رفتن به مطلب
vahidkar20

قالب بسیار زیبای JSN Epic Free

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام خدمت دوستان

از این به بعد منتظر قالب و امکانات فارسی شده توسط من باشین بالا خره درس و کار یکم خلوت تر شد و وقت من آزاد تر واسه فعالیت در وب

واسه امروز هم یه قالب دو زبانه آماده کردم. و یکم واسه زبان فارسی بهینش کردم. قالب زیبایی هست. این قالب در 2 نسخه ارائه شده. طبیعاتا نسخه ای که من قرار میدم نسخه رایگان اون هست.

این یه عکس از قالب.

نسخه رایگان اون 18 موقعیت قرار گیری ماژول داره. امکانات و موقعیت های جالبی هستند.

لینک دمو ( نسخه حرفه ای ) :

http://demo.joomlashine.com/joomla-templates/jsn_epic/j15/index.php

اینم یه اسکرین شات که بهینه شده هستش:

demo.jpg

این هم موقعیت های قالب:

jsn-epic-layout.png

فقط من تو بهینه سازی از فونت های فارسی استفاده کردم. فونت های تیتر و یکان. البته نگران نباشین اگر سیستمی این فونت ها را نداشته باشه قالب به هم نمیریزه و فونت تاهوما لود میشه.

این هم لینک دانلود از سرور جومینا:

لینک دانلود به دلیل قرار گرفتن قالب در سایت جومینا حذف شد**** جناب وحید به دلیل فعالیت خوب برای شما دعوت نامه صادر شد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یا من کوورم که سه بار قسمت قالبای سایتو گشتم این قالبو پیدا نکردم. یا اینکه .....

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز دور از جون شما کور نیستید حتما دقت نفرموده اید

http://joomina.ir/component/k2/item/129-jsn_epic_template.html

لینک قالب

لینک به ارسال

با سلام و احترام

من این قالب رو سایتمون دارم ولی مدتی است با IE مشکل پیدا کرده است و با اون نصف و نیمه باز می شود ولی با mozila و opera و غیره مشکلی ندارد لطفا طریقه حل این مشکل را بگوید

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام

اگه قبلا مشكل نداشته به نظر نميرسه از قالب باشه.ببينيد چه افزونه اي جديدا استفاده ميكنيد كه اين مشكل رو به وجود آورده.

نشونه اش به اين صورته كه بررسي كنيد تا كدوم موقعيت سالم لود ميشه و جايي كه ديگه لود نميشه احتمالا افزونه اي در اون موقعيت كار رو خراب كرده

سوالي بود در خدمتم-بدرود

لینک به ارسال

سلام

اگه قبلا مشكل نداشته به نظر نميرسه از قالب باشه.ببينيد چه افزونه اي جديدا استفاده ميكنيد كه اين مشكل رو به وجود آورده.

نشونه اش به اين صورته كه بررسي كنيد تا كدوم موقعيت سالم لود ميشه و جايي كه ديگه لود نميشه احتمالا افزونه اي در اون موقعيت كار رو خراب كرده

سوالي بود در خدمتم-بدرود

با تشکر از جواب شما

من تازگی هیچ گونه ماژولی را نصب نکرده ام و در جستجویی که در اینترنت انجام دادم ظاهرا این قالب چنین مشکلی با IE دارد و در یک سایت برنامه ای برای اون نوشته بودند که من جرات نکردم آن را در سایت بگزارم در زیر می آورم

بدون شک شما از مشکلات فراوان اینترنت اکسپلورر مطلع هستید، آخرین نسخه (8) آن که گفته می‌شد بدون هیچ مشکلی هست، دارای مشکلاتی می‌باشد که البته کمتر از نسخه‌های پیشین است.

در این نسخه با استفاده از توانایی Compatibility View سعی کرده‌اند تا مشکلات را به حداقل برسانند. بطور مثال یک وبسایت در نسخه 8 با مشکلاتی روبرو هست، کاربر با استفاده از این توانایی می‌تواند وبسایت را در نسخه های قدیمی و بدون هیچ مشکلی مشاهده کند. اما نمی‌توان از همه کاربران خواست تا از این توانایی استفاده کنند! علاوه بر آن بسیاری از کاربران نمی‌دانند که باید از این قسمت استفاده کنند تا وبسایت را بدرستی مشاهده کنند! بدین منظور در صورت حضور چنین مشکلی در قالب سایت خود نیازی نیست قالب را بطور کامل با نسخه جدید سازگار کنید، تنها کافیست از کد زیر استفاده کنید تا شما بجای کاربر سایت بر روی گزینه مربوطه کلیک کنید!

لینک به ارسال

من قالب رو با ie تست كردم مشكلي نداشت. لطفادمو بذاريد تابررسي بشه

استفاده از سپاس و دادن اعتبار خيلي خوبه ! :thankyou:

لینک به ارسال

mrgh عزیر

با تشکر از جوابهای جنابعالی

در مورد برنامه ای که در پیغام قبلی نوشته بودم نظرت را بگو؟؟

ضمنا سایتی که من دارم آدرسش www.golf-lor.ir است می توانی بروی و چک کنی؟؟

با تشکر از صبر و حوصله جنابعالی

لینک به ارسال

سلام من نصبش کردم اما نمی تونم موقعیت هارا تعریف کنم یکسری از ماژول هارا هم پاک کردم از دوستان کسی هست برام درستش کنه

لینک به ارسال

سلام.دوستان چرا دوتا لینکی که هست واسه دانلود کار نمیکنه ؟

دوستان 2 تا لینک قبلو بیخیال بشن.اینم لینکی که کار میکنه واسه این قالب

http://www.joomina.ir/joomla-extension/website-template/rtl-template/48-jsnepictemplate.html

لینک به ارسال

با سلام وعرض ادب. اگه امکانش هست پسوند کلاس ماژول ها را هم بگویید.ممنون

لینک به ارسال

سلام

چه پسوندی؟

شخص معرفی کننده هیچ حرفی از پسوند نزده پس حتما پسوندی نداره

ولی خودتون می تونید اضافه کنید

در پناه ایزد

لینک به ارسال

سلام

چه پسوندی؟

شخص معرفی کننده هیچ حرفی از پسوند نزده پس حتما پسوندی نداره

ولی خودتون می تونید اضافه کنید

در پناه ایزد

با سلام. منظورم اینه که من میخوام برای ماژول هام مثل (اسکرین شات) که فریم دارند ،فریم بزرام.

پسوندی که باید وارد کنم چیه؟

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام

در پست اول صحبتی از کلاس ماژول نشده پس احتمالا نداره...

شما برید به منو تون ببینید برای اون کلاس ماژولش رو چیزی قرار دادید اگر بله پاک کنید و ذخیره کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...