رفتن به مطلب
phpnet

تغییر نمایش فیلدها در xform

پست های پیشنهاد شده

با سلام

xform بصورت پیش فرض رکورد ها رو به صورت افقی نمایش میده که در صورت زیاد بودن رکورد یا رکوردها قسمتی نمایش داده نمیشه یا اینکه صفحه بهم میریزه.

چطوری میشه رکوردها را زیرهم نمایش داد؟

download.php?imgf=13189350781.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این مشکل به احتمال زیاد از قالب شما هست

اول با قالب پیش فرض جوملا تست کنید

اگر درست نبود

دموی آنلاین از سایتتون قرار بدید تا بررسی بشه

لینک به ارسال

نه جناب مرادي. به قالب ربطي نداره. همونطور كه دوستمون گفتن تو xform همه ركوردهاي ارسالي تو يه رديف قرار ميگيرن

راهش اينه كه همه فيلدها نمايش داده نشه. فقط فيلدهاي ضروري تر نمايش داده بشه. بعد اون فيلدها رو لينك كنيم به كل اطلاعات كه به صورت عمودي تو يه صفحه جديد نمايش داده ميشه. امكان لينك شدن فيلدها هم تو ود كامپوننت هست

لینک به ارسال

ببينين، مسئله اينجاست كه وقتي شما ركورد مثلا 100 فيلد رو ميخواين نمايش بدين، خب عرض اون رديف خيلي زياد ميشه و از عرض صفحه بيرون ميزنه. حالا هرچقدر هم كه قالب رو بهينه كنين بازهم اين اتفاق ميفته. مگر اينكه تو كامپوننت تغييري داده بشه كه وقتي تعداد فيلدها زياده، بياد زير هم نمايش بده.

ولي اون روشي كه من گفتم خيلي راحت تره و نتيجه كار هم خيلي تميزتر ميشه.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان عزیز

راه حل آقای مرادی به احتمال زیاد مشکل رو برطرف نمی کنه یعنی ممکنه من در صفحه سفارشات ستون راست رو حذف کنم درست بشه ولی بازم فقط ممکنه یکی دو رکورد بیشتر نمایش بده بازهم از قالب میزنه بیرون. ولی راه حل آقای پردل خوبه ولی خوب وقتی لینک بدیم به نمایش تمام اطلاعات بازهم اونجا که تمام اطلاعات رو نمایش بده بازم مشکل پیدا میکنه مگر اینکه اونجا زیرهم قرار بگیره که بعیده.

لینک به ارسال

دوست عزيز

تو صفحه جديد اطلاعات تو يه جدول زير هم قرار ميگيره. تو تنظيمات كامپوننت بايد اين مورد رو تنظيم كنين:

اين نمونه رو ببينين:

http://www.atfc.ir/index.php?option=com_xformsdisplayrecords&view=list&Itemid=85

تو اين صفحه فقط چندتا از فيلدهاي ضروري نمايش داده شده.

حالا اين صفحه رو ببينين:

http://www.atfc.ir/index.php?option=com_xformsdisplayrecords&controller=details&id=2&record_id=18&limitstart=0&filter_order=&Itemid=85

كل اطلاعات اون فرمي كه ارسال شده تو يه جدول نمايش داده ميشه.

البته اگه قالب اين سايت درست بهينه ميشد خيلي تميزتر و شيك تر نمايش مي داد

لینک به ارسال

متشکرم آقای پردل از راهنمایی تان

download.php?imgf=13190054481.jpg

این تنظیمات را انجام داده ام ولی در جدول نمایش نمیده. البته من در لوکال هاست تست کردم. شما با توجه به تصویر نگاه کنید مشکل من کجاست؟

لینک به ارسال

كلا يكم قلق داره تنظيماتش تا اونجوري كه ميخواين نمايش بده

براي نمايش تو جدول، بايد برين تو تب سوم و يه تيكي اونجا هست، بزنين (دقيقا يادم نيست چي بود!). بعد هم ذخيره كنين

لینک به ارسال

جناب آقای پردل ممنون از راهنمایی های بسیار مفید تون. تیکی که باید می زدم در تب سوم "ایجاد نمونه" بود.

یه سوالی که به ذهنم رسید راجع به فرم ساز و نمایش فرم این هست که چطور میشه تمام سفارشات اتوماتیک صادر بشه یعنی لازم نباشه از مدیریت جوملا دستی صادر بشه.

لینک به ارسال

منظورتون رو نفهميدم! واضح تر توضيح بدين لطفا

سلام

من دو منو دارم منوی سفارش که برای همه کاربران هست و منوی لیست سفارشات که کاربران ثبت شده می بینند.

خوب وقتی فرم سفارش ثبت میشه تا از مدیریت جوملا از کامپوننت بریزینگ مدیریت رکوردها صادر نشده در لیست سفارشات نمیاد. چی کار کنم که وقتی فرم ثبت میشه و من یک ساعت به یک ساعت صفحه ی لیست سفارشات رو باز کنم اتوماتیک بیاد بدون اینکه برم مدیریت جوملا و بخش کامپوننت مدیریت فرم ها

لینک به ارسال

سلام

نيازي نيست حتما اين كار رو بكنين.

تو تنظيمات xforms تو همون تب اول، اون گزينه هاي سمت راست، يه گزينه اي هست كه بايد تيكش برداشته بشه. دقيقا يادم نيست چي بود. ولي مربوط به ركوردهاي منتشر شده يا نشده بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...