رفتن به مطلب
aminabcd

انقال سايت به هاست ديگر

پست های پیشنهاد شده

سلام

ميخواستم سايتي را كه روي يه هاست و دامين هست را به

هاست و دامين ديگه انتقال بدم ميشه راهنمايي كنيد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در صورتی که شرکت هاست این امکان را دارد که انتقال سایت رایگان بدهد شما فقط کافیست از شرکت قبلی هاستتان درخواست فول بک اپ بکنید و فایل فول بک اپ را در اختیار شزکت هاست جدید دهید

اگر می خواهید سدتی انجام دهید بهترین و البته اسان ترین بک آپ گرفتن از سایت با akeeba backup ,و نصبش در هاست جدید است

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به مدیر هاست جدید بگویید

خودشان منتقل می کنند

جزء وظایفشان هست

فقط یوزر و پس هاست قبلی رو بهشون بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به مدیر هاست جدید بگویید

خودشان منتقل می کنند

جزء وظایفشان هست

فقط یوزر و پس هاست قبلی رو بهشون بدید

موفق باشید

همونطور که عرض کردم در صورتی که این امکانشان رایگان باشه! حتی بهضی ها فقط در صورتی که کنترل پنل مبدا و مقصد هر دو سی پنل باشه رایگان ناجام می دن!اگر رایگان نبود با بک اپ می تونید راحت و بی دردسر انجام دهید

:thankyou:

لینک به ارسال

من اصولا در این مواقع چون حوصلم نمیره از خدمات رایگانی مثل این استفاده کنم و به خاطر اینکه اینترنت ایران از نظر سرعت رتبه 170 رو در بین 170 کشور به دست آورده یه تکنیک میزنم

یک بک آپ کامل از فایلها و دیتا بیس روی هایت مبدا درست میکنم (زیپ میکنم )بعد با استفاده از سایت http://www.net2ftp.comبا سرعت خیلی بالا کل فایلها رو در سایت مقصد انتقال میدم و بقیه موارد که دیگه نیاز به توضیح نداره

البته سات نت تو اف تی پی یه اسکریپپت در سایتت بارگزاری میکنه که بعد از تمام شدن کار انتقال اون رو حذف کن تا خطر امنتی برای سایتت به وجود نیاره

لینک به ارسال

به صورت دستي فايل هاي Public_html رو آرشيو . فشرده كنيد ترجيحا gzip باشه كه البته اين هم بسته به شرايط داره مثلا اينكه آيا هاست شما فضاي كافي براي ايجاد فايل فشرده داره يا خير :|‌

يه خروجي هم از ديتابيس بگيريد پوشه فشرده شده رو آپلود كنيد توي هاست جديد و از phpmyadmin هم DB رو ايمپورت كنيد .

انتقال سايت به سرور جديد يكي از وظايف يه هاستينگ حرفه اي هست كه البته بسته به شرايط ميتونه پولي هم باشه اما اگر انتقا نمي دن ژس توي انتقال 99 درصد شما با ارور مواجه خواهيد شد مخصوصا توي ايمپورت ديتابيس

لینک به ارسال

دوستان چرا كار به اين راحتي را انقدر مي پيچونيد

حتي اگه نمي خواين از سرويس رايگان استفاده كنيد كامپوننت akeeba backup را نصب كنيد يه بك اپ بگيريد و همون بگ اپ را به هاست بعدي منتقل كنيد و سته را مانند يه بسته نصبي جوملا نصب كنيد:thankyou:

لینک به ارسال

بهترین راه همینه که به پشتیبان هاستی که خریدی بگی تا انجام بدن .. cpanel به cpanel و direct admin به direct admin و cpanel به direct admin برای انتقال با ندارن ...

اما اگه میخوای خودت انجام بدی بهترین راه همینه :

من اصولا در این مواقع چون حوصلم نمیره از خدمات رایگانی مثل این استفاده کنم و به خاطر اینکه اینترنت ایران از نظر سرعت رتبه 170 رو در بین 170 کشور به دست آورده یه تکنیک میزنم

یک بک آپ کامل از فایلها و دیتا بیس روی هایت مبدا درست میکنم (زیپ میکنم )بعد با استفاده از سایت http://www.net2ftp.comبا سرعت خیلی بالا کل فایلها رو در سایت مقصد انتقال میدم و بقیه موارد که دیگه نیاز به توضیح نداره

البته سات نت تو اف تی پی یه اسکریپپت در سایتت بارگزاری میکنه که بعد از تمام شدن کار انتقال اون رو حذف کن تا خطر امنتی برای سایتت به وجود نیاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...