رفتن به مطلب
مصطفی قلیزاده

راه های برطرف کردن مشکل عدم موفقیت در جابجایی فایل

پست های پیشنهاد شده

اول از همه این نکته رو بگم که برای ارور فایل XML پیدا نشد یا نمیتواند فایل نصبی رو بیابد این نکات رو در نظر بگیرید :

1- امکان داره فایل شما پوشه تو پوشه شده باشه ، یعنی برای نصب اول باید پوشه رو از حالت فشرده خارج کنید و بعد فایل داخل بسته رو نصب کنید

2- امکان داره فایل شما با جوملا سازگار نباشه و فایل XML وجود نداشته باشه

3- امکان داره فایل XML تکرار شده باشه

4- در بعضی از مواقع که به علت ناقض بودن فارسی سازی یا عدم فارسی سازی درست

5- امکان داره فایل شما برای نسخه های قدیمی جوملا باشه و حتی با فعال بودن پلاگین ارث بری هم نصب نشه

6- پسوند فایل فشرده رو هم چک کنید که درست باشه ZIP,Tar و ... )پسوند RAR رو نمیشه نصب کرد )

7- .....

خوب حالا بریم سراغ خطای معروف عدم جابجایی و نصب نشدن الحاقات ، این نکات رو در نظر بگیرید :

1- دسترسی پوشه ها رو چک کنید که قابل نوشتن باشن ، برای چک کردن میتونید تو منو "راهنما" ، گزینه "اطلاعات سیستم" رو بزنید و از تب "سطح دسترسی فهرست" دسترسی پوشه ها رو ببینید و در صورت لزوم می تونید از سی پنل پرمیشن های پشه ها رو عوض و 777 کنید و دوباره چک کنید که تمام پوشه ها قابل نوشتن باشن و تو تنظیمات اصلی چک کنید که FTP روی خیر باشه

2- مسیر پوشه کش ، TMP رو چک کنید تو فایل CONFIG ، مثل var $log_path = 'C:\\wamp\\www\\joomla\\logs'; و var $tmp_path = 'C:\\wamp\\www\\joomla\\tmp'; من از ومپ سرور استفاده می کنم و تو پوشه joomla نصب کردم

3- تو تنظیمات اصلی FTP رو بله کنید و تنظیماتشو انجام بدید

فعال بودن FTP = بله

هاست FTP = اسم سایت مثلا Yahoo.com

پورت FTP = 21

نام کاربری FTP = نام کاربری که برای ورود به سی پنل استفاده می کنید

رمز عبور FTP = رمز ورود به سی پنل

ریشه FTP = اگر ادرس در سی پنل و در ریشه هست = public_html

البته بهتره گزینه آخر رو تنظیم نکیند ، چون خود سیستم به صورت اتوماتیک پیدا می کنه

4- تو فایل CONFIG چک کنید که اطلاعات FTP درست وارد شده و var $ftp_enable برابر 1 باشد و اطلاعات درست باشد

5- فایل CONFIG رو از روت جوملا دانلود کنید و اون رو از هاست پاک کنید ، تو سیستم چک کنید و دوباره آپلود کنید

6- در مواقعی که FTP روی خیر یعنی غیر فعال است از طریق فایل Config یک بار اون رو فعال کنید و البته با دانلود و اپلود مجدد و بعد تو تنظیمات اصلی دوباره اون رو غیر فعال کنید !!

7- در بعضی از مواقع سیستم پلاگین ارث بری رو فعال کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موقع نصب کامپونت روی جوملا با ارر مواجه شدم چه کار کنم؟

از کجا می شه فهمید این کامپونت روی چه پوشه و فایلهایی نصب می شه که پرمیشن رو تغییر داد تا بشه نصب شد ؟؟؟؟؟؟؟:huh:

لینک به ارسال

لطفا بیشتر راهنمایی کنید.

مثلا این دو تا کامپونتی که برای شما پایین لینکشو می زارم چه طوری؟؟؟؟؟؟؟؟

http://s79.eu.rapidbaz.com/premium/4f03a492410d65db32c54a53180afe3a/4bf636a5/s79.eu./5460504?com_--.zip

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز بهتر بنود شما همون نام کامپوننتی رو که می خواهید نصب کنید رو همینجا می گزاشتید تا راهنمایی بشید ..؟!

اینطوری هر کسی که بخواد به شما جواب بده باید 2mg کامپوننت دانلود کنه { !!!! } بعد بتونه می بینه جواب بده یانه ...

--- به فکر دوستان دیال آپی هم باشید

جواب: اینی که شما آپلود کردید نباید هم نصب بشه !!؟!! چون این یک کامپوننت نیست ! بلکه 3کامپوننت هست در یک فایل زیپ ، برای نصب ابتدا فایل رو از حالت زیپ دربیارید بعد نصب کنید :)

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام ، با تشکر از زحمتاتون

من همه راه های بالا رو امتحان کردم ولی هنوز هم با نصب مشکل دارم و ارور انتقال فایل رو میده

لطفا راهنمائیم کنید خیلی لازمش دارم

ممنون میشم

لینک به ارسال

دوست عزیز بهتر بود یکمی بصورت تفصیلی توضیح می دادید که چه فایل رو میخواستید آپلود کنید و چه پیغام خطایی داد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...