رفتن به مطلب
ostad_ccna

مجموعه کتاب های آموزش CSS

پست های پیشنهاد شده

با سلام

داشتم پست های ارسالیم رو تو انجمن یه نگاهی می انداختم که به طور اتفاقی این پست به چشمم خورد بعد از بررسی متوجه شدم لینکش خرابه

با عذرخواهی از شما خیلی خوشحال شدم که دکمه ویرایش مطلب باز بود. به همین خاطر پستم را ویرایش میکنم

کتابی که مشاهده میکنید از کتاب های بدرد بخورد در زمینه آموزش  سی اس اس سه هستش

زبان : انگلیسی

نام کتاب : CSS 3 for designer

Copyright © 2010 by Dan Cederholm

دانلود کتاب

css3_for_web_designers.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:1::1:سلام. عالی بود

ولی ی توصیه به همه ی کسایی که می خواهن css خوب یاد بگیرند...

من خودم اول css را دیدم کلی ترسیدم و رفتم یه روز تو میدان انقلاب دنبال کتاب css.تا اینکه معلمم که خیلی بهش اعتماد دارم گفت css را نباید به دید زبان نگاه کنی. اگر به دید زبان بخوای سخت نگاش کنی هیچ وقت یادنمی گیری...

به نظر من برید نرم افزار هایی مثل rapid css را نصب کنید و توش فایل های css الحاق ها و قالب ها را باز کنید...یه مدت آزمون و خطا کنید... البته مقاله هم یادتون نره... یه راهنمای سریع هم بخونید خیلی کمک می کنه

خلاصه یعنی کمتر از 5% کتاب است. 95 درصد مثل همه ی چیزای کامیپوتر تجربه و ازمون و خطا است:D

مثل این شکلک همه چیز را عضو کنید و از خراب شدن نترسید توی لوکال به همه ی جای css نفوذ کنید:1::1::1::1::

:D:D:D

موفق باشید

لینک به ارسال

منم با علی موافقم

چون خودم از این روش css رو یاد گرفتم.حالا درسته که همه کارهایی که با css میشه انجام داد رو یه جا یاد نمی گیری.

الان هم یه کتاب css تو خونه افتاده که اصلا تا حالا وقت نکردم بخونمشون.

در ضمن بهتره که وقتی چیزی می خواد معرفی بشه:

1)اسمش

2)نویسنده

3)زبان

4)مترجم

5)سال انتشارش

هم ذکر بشه.

یعنی چی من کتاب css پیدا کردم.همه باید بگیرنش تازه بفهمن چیه.حالا شاید بدرد بعضی از بچه ها هم نخوره.

لطفا به قوانین احترام بگذارید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

:1::1:سلام. عالی بود

ولی ی توصیه به همه ی کسایی که می خواهن css خوب یاد بگیرند...

من خودم اول css را دیدم کلی ترسیدم و رفتم یه روز تو میدان انقلاب دنبال کتاب css.تا اینکه معلمم که خیلی بهش اعتماد دارم گفت css را نباید به دید زبان نگاه کنی. اگر به دید زبان بخوای سخت نگاش کنی هیچ وقت یادنمی گیری...

به نظر من برید نرم افزار هایی مثل rapid css را نصب کنید و توش فایل های css الحاق ها و قالب ها را باز کنید...یه مدت آزمون و خطا کنید... البته مقاله هم یادتون نره... یه راهنمای سریع هم بخونید خیلی کمک می کنه

خلاصه یعنی کمتر از 5% کتاب است. 95 درصد مثل همه ی چیزای کامیپوتر تجربه و ازمون و خطا است:D

مثل این شکلک همه چیز را عضو کنید و از خراب شدن نترسید توی لوکال به همه ی جای css نفوذ کنید:1::1::1::1::

:D:D:D

موفق باشید

[align=right]با سلام

اگه بخوایم این روشی رو که گفتید به کار ببریم باید از چه نوع مقا له هایی در خصوص سی اس اس استفاده کنیم؟؟؟

با تشکر

[/align]

لینک به ارسال

با سلام

درباره CSS آموزشهای زیادی داخل نت موجوده که با کمی جستجو خواهید یافت

البته CSS آنچنان زبان سختی هم نیست و کافیه کمی با لغات لاتین و ترجمه آنها به فارسی آشنا باشید . همین !

و در مرحله بعد بدانید که هر خاصیت چه کاربردی دارد

مثلا" margin به معنای حاشیه میباشد و کاربرد آن در ایجاد حاشیه (فاصله) در اطراف موضوع موردنظر میباشد

و ...

من پیشنهاد میکنم اگر کسی میخواد CSS رو یاد بگیره با افزونه ای مثل فایرباگ که روی مرورگر فایرفاکس نصب میشه کار کنه

خود من 99٪ CSS رو از این افزونه یاد گرفتم و اون 1٪ رو هم از سایت زیر استفاده کردم

http://www.w3schools.com/css/default.asp

خود فایرباگ به نوعی تولیدکننده نمونه مثال میتونه باشه . کافیه که روی علامتی که شبیه نشانگر ماوس هست کلیک کنید و روی سایتهای مختلف قسمتهای مختلف را بررسی کنید و با توجه به ظاهر موضوع ، خروجی کدها رو نگاه کنید

هیچ وقت سعی نکنید کدها رو حفظ کنید بلکه فقط کاربرد آن را درک کنید !

البته سایت جومینــــــا نیز در این رابطه یک قسمت آموزش منتشر کرده که میتونید آن را از لینک زیر مشاهده کنید

http://www.joomina.ir/20121109599/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/css-learning-joomla.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

البته CSS آنچنان زبان سختی هم نیست و کافیه کمی با لغات لاتین و ترجمه آنها به فارسی آشنا باشید . همین !

مثلا" margin به معنای حاشیه میباشد و کاربرد آن در ایجاد حاشیه (فاصله) در اطراف موضوع موردنظر میباشد

و ...

من پیشنهاد میکنم اگر کسی میخواد CSS رو یاد بگیره با افزونه ای مثل فایرباگ که روی مرورگر فایرفاکس نصب میشه کار کنه

خود من 99٪ CSS رو از این افزونه یاد گرفتم و اون 1٪ رو هم از سایت زیر استفاده کردم

خود فایرباگ به نوعی تولیدکننده نمونه مثال میتونه باشه . کافیه که روی علامتی که شبیه نشانگر ماوس هست کلیک کنید و روی سایتهای مختلف قسمتهای مختلف را بررسی کنید و با توجه به ظاهر موضوع ، خروجی کدها رو نگاه کنید

البته سایت جومینــــــا نیز در این رابطه یک قسمت آموزش منتشر کرده که میتونید آن را از لینک زیر مشاهده کنید

http://www.joomina.ir/20121109599/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8/css-learning-joomla.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

[align=right]با تشکر از پاسختون، به علت اینکه هرکسی یه نظر داره پیدا کردن بهترین راه کار یه مقدار مشکل میشه

من با برنامه نویسی آشنایی چندانی ندارم' date=' برای یادگیری سی اس اس اول باید اچ تی ام بلد باشم و آیا باید دستورات اون رو حفظ کنم؟؟؟

من خیلی دوست دارم برنامه نویسیم خوب بشه ولی چه کنم چون زیاد از برنامه نویسی سر در نمیارم رغبت خودم رو از دست میدم برای یادگیری،راهنمایی کنید که چه کار کنم تا برای یادگیری سرد نشم

[/align']

لینک به ارسال

با سلام

و ...

موفق و پیروز باشید

یا حق

[align=right]با تشکر از پاسختون، به علت اینکه هرکسی یه نظر داره پیدا کردن بهترین راه کار یه مقدار مشکل میشه

من با برنامه نویسی آشنایی چندانی ندارم' date=' برای یادگیری سی اس اس اول باید اچ تی ام بلد باشم و آیا باید دستورات اون رو حفظ کنم؟؟؟

من خیلی دوست دارم برنامه نویسیم خوب بشه ولی چه کنم چون زیاد از برنامه نویسی سر در نمیارم رغبت خودم رو از دست میدم برای یادگیری،راهنمایی کنید که چه کار کنم تا برای یادگیری سرد نشم

[/align']

ببینید اینکه باید html رو آشنایی داشته باشید شکی نیست چون css کارش قالب بندی html یا همون محتواست

برای حفظ کردن کدها هم اگه از یه ادیتور مثل adobe dreamweaver cs5 رو استفاده کنید خیلی از کدها رو فقط با حرف اول واستون پیش بینی می کنه و کارتون فوق العاده راحت میشه

یه نکته هم اضافه کنم اطلاعاتتون رو عملی کنید که بیشتر یاد بگیرید اینکه فقط بخونید کاری پیش نمیره

لینک به ارسال

کتابی که خدمتان معرفی میکنم منبعی برای آموزش سی اس اس میباشد که بسیار ساده توضیح داده شده است

زبان کتاب : انگلیسی

سال نشر : 2008

نام کتاب و نویسنده :

The Ultimate CSS Reference
by Tommy Olsson and Paul O’Brien

لینک دریافت

UltimateCSS-Reference.jpg

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا در هنگام معرفی آموزشها یک لینک هم از آپلودسنتر جومینــــــا قرار دهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...