رفتن به مطلب
aminweb

اسلایدر خطی تصاویر (افقی و عمودی)

پست های پیشنهاد شده

افزونه ی اسلاید خطی افقی و عمودی ( Horizontal SlideShow ) یک افزونه بسیار کاربر پسند چون بسیار رابط کاربری آسان و ساده ای داره ...

خیلی وقته که خیلی از دوستان تو انجمن با اسلایدر خطی جومینا متاسفانه مشکل داشتن و آن هم مربوط میشد به جی کویری که اون افزونه ااستفاده میکرد...

در این افزونه کافیست پوشه تصاویر را وارد کنید و حالت نمایش تمامی تصاویر را انتخای کنید .. در اینصورت تمامی تصاویر پوشه بصورت اسلایدر خطی ، اسلاید میشوند..

از امکانات این ماژول ساده می توان به : درج عنوان برای هر تصاویر - درج لینک به بیرون برای هر تصاویر - تنظیم میزان سرعت و تاخیر اسلاید - تعیین عرض و ارتفاع ثابت برای هر تصاویر و ....

و البته فارسیش هم کردم...

امیداورم بدردتون بیاد.....

Demo

سایت سازنده

دانلود نسخه فارسی شده

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز در قسمت مدیریت ماژول

ماژول مربوطه رو انتخاب کرده

و کلیه تنظیمات مربوطه هستش بنا به سلیقه خود تنظیم کنید

دمو را مشاهده کردم

اون پایین از این ماژول استفاده شده درست است؟

لطفا تغییرات کد ها رو هم بگید که چجوری به این شکل در اومده یعنی کادر دور و اون نوشته(برند های طرف قرارداد)

تشکر از کار خوبتون

من از این ماژول میخوام برای ورود به انجمن، عضویت در انجمن، ورود به سایت نمرات،... استفاده کنم

سایت من هم یک سایت دانشگاه هستش میخوام خوب در بیاد

راهنمایی بفرمایید ممنون

لینک به ارسال
اون پایین از این ماژول استفاده شده درست است؟

بله دوست عزیز

طفا تغییرات کد ها رو هم بگید که چجوری به این شکل در اومده یعنی کادر دور و اون نوشته(برند های طرف قرارداد)

در کد های این افزونه تغییری ایجاد نشده فقط فارسی شده! همین ... کادر این موقعیت قالب هست که به اون صورت هستش و داخل اون موقعیت که همون کادر هست اون افزونه فراخوانی شده

بازم هر کمکی از دستم بر بیاد در خدمتتونم

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...