رفتن به مطلب
mn56119

><> وبسایت خبری اتوماتیک

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم بدونم جوملا کامپوننتی داره که بشه باهاش سایتی مثل سایت ghatreh.com راه اندازی کرد؟

این سایت طوری طراحی شده که مطالب سایت های خبری رو از آدرس rss می گیره و در سایت خودش به صورت محتوا ارسال می کنه.

ممنون می شم راهنمایی کنید...

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله يه كامپوننت هست كه البته من باهاش كار نكردم ولي فكر مي كنم همين كار را ميكنه البته نه به ظرافت سايت قطره چون روي اين سايت خيلي كار شده و البته قبل ذكره اين كامپوننت تجاريه

اينم سايت سازندش :http://www.feed2post.com/

لینک به ارسال
می تونی از کامپوننت خبر خوانی که روی خود جوملا هست استفاده کنی.

کامپوننت news feed

دوست عزیز این کامپوننت خود جوملا فکر کنم فقط فید ها رو نمایش می ده مثل سایت گوگل ریدر درسته؟

بله يه كامپوننت هست كه البته من باهاش كار نكردم ولي فكر مي كنم همين كار را ميكنه البته نه به ظرافت سايت قطره چون روي اين سايت خيلي كار شده و البته قبل ذكره اين كامپوننت تجاريه

اينم سايت سازندش :http://www.feed2post.com/

فکر کنم چیزی که من می خوام همین کامپوننت باشه ولی درسته این پولی هست و از ایران هم نیمی دونم چطوری می شه خریدتش؟

چیزی مشابه همین ولی رایگانش نیست؟

لینک به ارسال

سلام

com 4rss هم هست. من نتونستم باهاش كار كنم حالا ميخواي شما امتحان كن. توي سايت extension.joomla.org هم توضيحاتشو نوشته.

لینک به ارسال

سلام

feed2post رو برای شما ایمیل کردم اما خواهشاً بحثی راجع بهش در انجمن نکنید که خلاف قوانین هست.

اگر به دنبال نمونه ای رایگان هستید slickrss هم فکر کنم به دردتون بخوره.

لینک به ارسال

سلام

feed2post رو برای شما ایمیل کردم اما خواهشاً بحثی راجع بهش در انجمن نکنید که خلاف قوانین هست.

slickrss ماژوله، البته ميشه چند تا ازش كپي كرد و توي يه قالب پرموقعيت در كنار هم ازش استفاده كنند.

لینک به ارسال

سلام

سلام دوست عزیز

این ایملی که من تو انجمن دارم غیر فعال هست می شه لطفا به این آدرس برام بفرستید:

norozzad@gmail.com

ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز یه سوال دیگه داشتم و اونهم اینکه چرا فرمودید که بحثی در موردش توی انجمن نکنم؟ به خاطر اینکه کامپوننت پولی هست؟

و اینکه من اگه کامپوننت رو نصب کنم امکانش هست سایتم رو مسدود کنن ، چون برنامه کپی رایت داره؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام بلی دلیل اولی همینه چون انجمن وارز یا امکانات تجاری را ساپورت نمی کنه و در مورد سوال دومتون به احتمال 98 در صد مشکلی براتون پیش نمی یاد چون معمولا امکانت وارز در صورتی شناسایی می شن که کسی سایت شما را شناسایی کنه و به سایت سازنده افزونه اطلاع بده و سپس اون شرکت از شما شکایت می کنه و بعد سرور به شما اخطار می ده و چند روز فرصت می ده که اون افزونه را حذف کنید اما به دلیل اینکه کلیه این موارد بسیار وقت گیر هستند و پر هزینه و برای شرکت سازنده هم ارزشی نداره که از شخص خاص شکایت کنند (چون چیزی معمولا عایدشون نمیشه ) معمولا فقط در صورتی شکایت میشه که طرف حسابشون یه شرکت بزرگ باشه که بتونن پیگیری کنند پس معمولا مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال

سلام

سلام دوست عزیز

این ایملی که من تو انجمن دارم غیر فعال هست می شه لطفا به این آدرس برام بفرستید:

norozzad@gmail.com

ممنون

سلان امکانش هست این ماژول را برای من هم ایمیل کنید

n_dh64@yahoo.com

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز در صورتي كه نياز به يك وب سايت خبري تمام اتوماتيك داريد اگه دوست داشتيد با من يه تماس بگيريد در ضمن من استفاده از جوملا را براي اين كار پيشنهاد نميكنم

به وب سايت زير يه نگاه كنيد

http://www.alltopdl.com/

اين يك وب سايتيه كه من يه ماه پيش كار كردم كه يه سايت دانلود انگليسي تمام اتوماتيكه كه خودش اخبار را به روز و ثبت ميكنه و داخل خود سايت ذخيره ميكنه حتي كلمه كليدي هم ميسازه قبلا يك نمونه سايت خبري فارسي تمام اتوماتيك هم كار كرده بودم كه به علت تغيير سرور و يه سري مشكلات فعلا تعطيلش كردم در هر حال در صورتي كه از اين سيستم خوشتون اومد يه تماس بگيريد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...