رفتن به مطلب
امیر12

نحوه شخصی سازی پنل مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام چه طور میشه جوملا را شخصی سازی کرد منظورم حذف کلمه جوملا ازقسمت administrator , Joomla! Administration Login هست

rqj7303j0j0e3px4y6l.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کاری نداره که باید عکس اون قسمت رو ویرایش کنی

تو پوشه قالب مدیریته این مسیر

administrator/templates/khepri/images/h_green/j_header_left_rtl.png

لینک به ارسال

مرسی یک قسمت هست در مدیریت که یوزر و پسورد را وارد می کنی نوشته

Joomla! Administration Login

و زیریش نوشته

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

این دوتا را باید از طریق کد تغییر داد درسته

لینک به ارسال

مرسی یک قسمت هست در مدیریت که یوزر و پسورد را وارد می کنی نوشته

Joomla! Administration Login

و زیریش نوشته

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.

این دوتا را باید از طریق کد تغییر داد درسته

با سلام

تغییر و یا حذف Joomla! Administration Login :

برای این کار ابتدا فایل login.php را از مسیر زیر باز کنید

administrator\templates\khepri

در خط 66 این کد قرار دارد

<?php echo JText::_('Joomla! Administration Login') ?>

که میتوانید عبارت Joomla! Administration Login را ویرایش و یا حذف کنید

تغییر و یا حذف Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License :

قبل از هر چیز لازمه یه توضیحی درباره این قسمت بدم . این قسمت مربوط به بخش کپی رایت جوملا میباشد و در دو حالت دیده میشود :

1 - فبل از ورود به مدیریت جوملا (صفحه لاگین)

2 - بعد از ورود به مدیریت جوملا (صفحه کنترل پنل)

نکته : کپی رایت جوملا از دو بخش تشکیل شده است بدلیل آنکه با دو خط کد نوشته شده است که بخش اول عبارت !Joomla هستش که به سایت رسمی جوملا لینک شده و بخش دوم هم ادامه متن کپی رایت بعد از عبارت !Joomla میباشد

ویرایش و یا حذف در حالت قبل از ورود :

در فایل login.php که مسیر آن را در بالا ذکر کردم در خط 92 این کد قرار دارد

Joomla!

که میتوانید آن را ویرایش کنید و یا برای حذف این خط را حذف کنید (بخش اول کپی رایت)

اما برای ویرایش بخش دوم با توجه به نوع جوملاتون به مسیر زیر بروید

joomla english -> administrator\language\en-GB\en-GB.ini

joomla farsi -> administrator\language\fa-IR\fa-IR.ini

در حدود خط 309 عبارت ISFREESOFTWARE را پیدا کنید و ترجمه آن را که بعد از علامت = قرار دارد میتوانید ویرایش و یا حذف کنید

ویرایش و یا حذف در حالت بعد از ورود :

در این حالت هم مطابق آنچه در حالت قبلی گفته شد عمل کنید فقط به جای فایل login.php باید فایل index.php را در همان مسیر

administrator\templates\khepri

باز کنید و در خط 117 کد زیر را ویرایش و یا حذف کنید

Joomla!

چنانچه باز هم مشکلی داشتید مطرح کنید من در خدمتم و همینطور سایر اساتید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

و در اخر چه طوری می شه این پیام را هم حذف کرد یا دیگه نمایش داده نشود

Welcome to Joomla!

Congratulations on choosing Joomla! as your content management system. To help you get started, check out these excellent resources for securing your server and pointers to documentation and other helpful resources.

Security

On the Internet, security is always a concern. For that reason, you are encouraged to subscribe to the Joomla! Security Announcements for the latest information on new Joomla! releases, emailed to you automatically.

If this is one of your first Web sites, security considerations may seem complicated and intimidating. There are three simple steps that go a long way towards securing a Web site: (1) regular backups; (2) prompt updates to the latest Joomla! release; and (3) a good Web host. There are many other important security considerations that you can learn about by reading the Joomla! Security Checklist.

If you believe your Web site was attacked, or you think you have discovered a security issue in Joomla!, please do not post it in the Joomla! forums. Publishing this information could put other Web sites at risk. Instead, report possible security vulnerabilities to the Joomla! Security Task Force.

Learning Joomla!

A good place to start learning Joomla! is the "Absolute Beginner's Guide to Joomla!." There, you will find a Quick Start to Joomla! guide and video, amongst many other tutorials. The Joomla! Community Magazine also has articles for new learners and experienced users, alike. A great place to look for answers is the Frequently Asked Questions (FAQ). If you are stuck on a particular screen in the Administrator (which is where you are now), try clicking the Help toolbar button to get assistance specific to that page.

If you still have questions, please feel free to use the Joomla! Forums. The forums are an incredibly valuable resource for all levels of Joomla! users. Before you post a question, though, use the forum search (located at the top of each forum page) to see if the question has been asked and answered.

Getting Involved

If you want to help make Joomla! better, consider getting involved. There are many ways you can make a positive difference. Have fun using Joomla!.

لینک به ارسال

من به شما پیشنهاد میکنم قالب مدیریت کهربا جومینا رو نصب کنید

از شر همه اینها خلاص میشید

لینک به ارسال

برای پاک کردن این نوشته های انگلیسی که فرمودید

ارسال شده توسط امیر12 - امروز ۱۱:۲۳ صبح
و در اخر چه طوری می شه این پیام را هم حذف کرد یا دیگه نمایش داده نشود
Welcome to Joomla!

Congratulations on choosing Joomla! as your content management system. To help you get started, check out these excellent resources for securing your server and pointers to documentation and other helpful resources.

Security

شما وارد مدیریت ماژول ها بشید و در قسمت مدیر (ماژول های بحش مدیریت ) این ماژول رو غیر فعال یا حذف کنین.:idea:

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر msjoomla

من مو به مو کارایی که گفتینو انجام دادم.اما وقتی کارهای انجام داده شده را آپلود کردم در جاهای خودشمون وقتی مدیریتو رفرش کردم یه بهم ریختگی زبانی نشون میداد.ایراده کارم کجاست.لطفا راهنمایی کنید.و اگر امکان داره پاسخ را به ایمیلم keyghobadi@aoolered.ir بفرستید.متشکرم

لینک به ارسال

با سلام

بعد از اعمال تغییرات کش جوملا رو حذف و کلیدهای ctrl+f5 رو بزنید ببینید مشکل پابرجاست یا خیر...

(لطفا در انجمن پیگیر باشید و جهت اطلاع از پاسخ به تاپیک اتون می تونید در پروفایل کاربریتون این تنظیم رو اعمال کنید تا به محض پاسخ به سوالتون سیستم بهتون اطلاع بده و به تاپیک اتون مراجعه کنید و...)

موفق باشید

لینک به ارسال

کش جوملا را چطور ببندم؟

من فقط ctrlf5را زدم همچین گزینه ای نمایش داد Restricted access

لینک به ارسال

در مدیریت سایت از قسمت ابزارها این 3 مورد رو انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

--------

کش مرورگر رو پاک کنید...

چنانچه مشکل پابرجا بود در همین تاپیک پیگیر باشید

موفق باشید

لینک به ارسال

کش جوملا را چطور ببندم؟

من فقط ctrlf5را زدم همچین گزینه ای نمایش داد Restricted access

آقای فرحزادیان چه اتفاقی افتاده دیگه بخش پنل مدیریته وب سایتو نشون نمیده و فقط این نوشته میاد Restricted access؟لطفا راهنمایی کنید

لطفا به این لینک بروید http://www.drkasraee.com/cms/administrator/

من همه چیزو به حالت قبل برگردوندم.اما وارد بخش loginمدیریت نمیشه و این نوشته فقط میاد Restricted access

علت چی هستش؟

لینک به ارسال

خیر.کاره دیگه ای نکردم.فقط اون تغیرات تایپیکو کردم.وبعد برش گردوندم به حالت قبل.فقط اون ctrl+f5 رو زدم.بعدش او نوشته اومد

لینک به ارسال

این نشون می ده که یا تغییرات درست اعمال نشدند یا بعد از اینکه به حالت قبل برگردوندید باز دست انجام نشده و حالا با بروز شدن کش(ctrl+f5) مشکل بوجود آمده رو دیدید...

حالا در حال حاضر 2 راه کار که یک به یک می تونید تست کنید:

1. پلاگین ارث بری(legacy) رو فعال کنید - (از طریق دیتابیس می تونید انجام دهید / قبلا توضیح کامل داده شده)

2. فایلی که ویرایش کردید رو یک بک آپ ازش بگیرید و بعد حذف اش کنید و بعد این فایل رو از بسته اصلی بردارید و در همان مسیر آپلود کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای فرحزادیان من سرچ کردم توضیح دادن اما از طریق مدیریت سایت.نه از طریق دیتابیس؟من وارد مدیریت نمیتونم بشم که بتونم ارث بری را فعال کنم.لطفا اگه جای درموردش توضیحی داده شده لینکشو بهم بدین یا خودتون راهنماییم کنید بی زحمت.متشکرم

لینک به ارسال

ابتدا یک بک آپ از دیتابیس اتون بگیرید (از طریق بخش backup در cpanel )

بعد در کنترل پنل هاست وارد phpmyadmin و بعد دیتابیس سیستم جوملاتون که این مشکل رو باهاش پیدا کردید و بعد وارد تیبل jos_plugins بشید و از لیست پلاگین هاتون وارد پلاگین System - Legacy بشید و بعد از اینکه وارد این پلاگین شدید عدد 0 که در ردیف value روبروی published هست رو به 1 تغییر داده و نهایتا روی دکمه go کلیک کنید...

(البته احتمال داره این راه جواب نده که اگر نداد راه دوم رو انجام دهید...)

موفق باشید

لینک به ارسال

من راه حل دوم شمارو تست کردم.فایل های ویرایش شده را حذف کردم.واز فایل اصلی دوباره نصب کردم.ولی هنوز درست نشده؟:(

لینک به ارسال

کش جوملا و مرورگر رو حذف کنید و مجدد تست کنید

جهت حذف کش جوملا در حال حاضر که به پنل مدیریت دسترسی ندارید از طریق هاست اقدام کنید

در دایرکتوری که پوشه ها و فایلهای جوملا رو آپلود کردید پوشه cache رو باز کنید و محتویات اون رو بجز فایل index.html حذف کنید در مورد پوشه tmp جوملا هم همین کار رو انجام دهید...

بعد مشکل رو بررسی کنید ببینید حل می شه یا خیر...

موفق باشید

لینک به ارسال

دام ابتدا بک آپ میگیرم.جناب آقای فرحزادیان شما از 3 فایله index.php و login.php و fa-IR.ini که درست شده باشه برای جوملا 1.5 برای دانلود ندارین تا دفعه بعد به این مشکل بر نخورم؟متشکر میشم اگه دارین برام بذارین

هم کش جوملا و هم temرا طبق گفته شما انجام دادم.تست کردم ولی درست نشد.و باز همان نوشته را نشان میدهد

لینک به ارسال

احتمالا یه جای کار اشتباه می کنید یا تو کش هستید!!!

1. از فایل htaccess یک بک آپ بگیرید و حذف اش کنید

2. دمو آنلاین قرار دهید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام آقای فرحزادیان.براتون امکانش هست که من یوزر و پسورد هاستمو بدم تا چک کنید ببنید مشکل از کجاست؟چون من همه ی را ه و امتحان کردم اما درست نشد؟

لینک به ارسال

سلام آقای فرحزادیان.براتون امکانش هست که من یوزر و پسورد هاستمو بدم تا چک کنید ببنید مشکل از کجاست؟چون من همه ی را ه و امتحان کردم اما درست نشد؟

کسی نیست از مسئولین جومینا که به مشکل من کمک کنه؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز تغییراتی رو که آموزش داده بودم به دو جا بیشتر مربوط نمیشد . اول ، قالب مدیریت جوملا که شامل دو فایل بود و دوم هم یکی از فایل های زبان

در هنگام ویرایش فایلها باید خیلی دقت کنید که دارید چه تغییری میدهید مخصوصا فایلهای PHP

چون حذف ناخواسته برخی از علائم باعث بروز مشکلاتی میشه

البته این رو هم ذکر کنم که من خودم این روش رو تست کرده بودم و مشکلی هم نداشت

در حال حاضر هم چیزی به ذهنم نمیرسه ، فقط میتونم دو تا راه کار رو پیشنهاد بدم

1-فایلهای لاگ ارورتون رو بررسی کنید ، ببینید چه پیغامهای خطایی توش پیدا میشه . اگه کنترل پنل هاستتون CPanel هستش در بخش Logs گزینه Error Log را هم باز کنید و خطاها را در این بخش هم ببینید

2-یکبار بسته نصبی جوملا را روی هاستتون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا ، پوشه Installation را حذف کنید . فقط قبلش بک آپ از سایت و دیتابیس فراموش نشه

امیدوارم مشکلتون هر چه زودتر حل بشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام.دربخش cpanel در logs فقط یک فایل index.htmlوجود دارد و erorlogs وجود نداشت!!!و اینکه فایل نصبی جوملا رو توی همونجایی که جوملای قبلی هست استرکت کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...