رفتن به مطلب
s1r101

مشکل در به هم ریختن سایت در Explorer

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی

من یک مشکلی که دارم اینه که سایت من با مرورگر های firefox,chrome,opera مشکلی نداره و درست به همون صورتی که خودم طراحی کردم میاد اما

با اکسپلورر نه مطالب صفحه اصلی میاد نه منو هایی که تو سمت راست هستند خواهش میکنم اگه کسی میدونه کمک کنه آخه خیلی نیاز دارم

آدرس سایت من:dehkadeh22.ir میتونید مثلا فرق اکسپلورر با بقیه مرگر ها کاملا مشاهده کنید

فکر کنم از نصب پلاگین هه و ماژول های نا مرغوب باشه اما تک تک تا جایی که شد غیر فعال کردم اما بازن با اکسپلورر مشکل داره قالبمم عوض کردم

فایده نداشت

قبلا این مشکلو نداشتم نمیدونم چرا یک دفعه این طوری شده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام . درود

نه از افزونه ها نیست

از اکسپلورر چند استفاده می کنید ؟

مطلب زیر را مطالعه فرماید :

در طی سالیان اخیر (html, CSS, Java, PHP …) زبانهاي مختلفی براي کدنویسی صفحات وب ایجاد شده اند

تلاشهایی براي هماهنگ سازي و استاندارد کردن آنها شده است. همچنین فعالیت هایی به منظور هماهنگی مبدل

هاي وب (مرورگر ها) انجام شده است که تا حدي موفقیت آمیز بوده است اما در برخی مواقع مارا دچار مشکل هاي

آنرا تست می کنید و نتیجه opera طراحی می کنید و با مرورگر html جدي می کند. فرض کنید قالبی را به زبان

Internet دلخواهی می گیرید. اما زمانی که این قالب را روي وبسایت خود آپلود می کنید کاربري با مرورگر

آنرا مشاهده می کند و شاهد به هم ریختگی آن می شود. علت بروز این مساله تعریف متفاوت این مرورگر explorer

است. براي مقابله با این مشکل راه هاي زیادي وجود دارد. در درجه اول (Tags) ها از فاصله ها در برخی تگ ها

تست کنید. به عبارت فنی قالب خود را براي Internet Explorer پیشنهاد می شود در طول ساخت آنرا با مرورگر

این مرورگر بسازید. به احتمال زیاد با این قالب با دیگر مرورگرها هماهنگ خواهد بود. راه حل دوم درج برخی کد ها در

بود Internet Explorer ه-ک می کنند تا در صورتی که مرورگر مخاطب IE قالب است که به اصطلاح قالب را براي

آنرا به صورت دیگري که دلخواه ما است نمایش دهد و ...

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام . درود

نه از افزونه ها نیست

در طی سالیان اخیر (html' date=' CSS, Java, PHP …) زبانهاي مختلفی براي کدنویسی صفحات وب ایجاد شده اند

تلاشهایی براي هماهنگ سازي و استاندارد کردن آنها شده است. همچنین فعالیت هایی به منظور هماهنگی مبدل

هاي وب (مرورگر ها) انجام شده است که تا حدي موفقیت آمیز بوده است اما در برخی مواقع مارا دچار مشکل هاي

آنرا تست می کنید و نتیجه opera طراحی می کنید و با مرورگر html جدي می کند. فرض کنید قالبی را به زبان

Internet دلخواهی می گیرید. اما زمانی که این قالب را روي وبسایت خود آپلود می کنید کاربري با مرورگر

آنرا مشاهده می کند و شاهد به هم ریختگی آن می شود. علت بروز این مساله تعریف متفاوت این مرورگر explorer

است. براي مقابله با این مشکل راه هاي زیادي وجود دارد. در درجه اول (Tags) ها از فاصله ها در برخی تگ ها

تست کنید. به عبارت فنی قالب خود را براي Internet Explorer پیشنهاد می شود در طول ساخت آنرا با مرورگر

این مرورگر بسازید. به احتمال زیاد با این قالب با دیگر مرورگرها هماهنگ خواهد بود. راه حل دوم درج برخی کد ها در

بود Internet Explorer ه-ک می کنند تا در صورتی که مرورگر مخاطب IE قالب است که به اصطلاح قالب را براي

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

[/quote']

با سلام و عرض ادب خدمت شما

من از اکسپلورر 8 استفاده میکنم با 7 و 9 هم همین مشکلو داره آخه میدونید تا 2 هفته پیش همچین مشکلی با همین قالب نداشت اما یک دفعه این طوری شده

خواهش میکنم اگه میتونید کامل راهنمایی کنید که الان باید چی کار کنم خدا خیرتون بده

با سلام . درود

نه از افزونه ها نیست

در طی سالیان اخیر (html' date=' CSS, Java, PHP …) زبانهاي مختلفی براي کدنویسی صفحات وب ایجاد شده اند

سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

[/quote']

با سلام و عرض ادب خدمت شما

من از اکسپلورر 8 استفاده میکنم با 7 و 9 هم همین مشکلو داره آخه میدونید تا 2 هفته پیش همچین مشکلی با همین قالب نداشت اما یک دفعه این طوری شده

خواهش میکنم اگه میتونید کامل راهنمایی کنید که الان باید چی کار کنم خدا خیرتون بده

در واقه میدونید مشکل من به هم ریختگی سایتم که نیست اون طوری که شما فکر میکنید و با فونت ها مشکل نداره

بیشتر مشکل من به خاطر غیب شده و نیامدن مطالب و منو های سمت راست در صفحه اصلی و کلیه صفحات میباشد مثلا مطالب صفحه اصلی در

اکسپلورر اصلا غیب میشود و منو های سمت راست من هم غیب می شود و من دیگر مشکل خاصی ندارم

لینک به ارسال

سلام

این احتمال هست که شما افزونه ای رو نصب کرده باشید

و ناسازگار باشه

تمام افزونه ها رو غیرفعال کنید

شاید هم مطلبی رو از ورد کپی پیست کرده باشید

که در این صورت با مشکل مواجه شدید!

لینک به ارسال

با سلام

تمامی راه حل های اساتید رو استفاده کنید و یک راه حل دیگه هم هست که امکان دارد مشکل شما با آن حل شود:

شما مطالب سایت تان را یکی یکی بررسی کنید مخصوصاً مطالبی که ممکن است از سایتی دیگری یا از محیط اینترنت کپی کرده باشید. ویرایش مطالب و با HTML نگاه کنید در صورت وجود کدهای اضافی و ... مطالب رو تو نوت پد کپی کنید دوباره از محیط نوت پد کپی بگیرید و مطلب تون رو نشر کنید. مطلب قبلی رو حذف کنید.

لینک به ارسال

با سلام

تمامی راه حل های اساتید رو استفاده کنید و یک راه حل دیگه هم هست که امکان دارد مشکل شما با آن حل شود:

شما مطالب سایت تان را یکی یکی بررسی کنید مخصوصاً مطالبی که ممکن است از سایتی دیگری یا از محیط اینترنت کپی کرده باشید. ویرایش مطالب و با HTML نگاه کنید در صورت وجود کدهای اضافی و ... مطالب رو تو نوت پد کپی کنید دوباره از محیط نوت پد کپی بگیرید و مطلب تون رو نشر کنید. مطلب قبلی رو حذف کنید.

احتمال این مشکل کمه چون اگه اینطور بود با بقیه مرورگرها هم مشکل نداشت

لینک به ارسال

با سلام

احتمال این مشکل کمه چون اگه اینطور بود با بقیه مرورگرها هم مشکل نداشت

چون من همچین مشکلی را خودم تجربه کرده بودم و در تمام مرورگرها باز می شد ولی در اکسپلورر فقط بالای سایت لود می شد و بقیه قسمت های سایت لود نمی شد مشکل را اینطور حل کردم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...