران مدتها است منتظر انتشار نسخه کامل و همخوان با هر دو نسخه جوملا بوده اند این افزونه به مناسبت شب یلدا ۱۳۹۰ برای جوملا ۱/۵ و جوملا ۱/۷ تقدیم شب زنده داران میشود .

b_0_200_16777215_0___images_stories_0101

با اینکه انتشار این افزونه کار بزرگی است اما ما به احترام سرور شهیدان نخواستیم برای امشب تبلیغ خاصی انجام دهیم و مناسب تر دیدیم که در سکوت هم شب یلدا را داشته باشیم و هم احترام امام را حفظ نماییم . هر طراح جوملا بالاخره یک باری کارش به CB گیر افتاده است اما متاسفانه فارسی سازی این افزونه بسیار سخت بوده است لذا تمام افرادی که زحمت فارسی سازی این افزونه را تابحال کشیده اند به نحوی کار کاملی نتوانسته اند ارائه دهند .

ترجمه اصلی این افزونه با آقای "علی موذنی" یکی از اعضا جومینا و دوست خوبمان بوده است و زحمت هماهنگ سازی برای زبان فارسی را هم آقای "ستار رضایی" و "حسینی پارسا" مشترکا بر عهده گرفته اند. همچنین نسخه دیگری از این افزونه در حال انتشار است که دارای تاریخ شمسی هم نیز میباشد که برای اعضا سطح سوم منتشر میشود .

اما این موضوع درباره ی این افزونه قابل ذکر است که علاوه بر آنکه این افزونه برای اولین بار از وب سایت جومینا برای جوملا ۱/۷ منتشر میشود تا حد ۹۵ در صد فارسی سازی انجام شده به عبارتی در قسمت کاربری ۱۰۰% فارسی سازی صورت گرفته است و در قسمت ادمین ۹۸ درصد . به جرات این نسخه کامل ترین نسخه فارسی شده این افزونه است که تابحال منتشر شده است . هماهنگی با زبان فارسی نیز به صورت کامل انجام شده است .

اما اجازه دهید کمی در در مورد این افزونه صحبت کنیم . این افزونه امکان ایجاد یک جامعه مجازی را به شما میدهد. بسیاری از سایت های بزرگ از این افزونه استفاده مینمایند . افزونه های جانبی که برای این افزونه وجود دارد بیشمار است و امکانات بسیار زیادی را به کاربران عرضه میدارد. کاربران میتوانند به یکدیگر پیغام خصوصی دهند ، امکان تعریف گالری تصویر و ..... (انصافا نمیشه همه کارهای این افزونه را فهرست نمود ) همه و همه جزو امکاناتی است که این افزونه به شما عرضه میدارد.

اما استفاده ای که بسیار کاربرد هم دارد تعریف فرم ثبت نام جامع توسط این افزونه است شما بوسیله این افزونه قادر خواهید بود تا ثبت نام کاربران را با فرم های دلخواه انجام دهید .

نکته: افرادی که از نسخه های قدیمی استفاده مینمایند میتوانند بدون اینکه افزونه قبلی را حذف نمایند این افزونه را نصب و نسخه خود را بروز نمایند. این دسته از عزیزان توجه داشته باشند که پس از نصب CB فارسی، پلاگین زبان فارسی سی بی قبلی را غیرفعال و یا حذف کنند تا از زبان فارسی پیشفرض افزونه بهره ببرند.

گروه جومینا

شب یلدا ۱۳۹۰

شب خوش

دانلود افزونه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من این افزونه رو دانلود و نصب کردم ولی قسمت ثبت نامش یه مشکل داره.

شکل زیر رو ببینین.

دو تا فیلد برای نام داره. یه فیلد برای نام خانوادگی.

13247498161.gif

لینک به ارسال

من این افزونه رو دانلود و نصب کردم ولی قسمت ثبت نامش یه مشکل داره.

شکل زیر رو ببینین.

دو تا فیلد برای نام داره. یه فیلد برای نام خانوادگی.

13247498161.gif

نام فیلد ها اختیاریه. از مدیریت فیلد ها ویرایشش کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام من طبق راهنمای فارسی جلو رفتم اما باط نصب نشد و همه ورژن php و سایر موارد نیز آخرین نسخه هست و این خطا رو میده ممنون میشم یکی جوابمو بده و راهنماییم کنه چون واقعابه این افزونه نیاز دارم ((( متأسفانه مشکلی در بارگذاری فایل به سرور پیش آمده است)))

ممنون

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

سعی کنید از طریق نصب از پوشه یا لینک نصب اش کنید... (قبلا این روش توضیح داده شده...)

چنانچه مشکل پابرجا بود در تاپیک جدید و بخش مربوطه پیگیر باشید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام من طبق راهنمای فارسی جلو رفتم اما باط نصب نشد و همه ورژن php و سایر موارد نیز آخرین نسخه هست و این خطا رو میده ممنون میشم یکی جوابمو بده و راهنماییم کنه چون واقعابه این افزونه نیاز دارم ((( متأسفانه مشکلی در بارگذاری فایل به سرور پیش آمده است)))

ممنون

یا علی

بسته را دوباره دانلود، بازگشایی و فایل کامپوننت را نصب کنید. مشکل شما برطرف خواهد شد.

یاعلی

لینک به ارسال

مراحل نصب:

Fatal error: Call to a member function setQuery() on a non-object in /home/tarazeso/public_html/administrator/components/com_comprofiler/library/cb/cb.database.php on line 654

من اینو روی یکی از سایتام نصب کردم جواب داد ولی سایت دومی که میخواستم نصب کنم همش این خطا رو میده؟

اشکال از کجاست؟

مراحل نصب:

Fatal error: Call to a member function setQuery() on a non-object in /home/tarazeso/public_html/administrator/components/com_comprofiler/library/cb/cb.database.php on line 654

لینک به ارسال

باسلام و تشکر از زحمات شما

گویا برای لینک دانلود افزونه مشکلی پیش آمده چون صفحه مورد نظر را باز نمی کند بی زحمت رسیدگی فرمایید

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بررسی شد. مشکلی نبود!

دقیقا مشکلتون کجاست؟ (چون ابتدا هدایت می شید به سایت جومینا و لینک دانلود اونجا قرار دارد...)

موفق باشید

لینک به ارسال

باسلام و تشکر از زحمات شما

گویا برای لینک دانلود افزونه مشکلی پیش آمده چون صفحه مورد نظر را باز نمی کند بی زحمت رسیدگی فرمایید

:thankyou:

اشکالی وجود ندارد. افزونه براحتی دانلود شد.

یاعلی

لینک به ارسال

حسینی پارسا، در تاریخ 23 Dec 2011 - 01:16 گفته است:

[align=justify]

community builder افزونه است که مدتها است جزو افتخارات سیستم مدیریت محتوا جوملا است. بسیاری از کاربران مدتها است منتظر انتشار نسخه کامل و همخوان با هر دو نسخه جوملا بوده اند این افزونه به مناسبت شب یلدا ۱۳۹۰ برای جوملا ۱/۵ و جوملا ۱/۷ تقدیم شب زنده داران میشود .

b_0_200_16777215_0___images_stories_0101

با اینکه انتشار این افزونه کار بزرگی است اما ما به احترام سرور شهیدان نخواستیم برای امشب تبلیغ خاصی انجام دهیم و مناسب تر دیدیم که در سکوت هم شب یلدا را داشته باشیم و هم احترام امام را حفظ نماییم . هر طراح جوملا بالاخره یک باری کارش به CB گیر افتاده است اما متاسفانه فارسی سازی این افزونه بسیار سخت بوده است لذا تمام افرادی که زحمت فارسی سازی این افزونه را تابحال کشیده اند به نحوی کار کاملی نتوانسته اند ارائه دهند .

ترجمه اصلی این افزونه با آقای "علی موذنی" یکی از اعضا جومینا و دوست خوبمان بوده است و زحمت هماهنگ سازی برای زبان فارسی را هم آقای "ستار رضایی" و "حسینی پارسا" مشترکا بر عهده گرفته اند. همچنین نسخه دیگری از این افزونه در حال انتشار است که دارای تاریخ شمسی هم نیز میباشد که برای اعضا سطح سوم منتشر میشود .

اما این موضوع درباره ی این افزونه قابل ذکر است که علاوه بر آنکه این افزونه برای اولین بار از وب سایت جومینا برای جوملا ۱/۷ منتشر میشود تا حد ۹۵ در صد فارسی سازی انجام شده به عبارتی در قسمت کاربری ۱۰۰% فارسی سازی صورت گرفته است و در قسمت ادمین ۹۸ درصد . به جرات این نسخه کامل ترین نسخه فارسی شده این افزونه است که تابحال منتشر شده است . هماهنگی با زبان فارسی نیز به صورت کامل انجام شده است .

اما اجازه دهید کمی در در مورد این افزونه صحبت کنیم . این افزونه امکان ایجاد یک جامعه مجازی را به شما میدهد. بسیاری از سایت های بزرگ از این افزونه استفاده مینمایند . افزونه های جانبی که برای این افزونه وجود دارد بیشمار است و امکانات بسیار زیادی را به کاربران عرضه میدارد. کاربران میتوانند به یکدیگر پیغام خصوصی دهند ، امکان تعریف گالری تصویر و ..... (انصافا نمیشه همه کارهای این افزونه را فهرست نمود ) همه و همه جزو امکاناتی است که این افزونه به شما عرضه میدارد.

اما استفاده ای که بسیار کاربرد هم دارد تعریف فرم ثبت نام جامع توسط این افزونه است شما بوسیله این افزونه قادر خواهید بود تا ثبت نام کاربران را با فرم های دلخواه انجام دهید .

نکته: افرادی که از نسخه های قدیمی استفاده مینمایند میتوانند بدون اینکه افزونه قبلی را حذف نمایند این افزونه را نصب و نسخه خود را بروز نمایند. این دسته از عزیزان توجه داشته باشند که پس از نصب CB فارسی، پلاگین زبان فارسی سی بی قبلی را غیرفعال و یا حذف کنند تا از زبان فارسی پیشفرض افزونه بهره ببرند.

گروه جومینا

شب یلدا ۱۳۹۰

شب خوش

دانلود افزونه

[/align]

با سلام

لینک دانلود خرابه !!!

لینک به ارسال

لینک به ارسال

من دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

-1 چگونه یک پبغام برای یک یا چند عضو ارسال کنیم

2- چگونه کزینه درباره ما در منو انجمن در بخش کاربری را حذف کنیم

(کوپی رایت cb)

ممنون

لینک به ارسال

من دوتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید

-1 چگونه یک پبغام برای یک یا چند عضو ارسال کنیم

2- چگونه کزینه درباره ما در منو انجمن در بخش کاربری را حذف کنیم

(کوپی رایت cb)

ممنون

درود

1- در مدیریت کام سی بی > مدیریت کاربران،   کاربران مد نظر را تیک زده و روی آیکون ایمیل انبوه کلیک کنید.  متن را نوشته و ارسال کنید

2-  در مدیریت کام سی بی > مدیریت زبانه ها > زبانه ی "منو" را ویراش و در قسمت پارامتر فلید دومین نام زیر منو و آدرس دومین زیر منو را خالی کرده و ذخیره کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

درود

2-  در مدیریت کام سی بی > مدیریت زبانه ها > زبانه ی "منو" را ویراش و در قسمت پارامتر فلید دومین نام زیر منو و آدرس دومین زیر منو را خالی کرده و ذخیره کنید.

یاعلی

سلام این دو مورد که فرمودید

دومین نام زیر منو: icon-16-info.png آدرس دومین زیر منو:  

خالی هستش

اما اولیش اینهاس

سربرگ منو : تنظیمات   اولین نام منو: icon-16-info.png اولین نام زیر منو: icon-16-info.png آدرس اولین زیر منو: icon-16-info.png دومین نام زیر منو:

اولین رو خالی بزارم مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان و مهندسین عزیز

کسی می تونه یه کمکی کنه

برای ثبت نام توی سایتم از کامپوننت سی بی استفاده می کنم .

متاسفانه برای ارسال ایمیل تایید ثبت نام مشکل دارم .

یعنی اینکه ایمیل ارسال می شه اما متاسفانه لینکی جهت تایید ارسال نمی شه .

می خوام در کنار ارسال لینک مشخصاتی مانند نام کاربری و ایمیل ثبت نام کننده و پسورد ارسال بشه .

این مثلا یه ایمیل تایید آزمایشی هست که ارسال شده .

خبرگزاری ریزه نیوز - لینک فعال سازی

از اینکه در ریزه نیوز سپاسگزاری کرده اید سپاسگزاریم .
جهت تکمیل ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید .

یادداشت: این ایمیل به صورت خودکار ایجاد شد، از خبرگزاری ریزه نیوز (rizehnews.ir).

ویرایش شده توسط حسینی پارسا
حذف لینک

لینک به ارسال

سلام دوستان و مهندسین عزیز

کسی می تونه یه کمکی کنه

برای ثبت نام توی سایتم از کامپوننت سی بی استفاده می کنم .

متاسفانه برای ارسال ایمیل تایید ثبت نام مشکل دارم .

یعنی اینکه ایمیل ارسال می شه اما متاسفانه لینکی جهت تایید ارسال نمی شه .

می خوام در کنار ارسال لینک مشخصاتی مانند نام کاربری و ایمیل ثبت نام کننده و پسورد ارسال بشه .

این مثلا یه ایمیل تایید آزمایشی هست که ارسال شده .

خبرگزاری ریزه نیوز - لینک فعال سازی

از اینکه در ریزه نیوز سپاسگزاری کرده اید سپاسگزاریم .

جهت تکمیل ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید .

یادداشت: این ایمیل به صورت خودکار ایجاد شد، از خبرگزاری ریزه نیوز (rizehnews.ir).

درود

در تنظیمات سی بی می توانید متن تائید ایمیل و متن تائید ثبت نام را ویرایش کنید

راهنمایی هم در همانجا صورت گرفته

یاعلی

لینک به ارسال

درود

در تنظیمات سی بی می توانید متن تائید ایمیل و متن تائید ثبت نام را ویرایش کنید

راهنمایی هم در همانجا صورت گرفته

یاعلی

ممنون بابت پاسخ

وقتی این پست زدم و یعنی اون راهنمایی ها نتونسه کمک کنه

چندتا کد همون بخش هست که برای راهنمایی گذاشتن

طریقه ی استفاده از همون کد ها رو می شه یه راهنمایی کنید .

چون وقتی از اون کدها استفاده می کنم .برای کاربر اون کد ها به عینه ارسال می شه .

لینک به ارسال

وقتی این پست زدم و یعنی اون راهنمایی ها نتونسه کمک کنه

درود

نیازی به تاکید نیست دوست عزیز،  منظور من هم این بود کمی دقت کنید راهنمایی کامل است.

در هر حال،  برای مثال:

کاربر عزیز "[NAME]" سلام بر شما

درخواست عضویت شما در ...........  واصل شد.

لازم است حساب کاربری شما تائید شود. جهت تائید حساب کاربری می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

[CONFIRM]

اطلاعات حساب شما:

نام کاربری:   [uSERNAME]

رمز عبور:     [PASSWORD]

موفق باشید

و:

کاربر عزیز " [NAME] " سلام بر شما

عضویت شما در سایت .............. موفقیت تائید گردید.

شما می توانید از طریق اطلاعات زیر به حساب کاری خود وارد شده و از امکانات خصوص اعضای سایت بهره مند شوید.

اطلاعات کاربری:

[DETAILS]

موفق باشید

لینک به ارسال

آقا ممنون میشم

جواب سوال منو هم بدید...

در مورد حذف گزینه درباره ما فرمودید که

در مدیریت کام سی بی > مدیریت زبانه ها > زبانه ی "منو" را ویراش و در قسمت پارامتر فلید دومین نام زیر منو و آدرس دومین زیر منو را خالی کرده و ذخیره کنید.

ولی این دو گزینه خالی هستند باید چیکار کنم؟

همینطور اگر بخوام کربران باهم در ارتباط باشند و بنتونند مطلب ارسال کنند یا برای هم پیغام بزارند و هم مطلب برای مدیریت و هم در صفحه شخصی قرار بدند باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

من برای سایتم می خوام از جامعه ساز CB استفاده کنم . و یک لیست از اعضا نیر در یکی از صفحات اختصاص دادم .

از منو لیست لیست موورد نظر خودم رو ساختم . اما خب خیلی ساده است . یعنی من نیاز دارم بدور اطالعات هر کاربر یه باکس باشه ولی نمیدونم چه چیزی رو ادیت کنم.

یه مورد مهم تر هم اینکه بعد از ساختن لیست اسم هر موردی که اضافه میشه میاد . چجوری میشه این اسما رو حذف کرد ؟ تو عکس مشخص کردم منظورم کدوماست . ممنون میشم راهنماییم کنید .

post-35768-0-67781300-1406111184_thumb.p

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...