رفتن به مطلب
بهار

اشکال در نصب آپلود سنتر

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک آپلود سنتر برای سایتم میخوام که چند روز پیش این ماژول و نصب کردم:http://ashiyane.org/forums/showthread.php?t=39559

اما بعد از چند روز فایل های اون خراب شد و افزونه درست کار نمیکرد و من افزونه رو حذف کردم...

اما حالا اصلا نصب نمیشه و وقتی گزینه نصب و میزنم مرورگر شروع به لود شدن میکنه و نصبی اتفاق نمیفته و بعد از مدت 5،6 دقیقه فقط یه صفحه ی سفید ظاهر میشه...برای نصب یه سری افزونه ها این مشکل بوجود اومده...دلیلش چیه؟؟لطفا راهنمایی کنید...

من یک افزونه ی آپلود سنتر می خوام که مدیر سایت بتونه فایل آپلود کنه...البته به یک سری از کاربران از پیش تعیین شده اجازه ی دسترسی به فایل آپلود شده داده شود(یعنی به کاربران مشخصی که خود مدیر تعیین میکند اجازه داده شود که داخل سایت به جزوه دسترسی داشته و آن را آپلود کنند).مثل آزمون آنلاین که مدیر بعد از تعریف آزمون ، مشخص می کند که کدام کاربران میتوانند آزمون بدهند...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز

نسخه هاي ديگه اي از افزونه docman كه از اشيانه دانلود كرديد هم توي انجمن هاي جوملا منتشر شده و فارسي هم هست كه ميتونيد از اونا استفاده كنيد

در مورد نصب نشدن هم ميتونيد از نصب بصورت لينك استفاده كنيد و يا بصورت دستي نصب كنيد كه اين مشكل پيش نياد.(فايل رو در پوشه tmp اپلود كنيد و از حالت زيپ خارج و سپس لينك پوشه رو به محيط نصب افزونه بديد)

لینک به ارسال

سلام

ممنون

من docman و نصب کردم اما این امکان توی docman وجود نداره که در قسمت ادمین کاربران دیگه مثلا manager فایل های آپلود شده ی همدیگه رو نبینن؟؟؟؟

یا این امکان چه طور که مثلا مشخص کنیم که چه کاربران (ثبت نام شده ای) به فایل دسترسی داشته و بتوانند از داخل سایت فایل و دانلود کنند؟؟؟؟

سلام

ممنون

من docman و نصب کردم اما این امکان توی docman وجود نداره که در قسمت ادمین کاربران دیگه مثلا manager فایل های آپلود شده ی همدیگه رو نبینن؟؟؟؟

یا این امکان چه طور که مثلا مشخص کنیم که چه کاربران (ثبت نام شده ای) به فایل دسترسی داشته و بتوانند از داخل سایت فایل و دانلود کنند؟؟؟؟

من یک افزونه ی آپلود سنتر می خوام که مدیر سایت بتونه فایل آپلود کنه...البته به یک سری از کاربران از پیش تعیین شده اجازه ی دسترسی به فایل آپلود شده داده شود(یعنی به کاربران مشخصی که خود مدیر تعیین میکند اجازه داده شود که داخل سایت به جزوه دسترسی داشته و آن را آپلود کنند).مثل آزمون آنلاین که مدیر بعد از تعریف آزمون ، مشخص می کند که کدام کاربران میتوانند آزمون بدهند...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...