رفتن به مطلب
kelkesheydai

نشان ندادن ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من يه سايت جديد دارم ميزنم هر مطلبي كه مزارم و لينك ادامه مطلب ميزنم خط قرمز تو ويرايشگر مياد بعد كع ذخيره ميكنم تو سايط كل مطلبا نشون ميده بدون اينكه لينك ادامه مطلب داشته باشه!!

خواهش ميكنم يكي كمك كنه چون مشكلما نميفهمم

من همه موضوعاي مرتبط با خودما تو سايت خوندم اما مثله من نبودن!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

وقتی مطلب موردنظرتون رو ویرایش هم می کنید باز خط قرمز نشون داده میشه؟

منظورم اینه که برید مطلب مورد نظرتون رو برای ویرایش باز کنید ببینید خط قرمز برای ادامه مطلب هست یا خیر

لینک به ارسال

سلام

فکر میکنم مشکل شما چند دلیل داشته باشه

یکی اینکه قالب شما سازگاری کامل با نسخه جوملای نصبی سایتتون نداشته باشه که با اعمال بروزرسانی های قالب برطرف میشه

و دو اینکه همین ایراد به ویرایشگرتون وارد باشه

پیشنهاد می کنم اول ویرایشگرتون رو تغییر و بروز کنید و بعد اگر حل نشد به تنظیمات و ویرایش قالبتون بپردازید

لینک به ارسال

آخه من روزه اول ميتونستم لينك ادامه مطلب بزارم و كارم ميكرد قالبمم يه شركت واسم طراحي كرده كه مثلا اختصاصيه!!!!

ببينين من توي ويرايشم خط قرمزو ميبينم حتي ميتونم برشدارم و دوباره يه جاي ديگه بزارمش سايتمم از اول همين قالبا داشت و مشكلي نداشت الان 2 روزه اين مشكل پيدا شده

چجوري ميتونم آپديت كنم يا رفع اشكال كنم؟

لینک به ارسال

نسخه جدید جوملا رو دانلود و روی هاستتون آپلود کنید و اون رو توی root هاستتون باز کنید.

و بعد فولدر installation رو حذف کنید

ببینید مشکلتون حل میشه

در ضمن شما اخیرا افزونه ای و یا کاری خاصی روی سایتتون انجام دادید؟

لینک به ارسال

قالب پیش فرض رو بذارید ببینید مشکل حل میشه

اگه مشکل حل شد با طراح قالبتون تماس بگیرید و مشکل رو بگید باید حلش کنه

لینک به ارسال
با سلام

من يه سايت جديد دارم ميزنم هر مطلبي كه مزارم و لينك ادامه مطلب ميزنم خط قرمز تو ويرايشگر مياد بعد كع ذخيره ميكنم تو سايط كل مطلبا نشون ميده بدون اينكه لينك ادامه مطلب داشته باشه!!

با سلام

شما در تنظيمات منو چك كنيد لينك ادامه مطلب در حالت نمايش باشه.ونكته دوم اينكه اگه مطالب از ورد كپي شده باشه اين مشكل پيش مياد.

در ادامه بايد عرض كنم من هم دقيقا اين مشكل رو دارم براي نمونه اين صفحه را ببينيد. در ضمن با قالب پيش فرض در صفحه اصلي مشكلي نيست اما صفحات ديگه همين مشكل هست.

نسخه جوملا 1.5.23 مامبولرن

لینک به ارسال

نسخه جدید جوملا رو دانلود و روی هاستتون آپلود کنید و اون رو توی root هاستتون باز کنید.

و بعد فولدر installation رو حذف کنید

ببینید مشکلتون حل میشه

در ضمن شما اخیرا افزونه ای و یا کاری خاصی روی سایتتون انجام دادید؟

من دقبقا بعد از این که برنامه گرفتن ایمیل بعد از کلیک روی لینک ادامه مطلبا که توی سایت جومینا بود نصب کردم این مشکل واسم پیش اومد البه الان پاکش کردم چون اصلا کار نمیداد!!1

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...