رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سروری که سایتم روی آن قرار گرفته مدتیست که کلیه سایتها را به یک سرور قویتر انتقال داده است . در همین بین مشکلاتی هم در هنگام ورود به سی پنل بوجود اومد که حل شد

اما یک مشکلی که هستش اینه که وقتی تو سی پنل وارد فایل منیجر میشم و میخوام یه فایلی رو ویرایش کنم محیط ادیتور بصورت کامل نشون داده نمیشه یعنی به اندازه کمتر از یک وجب در سمت راست تصویر دیده میشه . وقتی موضوع رو به اطلاع سرور رسوندم گفتند که مشکلی نداره با یه مرورگر دیگه تست کن . بعد از تست متوجه شدم که فقط تو مرورگر فایرفاکس بدین شکله و تو مرورگرهای گوگل کروم و IE بدون مشکل ادیتور باز میشه !!!

در این مورد چه تغییراتی باید در تنظیمات فایرفاکس انجام بدم ؟ :huh:

دوستان و اساتید عزیز لطفا" راهنماییم کنید چیکار کنم

:thankyou:

download.php?imgf=13224059211.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در نسخه تریال سی پنل این مشکل پیش می آید و قالب به هم می ریزه

باید نسخه license دار را مدیر سرور خریداری بنماید

در صورت نیاز به هاست در خدمتم

یاعلی:heart:

لینک به ارسال

با سلام

خیلی ممنون از بابت راهنمایی

فقط یه سوال . من تجربه ای در زمینه هاستینگ ندارم . میشه بگید مدت زمانی که cpanel رو میشه در وضعیت تریال استفاده کرد چند روز یا چند ماهه؟

:thankyou:

لینک به ارسال

در تکمیل پاسخ دوستان باید بگم که می تونی اطلاعات رو ویرایش کنی و بعد با استفاده از دکمه Ctrl + Scroll Mouse صفحه رو کوچک کنی تا دکمه Save نمایش داده بشه :1:

لینک به ارسال

در تکمیل پاسخ دوستان باید بگم که می تونی اطلاعات رو ویرایش کنی و بعد با استفاده از دکمه Ctrl + Scroll Mouse صفحه رو کوچک کنی تا دکمه Save نمایش داده بشه :1:

با سلام

error جان ممنون از راهنماییت . ولی علاوه بر گفته شما برای تغییر سایز صفحات وب تو مرورگر فایرفاکس میشه از + + ctrl و - + ctrl برای افزایش و کاهش مقدار زوم و از 0 + ctrl برای ریست کردن زوم استفاده کرد

در ضمن من تو اولین پست گفتم که فقط با مرورگر فایرفاکس مشکل دارم نه با همه مرورگرها . پس برای انجام کارهای ویرایشی میتونم به جای اینکه بیام اینقدر مرورگر رو کوچک کنم تا شاید دکمه نشون داده بشه از یه مرورگر دیگه استفاده میکنم .

در ضمن میتونم بدون اینکه سایز صفحه رو تغییر بدم با راست کلیک روی صفحه و انتخاب گزینه switch page direction جهت تولبار رو تغییر بدم تا دکمه Save نشون داده بشه ولی این کار کمکی به بدنه ادیتور نمیکنه و همان طور سرجای خود باقی میماند

ولی با وجود این مشکل فایرفاکس برای من همچنان جزء محبوبترین مرورگر میباشد با وجود مزیایایی همچون :

سرعت بالا در لود کردن صفحات

وجود افزونه های فراوان

کمک به طراحان وبسایت

کمک در رفع مشکلات و عیب یابی قالبها

و ...

همین الان هم این پست رو از طریق مرورگر فایرفاکس دارم مینویسم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...