رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

دوما شما 4 ماه 11 شب تشریف آوردید بدون هیچ زحمتی دانلود کردید حالا بعد از 4 ماه دیگه این امکان را ندارید این مشکلی داره ؟ من بودم تشکر هم میکردم نه این که سایت های دیگه به رخ مدیران بکشم

سلام خیلی ببخشید دیر دارم جواب میدم اما کاش کمی با دقت مطالب من را می خواندید بعد درخواست تشکر می کردید

من در هر پستی که زدم از شما تشکر کردم.در ضمن من سایت به رخ شما نکشیدم من سیاست سایت ها را به رخ شما کشیدم

و نکته اخر دوست عزیز من از سایت شما تشکر می کنم

من از امکانات شما دانلود داشتم

اما هیچ استفاده ایی نکردم

ببخشید ولی من شخصا به هیچ کس اعتماد ندارم و به دلیل امکان دستکاری در سورس فقط امکانات جدید را دانلود می کنم

تست می کنم و اگر جالب یا مناسب بود میرم سراغ سایت سازنده برای خرید یا در صورت رایگان بودن دانلود

به هر حال من نمونه های زیادی از سایت شما مشاهده کردم و دانلود کردم اما هیچ کدام را برای استفاده دائمی اجرا نکردم

پس نگید فقط دانلود کرد و استفاده کرد

بگید دانلود کرد و تست کرد و با کامپونت جدید اشنا شد

به هر حال برای امیر رضا تهرانی و همه مدیران این سایت ارزوی پیشرفت و موفقیت دارم

موفق باشید

ماهور

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام mahoorco

( عقیده شخصی بنده )

به نظر من کاربر های که بعد از عضویت دیگه سراغ هیچی نمیاد فقط فقط برای دانلود امکانات باید حذف شوند چون یکی دیگه زحمت میکشه و بعضی ها منفعتش میبرند این قانون خوبی به نظر باید هر 3 یا 4 ماه کاربرانی که در انجمن یا در ترجمه کار نکرده اند از عضویت سایت حذف شوند چون این موقع کاربران همیشه برای پیشرفت سایت سعی خود را خواهند کرد و هیچ وقت کاربران سایت بدون زحمت نمیتواند مزد بگیرند باید کار کرد و مزد آن را هم گرفت

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام:

این هم یک نظره کاملا شخصی هستش!!!

امکانات جومینا و مباحث آن بی تردید برای تمام اعضاء مفید بوده و خواهد بود ،لاکن معمولا درصد افرادی که در یک بحث مفید فایده هستند چندان چشمگیر نمی باشد و بطور یقین حضور تعداد زیاد مخاطبان انگیزه برای کسانی میشود که دستی بر آتش دارند . جناب تهرانی عزیز با عنایت به مسئولیتی که خود پذیرفته اید هدف گذاری نمایید و صد البته خود واقفید برای رونق یک انجمن حضور بیشتر افراد لازم است و البته کافی نیست و مهمتر از حضور شرکت فعال در مباحث میباشد، سیاست گذاری حق مسلم مدیریت سایت می باشد اما کمی باز به موضوع نگاه کنید همانطور که عرض کردم معمولا در چنین انجمنهایی تعدادی فعال هستند و تعدادی هم فقط ناظر و گاهی هم مثل من یک چیزی می پرانند .

هدفم از ارسال این پست ایجاد دلگرمی برای دلسوزان این سایت و همچنین دعوت به بینش باز تر نسبت به مشارکت دیگران بود و لا غیر.

پیروز و سربلند و در پناه حضرت دوست

یا حق

لینک به ارسال

به نظر بنده به جای آنکه به دیگران از بالا نگاه کنیم ، بهتر است از دید کسی نگاه کنیم که عضو نیست و نیاز به کمک دارد :thankyou:

یا حق

لینک به ارسال
به نظر بنده به جای آنکه به دیگران از بالا نگاه کنیم ، بهتر است از دید کسی نگاه کنیم که عضو نیست و نیاز به کمک دارد Thankyou

یا حق

اولا ،من اصلا قصد کمک به کسی را ندارم ، هر کس باید خودش به خودش کمک کنه ! من حداکثر کاری که بتونم انجام دهم اینه که زمینش را فراهم کنم .دوما این همه الحاق فارسی که به صورت عمومی منتشر میشه فکر کنم کمک محسوب میشه.

خود واقفید برای رونق یک انجمن حضور بیشتر افراد لازم است و البته کافی نیست و مهمتر از حضور شرکت فعال در مباحث میباشد، سیاست گذاری حق مسلم مدیریت سایت می باشد اما کمی باز به موضوع نگاه کنید همانطور که عرض کردم معمولا در چنین انجمنهایی تعدادی فعال هستند و تعدادی هم فقط ناظر و گاهی هم مثل من یک چیزی می پرانند .

موضوع همینه ، ترجیح شخصی من این است که 10 تا کاربر فعال داشته باشیم تا 1000 تا کاربر غیر فعال . هدف من انجام کار گروهی است . و مهم هم نیست که مثلا یک نفر 10 درصد توانایی داشته باشه اما مهم اینه که از اون 10 درصدش استفاده کنه . همه هم حرفه ای نیستند که باز این هم مهم نیست هر کس قدر توانایی خودش ازش انتظار میره نه بیشتر . من از اولش نه دنبال تعداد کاربر بالا بوده ام و نه دنبال تعداد اعضا بالا ، الانشم نیستم . از اول میخواستم جومینا خصوصی باشه نه عمومی الانشم همینو میخوام ،گرچه به نظر خود من داره زیادی عمومی میشه .

سلام خیلی ببخشید دیر دارم جواب میدم اما کاش کمی با دقت مطالب من را می خواندید بعد درخواست تشکر می کردید

من در هر پستی که زدم از شما تشکر کردم.در ضمن من سایت به رخ شما نکشیدم من سیاست سایت ها را به رخ شما کشیدم

اولا من از شما درخواست تشکر نکردم ، بلکه گفتم اگر من بودم بجای اعتراض با این لحن تشکر میکردم 4 ماه بدون فعالیت کلی الحاق دانلود میکردم . دوما شما نمیتونی سیاست کس دیگر را به رخ من بکشید همانطور که من نمیتونم همچین کاری در رابطه با شما انجام دهم ، هر کس هدف خودش را داره و همین اهداف هستند که راه ها را از هم جدا مینماید ، هدف من یکی هر چقدر هم عجیب غریب باشه با او چیزی که شما تو ذهنت هست یکی نیست !

بخشید ولی من شخصا به هیچ کس اعتماد ندارم و به دلیل امکان دستکاری در سورس فقط امکانات جدید را دانلود می کنم

تست می کنم و اگر جالب یا مناسب بود میرم سراغ سایت سازنده برای خرید یا در صورت رایگان بودن دانلود

به هر حال من نمونه های زیادی از سایت شما مشاهده کردم و دانلود کردم اما هیچ کدام را برای استفاده دائمی اجرا نکردم

پس نگید فقط دانلود کرد و استفاده کرد

خوب شما که دیگه اصلا نباید اعتراض داشته باشی ، پس دلیل اعتراض به حذف شدن نام کاربریتون را متوجه نمیشم .

برای اینکه الحاقات جدید ببینید چیه، کافیه به سایت الحاقات جوملا برید قسمت جدید ها را مرور کنید . نه به جومینا نیاز داره و نه به عضویتش http://extensions.joomla.org و امن هم هست و نیازی به نگرانی هم نداره .

در پایان دوستان عزیز گرچه حذف عضویت عده ای از کاربران ممکنه برای اون هایی که حذف شدند تلخ باشه ، اما من از اول یکسری هدف داشته ام ، که الانشم تغییر نکرده ، تمام سعیم را هم میکنم که توانایی ماندگاری بر اهدافم را داشته باشم . الان جومینا بزرگترین سایت دانلود الحاقات جوملا است این درحالی است که تنها 6 ماه از عمر آن گذشته است . زمان و کار زیادی برده تا اینی شده که شما الان میبینید ، اولش هم قرار بود وبلاگ باشه نه اینطوری . قسمت اعضا کار گروهی میخواد این که کسی بایسته نگاه کنه بقیه کار کنن برای قسمت عمومی است که 90 درصد الحاقات سایت را تشکیل میده و براحتی هم همه چیزش قابل دانلود است . اما عضویت در قسمت اعضا تنها از طریق مشارکت در گروه امکان پذیر است . کسانی که حذف شده اند خودشون میدانند که چرا حذف شده اند و عضویت هم مادالعمر نیست .

لینک به ارسال

سلام:

دوستان بنده بشخصه جذب نوع فعالیت جومینا شدم!

البته برای اطلاع دیگران باید عرض کنم عضو هم نیستم .

خودم را هم ملزم به عضویت نکردم !!! اما هر وقت وارد جومینا می شوم(که معمولا از طریق ایمیلهام وارد میشوم) نا خودا آگاه با توجه به فشار کار های روزمره که مختص بنده هم نیست اقدام به مطالعه و گاه و بیگاه ابراز نظر و پیشنهاد هم میکنم.

حال نظر بنده این است دوستان بجای اینکه انرژی دیگران را در جهت منفی تلف کنند بیایند دست به دست هم بدهند تا انشا الله همه با هم یا پایگاه مفید و تخصصی ایجاد نماییم و البته بقول و فرمایش دوست عزیزمان آقای تهرانی 90 درصد امکانات عمومی توزیع میشود پس زیاد هم بد نیست. یک یا علی بگوییم و در حد توان خانه مستحکم بنا کنیم . من در این 3 صفحه بحثهای خسته کننده و غیر مفیدی دیده ام که واقعا تاسف خوردم چرا باید اینچنین وقت عزیزان خود را بگیریم.

خدا قوت

لینک به ارسال

سلام

من هم با یه یکی از سایت هام عضو شدم

تنها کاری که کردم هم خوندن مطالب و کامنت گذاشتن بود.

ولی شما قیلا هم هرگز نگفته بودید که بایدکاری کرد که عضویت باقی بمونه

جومینا سایت خوبی و اعضاش همه تقریبا به خاطر علاقه ای که بهش دارن از امکاناتش سو استفاده نمی کنن

پس چرا این کار رو می کنید

لینک به ارسال
من هم با یه یکی از سایت هام عضو شدم

تنها کاری که کردم هم خوندن مطالب و کامنت گذاشتن بود.

ولی شما قیلا هم هرگز نگفته بودید که بایدکاری کرد که عضویت باقی بمونه

جومینا سایت خوبی و اعضاش همه تقریبا به خاطر علاقه ای که بهش دارن از امکاناتش سو استفاده نمی کنن

پس چرا این کار رو می کنید

سلام

فکر میکنم توضیح داده ام که چرا ؟

اصل قضیه اینه که حقوق افرادی که با ترجمه وارد جومینا میشن و یا دارن فعالیت میکنن اینطوری تضعیف میشه!

اما یک نکته دیگه :

راستش امروز صبح که ایملم را باز کردم 3 تا 4 تا ایمل بود که فحش و ناسزایی که لایق خودشون و خانوادشونه نثار بنده کرده بودند که چرا بعضی امکانات را بسته ام . از طرفی شخصی دیگر هم ایمیل داده بود که اینطوری بازدیدتون کم میشه و ...

اگر همینطوری پیش بره کلا جومینا را میبندم و یا تنها برای اعضاش بازش میکنم

دوستانی که از ابتدای راه با من هستند یادشونه که دائم میگفتم نمیخوام جومینا حالت وبلاگیش را از دست دست بده و .... این نتیجشه که هم امکانات فارسی دانلود بشه هم نامه های فدایت شوم برام بنویسن !

تازه همه هم طلب کار باشن آخه این چه طرز برخوردیه . من تا حالا برای کی دعوت نام هفرستاده ام که تورو خدا بیا تو جومینا :@ بابا جان بده کانال عوض کن ! من به هیچ کس کار ندارم اینطوری میکنن وای به حال اینکه بخوام مثل زمانی که در تی سی بودم کار کنم

یه آموزش گذاشتم نه وارز بود و نه هیچ چیز دیگه 10 نفر به من میل دادن که برش دار من هم گفتم احترام این دسته از دوستان واجبه برش داشتم در صورتی که کلی روش کار کرده بودم اگر قرار باشه کل قالب های تجاری را منتشر کنم چی میشه . اصلا من نمیدونم چرا هر کاری من در نت میکنم دائم بهم اعتراض میشه . نوع جالب اعتراضش هم اینه که امکانات دانلود میشه ، استفاده میشه بعد اعتراض هم میشه ؟؟!!!

آقا جان با صدای بلند میگم !!!!! اون قسمت از جومینا که سهم منه نه بازدید کننده میخواهد و نه معروفیت و نه هیچ چیز دیگه ! یه عده رفیق میخواد که باهم کار کنن و باعث پیشرفت همدیگه بشن

لینک به ارسال

نه منظور من اینه که وقتی منو با یه شرایطی پذیرفتید حالا اگه می خواستید شرایط عوض کنید یه اولتیماتوم حداقل می دادید.

من که هیچ قانونی رو زیر پا نذاشتم شما هم هیج وقت نگفتید شرط حضور ترجمس

من به قطع می تونم بگم هیچ وقت چیزی از جومینا دانلود نکردم چون بیشتر با ورد پرس کار می کنم ولی از جومینا خوشم میومد و کلا میومدم سر میزدم و یاد می گرفتم. دیروز هم اومده بودم چند تا آموزش توش پیدا کنم و لینکشو بفرستم واسه کسی که می خواست.

در کل جومینا خوبه. من هم دوسش دارم. فقط نکته ای بود که فکر کردم باید گفته شه چون سایت خوبیه.

لینک به ارسال

سلام.

واقعا تشکر میکنم از جناب تهرانی و دیگر دوستان که زحمت میکشن. در این مدتی که عضو بودم خیلی برای من مفید بود مخصوصا اموزشهایی که جناب تهرانی زحمتش رو کشیده بودن. خوب اینم واقعا حرف معقولیه که تو یه جمع همه باید زحمت بکشن البته فکر کنم وقتی تو اساس نامه اولیه جومینا اقای تهرانی گفتن جومینا رو خودمون همگی باید بسازیم منظور روشن بود ولی خوب من به شخصه فعلا مشکلاتی داشتم این چند وقته که نمیتونم زیاد فعالیت کنم. بازم ممنون امیدوارم هر چه زودتر وقت ازاد بیشتری داشته باشم و البته اولین جایی که برای فعالیت میشه انتخاب کرد جمع جومینا هست.

خیلی ممنون.

لینک به ارسال

mahdi-j عزیز ممنون از شما انشا الله دوباره شما را هر چه زود تر در جمع خودمان ببینیم .

جناب mirsalehi من نظرم شخص شما نبود برای همین 2 تا اینتر زده بودم پس از پاشخ شما . حقیقتش جلو بردن جومینا خیلی کار سختی است که شما اصلا باور نمیکنید . خسته شده ام ، بجای انرژی دادن حال آدم را هم میگیرن .

لینک به ارسال

سلام

آقا به جای دعوا سر عضویت چرا نیمیرین دنبال خود کفایی.

به نظر من اینکه شما وقتتون رو صرف خوندن 4 صفحه تاپیک می کنید و کلی دعوا و گلایه می خونید یا اینکه طلبکار میاید سراغ اعضا و مدیرا که چرا سیستم عضو گیری اینطوریه برید خودتون فعالیت کنید تا به کسی محتاج نباشید.

تو در و دیوار این انجمن و سایتش نوشته که هدف کار گروهی هست نه ایجاد دانلود سنتر و پشتیبانی از جوملا.

وقتی خودتون یه سایت موفق راه بندازینو واقعاً روش زحمت بکشید اونوقت شما هم اعصابتون میریزه به هم وقتی یکی بیاد یه همچین چیزایی راجع شما و سایتتون بگه. اگر فکر می کنید جومینا باید هدفش کمک به هموطنان باشه خب برید از اون 90% امکانات آزاد سایت استفاده کنید. اگر با روش عضو گیری مشکل دارید یا از طرز کار جومینا خوشتون نمیاد گوگل رو باز کنید یه سایت دیگه پیدا کنید.

من از تی سی جوملا چیزی نمی دونم که چرا جمع شد اما به هیچ عنوان نمی خوام که به هر دلیلی جومینا جمع بشه.

خود من دارم یه دانلود سنتر راه می ندازم که فعلا دنبال هاستشم. قول میدم به محض اینکه راه افتاد هرچی از امکانات تجاری و غیر تجاری جوملا (به غیر از فارسی شده ها) گیر آوردم به رایگام بذارم تو سایتم تا همه دانلود کنند. اما فرض کنید یه شرکت تو ایران تاسیس میشه (خصوصی) این شرکت به هرکی دلش می خواد کار میده یا فقط به کسانی کار میده که بهشون اطمینان داره.کسی حق نداره بگه چرا منو استخدام نکردی!

به نظر من بحث روی این چیزا کاملا بی فایده هست وقتی همه چیز روشنه. اگر در انجمن حضور داشته باشید می بینید که چطور بعضی از اعضا از جمله خودم همین روز ها عضو شدن. فغالیتشون هم کاملا مشخصه.

امید وارم دیگه یه همچین بحث های دور و درازی سر عضویت نشه چون توی انجمن کلی راجع بهش بحث شده.

این تاپیک حدود 37 تا ارسال داره تا اینجای کار که خوندنش تقریباً نیم ساعت طول میکشه. خب اگه این تاپیک نمی بود شما در این نیم ساعت می تونستید یه آموزش بخونید یا بنویسید یا استفاده خیلی مفید تری از این نیم ساعت بکنید. من توی نیم ساعت یه کامپوننت فارسی کردم که باعث شد عضو جومینا هم بشم. اگه هر دفعه یکی بیاد یه اعتراض از سیستم عضویت بکنه و 60 نفر دیگه هم بیان تاییدش کنن میشه یه تاپیک شلوغ و پر از دعوا که هم وقت مدیران رو میگیره و هم کاربرانی که همه تاپیک هارو دنبال می کنند.

به تعداد پست های انجمن و سایت ها و امکاناتی که روز به روز داره به جومینا اضافه می شه توجه کنید می فهمید که اداره جومینا که به نظر سایت کوچکی میاد چقدر سنگینه!

اونوقت فکر کنید یه سری بیانو هی اعتراض کنند و شلوغش کنند اونوقت خود شما باشید چه عکس العملی نشون میدید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...