رفتن به مطلب
simorgh128

ايا منوهاي ساخته شده با Sothink Tree Menu 2.9 Build 291 را ميتوان در جوملا نصب كرد؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به تمام دوستان . من تازه كارم و كلا تخصصم در مورد كامپيوتر نيست. فقط يه سوال داشتم كه آيا منوهاي ساخته شده با نرم افزار Sothink Tree Menu 2.9 Build 291 رو ميشه تو جوملا نصب كرد ؟؟ راهش رو هم بگيد ممنون ميشم. من يه منو با اين نرم افزار ساختم اما موقع نصب ميگفت فايل xml نصب رو پيدا نميكنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز من از اين نرم افزار استفاده نكردم ولي اگه خروجي فايل هاي شما مبتني بر php و css هست شما بايد توي قالب اين منورا ويرايش و جايگزين كنيد و منوهاي خروجي از اين گونه برنامه ها قابل نصب بر روي جوملا نمي باشند.

موفق باشيد

لینک به ارسال

منوهای ساخت این برنامه بصورت سی اس اس ساخته می شوند و بکار گیری آنها مهارت و دقت لازم داره.

اگر جایگاه مناسب در قالب تعبیه شده باشه، کدهای برنامه را باید بصورت دستی در سورس قالب کپی کنید. باید دقت کنید که لینک دهی برای فایل CSS ساخته شده توسط برنامه باید در هدر سورس قالب را هم بصورت دستی ست کنید. یعنی فایل الحاقی هم دارد که باید دقیقا نحوه لینک دهی آنرا انجام بدهید.

لینک به ارسال

با سلام

اینگونه نرم افزار ها زیاد هستند که البته بعضی از آنها خروجی های مختلفی می دهند که شما بایستی برای استفاده در جوملا از آنها خروجی جاوا اسکریپت را گرفته که آن کد را داخل مازول هائی که کد های جاوا اسکریپت را را در جوملا نمایش می دهند بگزارید و همین طور اگر عکس هم داشته باشد باید روی سرورتان آپلود کنید و سپس در داخل همین کد آدرس فیال هم را به همان آدرسی که آپلود کرده اید تغییر دهید

لینک به ارسال

سلام. دوست عزیز ورودتون به جومینا را خوش آمد می گوییم

در جوملا الحاق های زیادی هست که کار را خیلی بهتر از اینا انجام می دهد ولی با اونایی که من کار کردم همیشه جاوا خروجی می گرفتم و اوان را رو هاست می ریختم و تو یه ماژولی لود می کردم...

لینک به ارسال

سلام

من هم با نرم افزار Sothink dhtml menu 9.5 یه منو ساختم

یه سری فایل js چندتا عکس png و یه فایل pgt موقع ذخیره ساخته شده.

موقع انتشار هم دو نوع کد js و html برای گذاشتن بین قالب ها، میده.

آیا اینها رو میشه توی ماژول استفاده کرد؟

کسی هست که دقیقا مراحل استفاده این کدها و فایل های مربوطه رو توی جوملا توضیح بده؟

فکر می کنم هنوز آموزش درست و حسابی برای این کار گذاشته نشده.

(علت اصرار من برای استفاده از این نرم افزار اینه که میشه باهاش منوی فلوت (شناور) درست کرد که با ماژولایی که من سراغ دارم این کار ازشون برنمیاد.)

یا علی

لینک به ارسال

هم میشه توی کد قالب قرار داد

هم میشه یه ماژول براش ساخت و داخل ماژول کدهارو قرار داد

البته برنامهcss3 menu هست که منو آبشاری میسازه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...