رفتن به مطلب
vahidkar20

قالب بسیار زیبای JSN Dome Free

پست های پیشنهاد شده

واسه امروز هم یه قالب دو زبانه دیگه که باز هم کار سایت joomlashine.com هست آماده کردم. و یکم واسه زبان فارسی بهینش کردم. قالب زیبایی هست. این قالب در 2 نسخه ارائه شده. نسخه ای که من قرار میدم نسخه رایگان اون هست.

این لینک دمو ( نسخه تجاری):

http://demo.joomlashine.com/joomla-templates/jsn_dome/

اینم اسکرین شات موقعیت ها ( البته نسخه تجاری):

jsn-dome-layout.jpg

من یکم فونت ها را تغییر دادم و از فونت های فارسی یکان و تیتر استفاده کردم. در ضمن همه میدونیم که این فونت ها تو دو سری عرضه شدند. سری B وسری 2 که من از هر 2 تو قالب استفاده کردم. اگر سیستمی هیچ کدوم از این فونت ها را نداشته باشه فونت Tahoma نمایش داده میشه و مشکلی به وجود نمیاد

لینک دانلود از سرور جومینا:

لینک دانلود با حجم 209 کیلوبایت

در آخر از دوستانی که فارسی سازی قالب و یا طراحی قالب انجام میدن یه خواهش دارم. تقریبا تو همه سیستم های ما فارسی زبان ها فونت های فارسی پیدا میشه. میتونیم به راحتی از این فونتها استفاده کنیم و سایت را بسیار زیبا تر کنیم. و اگر هم سیستمی فونت مورد نظر را نداشته باشه باز مشکلی پیش نمیاد دستور Font Family تو فایل Css واسه همین مواقع هستش.شما بعد از این دستور میتونین فونت هایی را که میخواهین به ترتیب قرار بدین و در صورت نبود اولی فونت بعدی لود میشه و به همین ترتیب ادامه پیدا میکنه.

در ضمن دارم رو یه موضوع کار میکنم واسه قالب های جوملا. میخوام فونت ها را از روی سرور لود کنم. اگر کسی تو این زمینه تجربه ای داره کمک کنه تا زودتر به نتیجه برسیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام یه برنامهای یا کدی است که اگه کامیپوتر کاربر این فونها رو نداشته باشه میتونه سایتو با فونتهای که طراحی کرد نشون بده فکر کنم در اگه پیداش کردم برای پیام میدم

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

گوگل داشت يه كارايي ميكرد. يه سيستمي داشت كه ميرفتي فونت ميذاشتي بعد با كدي كه بالاي سايت كپي ميكردي و ازون فونت استفاده ميكردي. ولي اونموقع فونتاي محدود انگليسي داشت و آزمايشي بود. نقل دو سه ماه پيشه. آمار گرفتي ما رو هم خبر كن. تشكر

لینک به ارسال

یک سایت ایرانی هست که 5 سال پیش اینکار را انجام می داد. و کد قلم های مختلف را می فروخت. همان موقع من خیلی برای دسترسی به کدها تلاش کردم اما در نهایت صفحات بصورت دلخواه و مثلا با فونت ترافیک نمایش داده نمی شد. فونت از سایت خودشان و با فایل های مخصوص در سایت مشتری لود می شد. الان هر چی گشتم آدرس را پیدا نکردم. کمی بیشتر جستجو می کنم.

لینک به ارسال

سلام دوستان نام برنامه اینکه

CoffeeCup Flash WebSite Font v3.0

اگه نرم افزار lord داشته باشی در دی وی دی 2 web design

میتونی اون نصب کنی

CoffeeCup.jpg

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوستان نام برنامه اینکه

CoffeeCup Flash WebSite Font v3.0

اگه نرم افزار lord داشته باشی در دی وی دی 2 web design

میتونی اون نصب کنی

اولا تشکر میکنم از دوستان

این نرم افزاری که معرفی کردین را دارم. ولی منظورم این نبود. منظورم لود فونت از روی سرور یا همون هاست بود. به یه نتیجه هایی هم رسیدم . واسه این کار باید فونت ها را تغیر داد . چون فونت های ttf را نمیشه از روی سرور لود کرد. باید تبدیل بشن. یه دستور ساه css هست که میتونه مشکل را حل کنه. به نتیجه رسیدم ولی هنوز تست نکردم. انشا الله بعد از تست منتشر میکنم.

لینک به ارسال

موقعیت قالب مشکل داره :dodgy:

:exclamation:لطفا قبل از قرار دادن تست کنید :exclamation:

لینک به ارسال

موقعیت قالب مشکل داره :dodgy:

:exclamation:لطفا قبل از قرار دادن تست کنید :exclamation:

قالب تست شده

بفرمائین کدوم موقعیت تا در صورت وجود مشکل اصلاح بشه

لینک به ارسال

تاريخ اين تاپيك مربوط به زماني است كه براي آپلود سنتر مشكل پيش اومده بود و اميدواريم آقاي وحيد تنگستاني يا ديگر دوستاني كه قالب رو دارند آپلود كنند.

در صورت موجود نبودن چاره اي نيست و ميتونيد از لينك زير قالب بهينه نشده را دانلود كنيد!

براي دانلود كليك كنيد!!!

در صفحه دانلود برروي دكمه free كليك كنيد.البته نسخه سازگار با جوملا 1.6 نيز اضافه شده !

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این چیزی که شما میگید درست ولی ...

این مورد فقط در مرورگرهای جدید و پشتیبان css3 قابل انجام هست

ولی در IE جواب نمیده!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...