رفتن به مطلب
hamed_ah

جومینا که بسته شد! حالا کی ضرر می کنه؟؟

جومینا که بسته شد! حالا کی ضرر می کنه؟؟  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. جومینا که بسته شد! حالا کی ضرر می کنه؟؟

• هیچ کس ضرر نخواهد کرد
      2
    • فقط اعضای جومینا
      1
    • همه ضرر خواهند کرد چون امکانات عمومی هم وجود دارد
      11
    • نظری ندارم
      2

پست های پیشنهاد شده

در خصوص بسته شدن سایت جومینا دوست دارم نظراتتون رو بدون اون هم با وجود این پست ها در جا های مختلف

1- در جومفا

http://forum.joomfa.org/post112656.html

2-در انجمن جومینا

http://forum.joomina.ir/thread-954.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حامد جان

با اطمينان بهت مي گم كه ما و دوستداران جومينا، اعضاي جومينا و كساني كه با ما همفكر هستند ضرر نخواهند كرد و تنها افرادي ضرر خواهند كرد كه بدنبال دستيابي به اطلاعات بدون زحمت هستند.

در پي تغيير سياستهاي جومينا اين رفتار باعث شده كه اين تغييرات زودتر انجام گردد.

با تشكر

لینک به ارسال

نه آقای ستاری من الان 6شهریور عوض کردن کل سیستم جومینا آیکن رو دارم که که 3 روز سایت رو می بندم تکلیف با کی هست خیلی واقعا نیاز دارم به بعضی کامپونت ها تا کامل اون رو در 3 وز سایت رو تمام کنم من فکر می کنم کاربرای جومینا و هم فروم نیز ضرر می کنند

لینک به ارسال

اعضای جومینا مسلما ضرر نخواهند کرد تازه سود هم میکنند اما کاربر های عادی ضرر میکنند . مثلا امروز میخواستم جومفیش فارسی را با رهنماش منتشر کنم حالا دیگه این کار را نمیکنم

لینک به ارسال

شهریار جون

چی می خوای بگو من برات بفرستم.من یک سری از امکانات رو دارم رو سیستمم.

در ضمن اعضای جومینا هیچ وقت ضرر نمی کنن.

چون بخاطر عضویت زحمت کشیدن.اونایی ضرر می کنن که می خوان با خوردن و خوابیدن پیشرفت کنن.

لینک به ارسال

اعضای جومینا مسلما ضرر نخواهند کرد تازه سود هم میکنند اما کاربر های عادی ضرر میکنند . مثلا امروز میخواستم جومفیش فارسی را با رهنماش منتشر کنم حالا دیگه این کار را نمیکنم

من هم با شما موافقم هر کس باید به اندازه زحمتی که می کشد از سایت استفاده کند چون به خاطر اون چیزی که می خواسته بدست بیاره خودش زحمت کشیده مسلما دیگه نمیاد چیزی را که به خاطرش زحمت کشیده را هدر بده.

لینک به ارسال

والعصر ان الانسان لفی خسر ...

بله

بنا به گفته خداوند در قرآن همه انسانها ضرر خواهند کرد مگر کسانی که ایمان بیاورند و عمل نیک انجام بدهند(نه اینکه برای مردم مشکل درست کنند) و به خدا توکل کنند (نه به دوستان از خدا بی خبرشان) و صبر پیشه کنند.

نیکی چه بدی داشت که یک بار نکردی؟!............

به حال بعضیا فقط یاید افسوس خورد

لینک به ارسال

دوستان در نظر سنجی شرکت کنن

در آخر نتیجه گیری خواهیم داشت و باهم پاسخ این دوستمون رو که باعث بسته شدن joomin شود رو میدیم

لینک به ارسال

چون با این فروم احساس راحتی و صمیمیت می کنم نظر خودمو بی پرده با همه عزیزان در میون میذارم:

به نظر من بسیار کار اشتباهی هست و خواهد بود. چون من نوعی که بخاطر دانلود از جومینا عضو فروم شده بودم حالا با یک شوک عظیم مواجه شدم و این باعث میشه که امثال من کمتر به این فروم سر بزنند. من دارم تو این فروم فعالیت می کنم تا بتونم عضو جومینا بشم اونوقت کلا سایت بسته بشه و فقط مخصوص اعضا باشه............... قشنگ نیست.

جومینا 1 سال پیش نبود حالا هم اگر نباشه کسانی که با جوملا کار می کنند و مثل من مبتدی هستند به کار خودشون ادامه خواهند داد. هرچند که ایکاش جومینا به حالت اول برگرده چون من که خیلی بهش احتیاج دارم

لینک به ارسال

چون با این فروم احساس راحتی و صمیمیت می کنم نظر خودمو بی پرده با همه عزیزان در میون میذارم:

به نظر من بسیار کار اشتباهی هست و خواهد بود. چون من نوعی که بخاطر دانلود از جومینا عضو فروم شده بودم حالا با یک شوک عظیم مواجه شدم و این باعث میشه که امثال من کمتر به این فروم سر بزنند. من دارم تو این فروم فعالیت می کنم تا بتونم عضو جومینا بشم اونوقت کلا سایت بسته بشه و فقط مخصوص اعضا باشه............... قشنگ نیست.

جومینا 1 سال پیش نبود حالا هم اگر نباشه کسانی که با جوملا کار می کنند و مثل من مبتدی هستند به کار خودشون ادامه خواهند داد. هرچند که ایکاش جومینا به حالت اول برگرده چون من که خیلی بهش احتیاج دارم

هدف جومینا هم این نبوده که کاربران بیان بریزن توش و سه هزار تا کاربر داشته باشه.

جومینا راه افتاد تا چند تا دوست بتونن به هم کمک کنند و اگر به تعدادشون اضافه شد کمک بهتر صورت میگرفت خود من کلی در جومینا پیشرفت کردم. شما فقط برای عضویت فعالی اما من به خاطر پیشرفت خودم و جومینا پست میدم. هرکسی یه هدفی داره از فعالیت در فروم.

جومینا هیچ وقت برای مبتدیان بسته نمیشه، اگر شما هم به سطح اعضای کنونی فروم برسی مطمئن باش در جمع اونا خواهی بود. در جومینا هم همه بهت کمک خواهند کرد تا پیشرفت کنی.

لینک به ارسال

شما فقط برای عضویت فعالی اما من به خاطر پیشرفت خودم و جومینا پست میدم. هرکسی یه هدفی داره از فعالیت در فروم.

تموم شد.........

لینک به ارسال

من دارم تو این فروم فعالیت می کنم تا بتونم عضو جومینا بشم اونوقت کلا سایت بسته بشه و فقط مخصوص اعضا باشه............... قشنگ نیست.

سلام

دوست من از حرف هام ناراحت نشو من به عنوان مدیر آزمایشی نه بلکه به عنوان یک کاربر معمولی در انجمن فعالیت میکنم.

شما خودت اینو گفتی و من چیزو رو نه کم کردم و نه زیاد. نه از جایی چیزی فهمیدم و نه کسی جز شما به من گفته.

من در مورد شما هیچ قضاوتی نکردم اگر هم شکایتی از بنده دارید یا با مدیر در میان بگذارید یا با خودم به صورت خصوصی.

من قصد ناراحت کردن شما رو به هیچ وجه نداشتم و اگر پست قبلی من باعث ناراحتی شما شده واقعاً معذرت میخوام. در صورت درخواست شما اون پست رو حذف میکنم.

من جبهه نمیگیرم و طرف کسی رو هم نمیگیرم نظر شما هم برای من محترمه. مدیر هم اگر توجه کنید هنوز نیستم و خودم رو یک کاربر معمولی می دونم. به هیچ عنوان هم خودم رو برتر نمی دونم.

امید وارم این موضوع همین جا حل شده باشه و ادامه پیدا نکنه.

باز هم از شما دوست عزیز معذرت خواهی می کنم.

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی عزیز

من با کاری که کردی موافق هستم . راستش اون اول (1.5 ماه پیش:D) با جوملا و افزونه هاش آشنا شدم و با کمک گوگل به سایت شما وارد شدم ، با یه سری از کامپوننت ها خیلی حال کرده بودم ، ولی برای اعضا بود و من بهش دسترسی نداشتم.

اولش که فهمیدم بری عضویت باید زحمت بکشم کلی شاکی شدم :P ولی بعدش که چند تا از پستهای شما رو خوندم و کلاً با طرز فکر شما آشنا شدم ، خیلی با شما حال کردم .

و اینجوری شد که فایل زبان همین کامپوننت جومفیش رو دادین به من که ترجمه کنم. من از برنامه نویسی و اینچیزا سر در نمیارم ، ولی ای انگلیسیم بدک نیست :shy: برای همین اون فایل رو ترجمه کردم و بعدش کلی خوشحال بودم ، چون احساس میکردم من هم بخشی از هدف شما هستم (هر چند خیلی ناچیز) و تونستم به توسعه جوملا کمک کنم.

در کل من به این که توی این سایت بودم افتخار میکردم به خاطر این که این سایت هدف والایی داشت .

راستش من سایت خودم رو هنوز راه ننداختم ، چون طراحی وب برای من یه خورده پیچیده هست و تا من یه چیزایی رو یاد بگیرم و تجربه کنم یه خورده طول میکشه :-/:shy: خوب چکار کنم ، من یه وبلاگ نویس ساده هستم دیگه:D:P

من هر روز برای این که به تجربه من اضافه بشه به جومینا سر میزدم و الحاقات جدید رو نصب میکردم و باهاشون کار میکردم که یه چیزی یاد بگیرم. و از شما و بقیه کاربران که این افزونه ها حاصل تلاشتون هست بی نهایت سپاسگذارم.

امیدوارم بنده حقیر رو توی سایت جدید هم بپذیرید.:1:

آقای تهرانی من برنامه نویسی تعطیلم (به گروه خونی من نمیخوره :afro:) ، ولی اگر کمک دیگه ای از من بر میاد (مثل آب حوض کشی ، جارو کشی و ... ) در خدمتتون هستم.

ویرایش : راستی یادم رفت بگم ، منتظر joomina learn هم هستیم. :D

امیدوارم با اجرای صحیح قانون کپی رایت در ایران شاهد این اتفاقات نباشیم .

موفق و سربلند باشید

امیر آرا

لینک به ارسال

سلام به همه اعضا و مهمانان البته من با اینکه جزئ اولین کسایی هستم که وارد انجمن جومینا شدم ولی هیچ وقت یادم نمیره روزی که وارد شدم حتی نمیدونستم جمولا چیه هست و برای چی درست شده اما امروز بحمد الله تقریبا همه جمولا رو بهم میریزمو دوباره سرپا میکنم و صد البته در قسمت اول تبحر بیشتری دارم :D

ولی در طول این مدت هرگز قصد نداشتم منتی سر کسی بگذارم که منت خیلی ها را بگردن خودم حس میکنم چرا که همین قدر هم که یاد گرفتم به لطف دوستان بوده البته جاهای دیگه هم کمک کردند ولی جومینا یه نوع صمیمیت و دقت نظر درش هست که فکر میکنم خیلی به کاربر و طالبان یاد گیری کمک کرده و آخرین مورد اینکه هر وقت پستی گذاشتم با دل و جون گذاشتم و نیازی هم به جواب نداشتم اما دوستان باز هم لطف کردند و بلافاصله اظهار نظر نمودند که این از نقاط قوت جومینا هستش لطف کنید ارزش این مورد را حفظ کنید و برای احترام به خودمون بکاری که اینجا شده بها بدید

از همه دوستان ممنون و سپاس گذارم انشا الله که تعطیل نمیشه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...