رفتن به مطلب
reza1078

پلاگین جلوه های متن جوملا 1.7

پست های پیشنهاد شده

قبلا برای جوملای 1.5 پلاگین جلوه های متن ارائه شده بود که زیبایی خاصی را به سایت می داد در حال حاضر پلاگینی که برای شما ارائه می شود برای جوملای 1.7 است که زیبایی خارق العاده ای را به متن و سایت شما می دهد.

f.250.200.16777215.0.stories.content.admirorframes.gif

شما برای استفاده از این پلاگین ابتدا باید آن را فعال کنید

برای اینکه از این پلاگین استفاده کنید باید از کد {AF}{/AF} استفاده کنید شما می توانید متن مورد نظر خود را در بین این تگ قرار دهید .

این پلاگین دارای 8 تم یا قالب مختلف است که شما می توانید از آنها به صورت زیر استفاده کنید:

{AF template=white_border}{/AF} در این حالت شما از قاب white border استقاده می کنید البته در پلاگین تنظیماتی وجود دارد که شما می توانید قالب خاصی را به صورت پیش فرض برای آن در نظر بگیرید به طوری که اگر تم برای تگ تعریف نشود تم پیش فرض در نظر گرفته می شود.البته شما می توانید برای قاب ها عرض و رنگ و ... در نظر بگیرید مثلا برای عرض از کد width استفاده می کنیم برای رنگ از کد colorize استفاده می کنیم و برای اندازه گیری حاشیه از کد ratio استفاده می شود.مثال:

{AF template=white_border width=30% colorize=c82ad2 ratio=30}content{/AF} شما می توانید نمونه ی بسیار خوبی برای این پلاگین را در عکس زیر ببینید،که آموزش بسیار جالب همراه با نتیجه است

0.stories.content.admirorframes_template.png

البته شما می توانید توسط پلاگین هم این تنظیمات را انجام دهید ولی برای کل سایت اعمال می شود.عکس زیر:

0.stories.content.jelve_matn.png

برای دیدن دمو و لینک دانلود انگلیسی کلیک کنید

البته من این پلاگین را روی سایت خودم هم نصب کردم برای دیدن نمونه فارسی بهینه شده می توانید کلیک کنید

دانلود کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقاى دفاعى اين لينك كه شما از سايت داديد خرابه:1:

لینک به ارسال

البته من این پلاگین را روی سایت خودم هم نصب کردم برای دیدن نمونه فارسی بهینه شده می توانید کلیک کنید

لینک به ارسال

بله اون لینک که استارتر تاپیک قرار دادند از کار افتاده و یا باید از دمو سایت سازنده استفاده کنید و یا شخصا نصب و بررسیش کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

مستر خوب برای جوملا 1.5 هم سایت اصلیش داره خوب بهینه شده اون را هم می زاشتی بیشترین استفاده از جوملا همین ورژنه .... من از سایت اصلی دانلودش کردم ولی با قالب فارسی کمی مشکل داره لطفا آن را حل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...