رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وب سایت جومینا از اسفند ماه 1388 کار خودش را شروع کرد از همان زمان اعضایی ثبت نام نمودند و از امکانات مخصوص اعضا استفاده نموده اند . از آن جایی که هدف اصلی من ایجاد دانلود سنتر نیست و بیشتر ایجاد جو دوستانه بین اعضا است من کاربری حدودا 60 تن از اعضا وب سایت جومینا را لغو نمودم این 60 اعضایی بوده اند که فعالیتشون در انجمن های دیگه است و در جومینا تنها دانلود انجام میداده اند . تمامی کاربرانی که الحاقی را ترجمه نموده اند و یا حتی در انجمن فعال بوده اند همچنان جزو اعضا جومینا محسوب میشوند و کاربرای آنان حفظ شده است .

در بین دوستانی که کاربری آنان حذف شده است ممکن است کاربرانی باشند که قبلا کاری انجام داده اند و من فراموش نموده باشم و کاربریشان حذف شده باشد که خواهش میکنم به من ایمیل بزنند تا دوباره فعالشون کنم برای بقیه هم خیلی خرسندیم که تا بحال در خدمتشان بوده ایم انشا الله در صورت تمایل به ادامه عضویت در جومینا میتوانند از اطلاعیه شما ره 2 و یا فعالیت در انجمن استفاده کنند .

یک مورد دیگر تغییرات جدید و کلی در جومینا در حال اتفاق افتادن است . در حال تدوین قوانین جدیدش هستیم که روح تازه ای به سایت بدیم این قوانین جدید کمی پیچیدس برای همین مدیران دارن کار میکنند که ساده ترش کنیم.

به محض تدوین قوانین جدید حتما اطلاع رسانی خواهد شد

ارادتمند

امیررضا تهرانی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

آقای تهرانی با عرض تشکر فراوان لطفا بفرمائید که در این قوانین جدید خبر خوشی برای من و امثال من (که هنوز در انجمن حرفه ای نشدیم) در مورد عضویت در جومینا وجود داره؟

خیلی ممنون

لینک به ارسال

سلام دارم سعی میکنم قوانین را متعادل کنم برای همین یک بحثی در قسمت مدیران در این رابطه در جریان است که البته شما نمیتونید ببینیدش

لینک به ارسال

با سلام

وب سایت جومینا از اسفند ماه 1388 کار خودش را شروع کرد از همان زمان اعضایی ثبت نام نمودند و از امکانات مخصوص اعضا استفاده نموده اند . از آن جایی که هدف اصلی من ایجاد دانلود سنتر نیست و بیشتر ایجاد جو دوستانه بین اعضا است من کاربری حدودا 60 تن از اعضا وب سایت جومینا را لغو نمودم این 60 اعضایی بوده اند که فعالیتشون در انجمن های دیگه است و در جومینا تنها دانلود انجام میداده اند . تمامی کاربرانی که الحاقی را ترجمه نموده اند و یا حتی در انجمن فعال بوده اند همچنان جزو اعضا جومینا محسوب میشوند و کاربرای آنان حفظ شده است .

در بین دوستانی که کاربری آنان حذف شده است ممکن است کاربرانی باشند که قبلا کاری انجام داده اند و من فراموش نموده باشم و کاربریشان حذف شده باشد که خواهش میکنم به من ایمیل بزنند تا دوباره فعالشون کنم برای بقیه هم خیلی خرسندیم که تا بحال در خدمتشان بوده ایم انشا الله در صورت تمایل به ادامه عضویت در جومینا میتوانند از اطلاعیه شما ره 2 و یا فعالیت در انجمن استفاده کنند .

یک مورد دیگر تغییرات جدید و کلی در جومینا در حال اتفاق افتادن است . در حال تدوین قوانین جدیدش هستیم که روح تازه ای به سایت بدیم این قوانین جدید کمی پیچیدس برای همین مدیران دارن کار میکنند که ساده ترش کنیم.

به محض تدوین قوانین جدید حتما اطلاع رسانی خواهد شد

ارادتمند

امیررضا تهرانی

ممنونم که حساب کاربری بنده رو بستید.

لینک به ارسال

takpar33

دوست عزیز من سمت راست ارسال خود ببینید ارسال ها: 1

فکر نمیکنید انصاف نیست بعضی ها تلاش کنند تا عضو جومینا بشن ، فعالیت میکنن ، ترجمه و .... بعدش شما بدون فعالیت از زحمت اون ها بهره مند بشید. من از اول هدفم کار گروهی بوده . قصد استثمار کسی را هم نداشته ام و ندارم اما فکر میکنم در یک گروه همه باید درست به دست هم بدن نه اینکه یک عده آستینشون را بالا بزنن کار کننن و یک عده فقط تماشاچی باشن .من قضاوت را به عهده خود شما میذارم

لینک به ارسال

آقای تهرانی عزیز ، مال من رو هم بستین!

من ارسال داشتم ، دوتام سایت ! که جالبه قرار بود قالب سایت رو هم بهتون بدم در سایت بگذارید!

دستون درد نکنه:huh:

لینک به ارسال

اینجا یک مشکلی هست که خیلی داه من رو اذیت می کنه که به من ربط نداره ولی البته کمی هم شاید

این جا یکی از مشکلاتی که برای دعوت نامه هست که داره مشکل ایجاد می کنه یکی می یاد یک کامپونت یا ... رو فارسی می کنه و یک

دعوت نامه می گیره خداحافظ یک اکانت داره و دانلود شروع می شه تا .... ولی یکی که داره توی انجمن پست می ده و به دوستان کمک می کنه نمی تونه در سایت عضو بشه که اگر آقای تهرانی بخواهند من می تونم اصلا به اشون در پیغام خصوصی بگم که این نفرات رو معرفی کنم امید وارم که در قانون جدید این مشکل حل بشه

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

شهريار عزيز فكر كنم بيشتر از شما ما ( تيم مديريت } تو انجمن حاضريم و به كار هاي تماميكاربران ناظريم و مي دونيم كي پست داده و كي پست نداده ! و بهتره اينو هم بهگم كه هر پستي ارزش دادن دعوتنامه نداره ! برا ما تعداده تشكر ها خيلي خيلي مهمتر از پستهاست و ( شايد از يك پست خوب هم تشكر نشه !) ما اينو هم در نظر ميگيريم كه كيا سعي ميكنند تا به كاربران ديگه هم كمك كنند و فقط براي بالا بردن پست و گرفتن دعوتنامه نيومده باشند !

البته شايد ارسال دعوتنامه براي بعضي ( درصدش كمه ) رو فراموش كرده باشيم { فكر كرده باشيم كه ارسال كرديم } در اين صورت اين دسته از دوستان ميتونند با دادن يك پيام خصوصي به ما دعوتنامشونو دعوت كنند { البته ما تشخيص مي ديم كه بايد به اين دوست عزيز دعوتنامه بفرستيم يا نه ! }

موفق باشيد

يا علي

لینک به ارسال

سلام

من تا اونجا كه تونستم و وقتم بهم اجازه داده فعاليت كردم(يه قالب تو جومينا و دو سه تا افزونه توي انجمن و شركت فعال در بعضي از بحثها)

ولي قبول دارم كه فعاليتم كمه و به اين كه حساب كاربريم بسته شده اعتراضي ندارم....ولي نميشه كه تمام وقت توي جومينا فعاليت كنم...بالاخره زندگيه و هزار درد :P ان شاءالله قوانين جديد مشكل گشا باشن.

لینک به ارسال

نه دوست من حتما اشتباه شده :64 (36): برای همین گفته ام به من ایمیل بدید !

خانم فرشباف که شما معرفی کرده اید را حذف نکرده ام شما که جای خود داری لطفا نام کاربریتون را بگید فعالتون کنم

لینک به ارسال
اینجا یک مشکلی هست که خیلی داه من رو اذیت می کنه که به من ربط نداره ولی البته کمی هم شاید

این جا یکی از مشکلاتی که برای دعوت نامه هست که داره مشکل ایجاد می کنه یکی می یاد یک کامپونت یا ... رو فارسی می کنه و یک

دعوت نامه می گیره خداحافظ یک اکانت داره و دانلود شروع می شه تا .... ولی یکی که داره توی انجمن پست می ده و به دوستان کمک می کنه نمی تونه در سایت عضو بشه که اگر آقای تهرانی بخواهند من می تونم اصلا به اشون در پیغام خصوصی بگم که این نفرات رو معرفی کنم امید وارم که در قانون جدید این مشکل حل بشه

با تشکر

در جواب شما :

فرض کنید جومینا خانه ای است که داره ساخته میشه هر کس یک آجرش را در جای خود قرار بده از نظر من میتونه تو این خونه زندگی کنه . معلومه که اونی که میاد دیکشنری بارز میکنه کامه به کلمه ترجمه میکنه حق داره از دست رنج دیگران هم استفاده کنه . اسم نمیارم همین چند روز پیش یه کاربر برای من یک ترجمه فرستاد من بهش ایمیل زدم گفتم منو گرفتی ؟! به من گفت همه سعیم را کرده ام منم قبول کردم چون دیدم راست میگه ما هم برامون این ارزش داره اگر 10 تا ترجمه کامپوننت هم برای همین کاربر میفرستاد از نظر من ازش این یکی را نداشت بعدشم 5 نفر تا حالا از انجمن دعوت نامه گرفته اند !

لینک به ارسال

این شد یه جواب منطقی ولی من دیدم که قانون های این چنین چیز ها نوشته و دیدم همه دارن روی این موضوع ویراژ می دن که هرکی یه کامپونت یا کلا افزونه داد باید بره توی سایت جومینا

ممنون از جوابتون

لینک به ارسال

من نمیدونم چه داستانیه این عضویت والله امکاناتی که برای عموم منتشر میشه کم از امکانات اعضا نداره ! منتها من یه سری ملاحظات را رعایت میکنم که بعضی امکانات برای اعضا منتشر میشه

لینک به ارسال

سلام

آقای تهرانی یه جوری صحبت می کنید که آدم از تلاش نا امید میشه البته هدف اولیه همه (ان شاء الله!!) گسترش دانش بشری هست و در درجه دوم عضویت در جومینا ولی یکی مثله من که دارم روی روی قسمت ادمین k2 کار میکنم فرصت نمیکنم که روزی دو سه ساعت بیام انجمن پست بدم

بعدشم اگه ترجمه ای روون نباشه ارزش تشکر نداره؟

ممنون

لینک به ارسال

چرا داره . شما پست ها را از اول مطالعه بفرمایید متوجه خواهید شد که من دقیقا چی گفته ام

اتفاقا ترجمه قسمت ادمین k2 کار بسیار قابل تقدیریه

لینک به ارسال

اکانت بنده که عضو سوم یا چهارم جومینا بودم بسته شد :)

من هم با دو کامپوننت بر می گردم :)

لینک به ارسال

ما را هم که حذف کردید اقای تهرانی

حالا من یه سوال دارم .شخصی مثل من صبح ساعت 8 میره تهران سر کار شب ساعت 11 از شرکت بر میگرده

از شنبه تا پنجشنبه هم این روال هست

جمعه هم درگیر کارهای شخصی و ساعاتی کار با اینترنت و طراحی سایت هست

حالا این اقا یا خانوم تا حالا از این سایت دانلود کرده ولی فقط برای استفاده خودش و جایی منتشر نکرده

حالا می خواد بدون با این وضعیت تکلیف چیه .چطور باید از امکانات جومینا استفاده کنه

اگر حق استفاده نداره بگید تا ما هم از لیست علاقمندی ها حذف کنیم.

وقتی سایتی برای امثال من کارایی نداشته باشه دیگر نیازی به سر زدن نداره

در ضمن مدیران سایت جومینا ، نصف بیشتر سوالات کاربران شما تکراری هست و یا اینکه طرف در جومفا به جواب سوالش رسیده

و بخشی از سوالات هم که ما بلد نیستیم .

به هر حال از اینکه این مدت با سایت شما بودم خوشحال شدم .و مطمئن باشید هیچ گونه از امکانات را در اختیار هیچ کس نداده ام

برای امیر رضا تهرانی و همکارانش ارزوی موفقیت میکنم

موفق باشید

ماهور

لینک به ارسال

با سلام

ماهور جان دوست عزیزم , یک راه حل خوب برا شما دارم اونم اینکه شما هر روز بعد یا قبل کار کافیه 10 دقیقه روی ترجمه یک کامپوننت خوب , وقت بزارید سر هفته یا 2 هفته میبینید که کار ترجمه کامپوننت تموم شده و با ارسال او به جومینا 2 باره میتونید از امکانات جومینا استفاده کنید { البته این کار رو باید هر چند وقت یکبار انجام دهید ! } / { ایکستنشن مورد نظرتون رو که میخواهید ترجمه کنید رو با ما هماهنگ کنید // در ضمن نباید این ایکستنشن قبلاً ترجمه شده باشد } ;)

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

ما هم خوشحال شدیم 4 ماه در خدمت شما بودیم و امیدوارم توانسته باشیم کمکی به شما کرده باشیم

در مورد انتشار امکانات هم نگران نباشید دوست من حومینا یک فرایند همیشگی دارد لذا اگر همین امروز هم همه امکانات منتشر شود باز هم جومینا جذابیت خود را از دست نخواهد داد چون هر روز یک امکان به جومینا اضافه میگردد که ممکن است برای اعضا باشه و یا دانلودش به صورت عمومی باشه . انتشار امکانات رو سیاهیش میمونه برای منتشر کنندش که لااقل به عهد خودش عمل نکرده . مضاف بر این که در هنگام ثبت نام خاطرتون هست که کلیه اطلاعات وب سایت و .... را اعضا به جومینا داده اند

لینک به ارسال

سلام

دوست من سعید شمسی عزیز من کلی کامپونت ترجمه شده دارم که همه هم تجاری هست

البته فقط فایل های ترجمه هست.منتشر هم نشده به خاطر تجاری بودنش

برای ترجمه بصورت خوب باید تمرکز داشته باشم .من ساعت 11 شب میام خونه فکر نکنم با وجود خستگی زیاد بتونم

خوب ترجمه کنم

در ضمن من اگر وقت ترجمه داشتم .خوب افزونه های که شما معرفی می کنید را میرم دانلود می کنم و ترجمه می کنم

اینطوری هم کار خودم و مطمئن هستم که در سورس دستکاری نشده

من از شما یه دلخوری دارم

یکی از اعضای جومینا که از دوستان بنده هم هست و من خیلی به ایشون ارادت خاصی دارم . و از افراد کاملا حرفه ایی و باسوادی هست

اصلا هیچ فعالیتی در انجمن نداشته حتی یک دونه هم پست نداده .اما ایشون هنوز یکی از اعضای جومینا هستن

به هر حال قوانین یا برای همه هست یا برای هیچ کس

دوست عزیز من در سایت جومفا هم که مدت زیادی هست که عضو هستم

الان مدتی که اصلا نتونستم پست بدم اما هنوز از امکاناتش دارم استفاده می کنم.

جومفا ، جومینا ،اسان دانلود ،هاتفا ،پی سی ول ،جوملا ارت ، اینا چند سایتی هست که من هر شب سر میزنم

و در همشون عضو هستم و از امکاناتش هم استفاده می کنم .هر کاری هم که توانستم انجام دادم

اما فقط سایت شما ما را حذف کرد

به هر حال ببخشید که اینو میگم

با این سیاست جومینا پیشرفت نمیکنه

من نصف پست هایی که دوستان اینجا میزنن را دارم میبینم که در جومفا هم زدن

دلیلش هم روشن چون جومفا بی منت عضو میگیره و خدمات میده اما شما نه

به هر حال من اعتراف میکنم که از سایت شما موارد بسیاری را یاد گرفتم و چند افرونه هم دانلود کردم

خیلی خوشحال هستم که از سایت شما بهرمند شدم و خیلی ناراحت که دیگه نمیتونم بهره ایی ببرم

به هر حال برای شما ارزوی موفقیت میکنم و خوشحال میشم روزی بتونم کمک شما بکنم

موفق و پیروز باشید

ماهور

لینک به ارسال

با سلام

در موردی ترجمه هم باید بگم هر جور خودتون مایلید / :shy: / قوانین هم برای همه ثابته چه مدیر چه کاربر عزیز

در مورد کاربر عزیزی که فرمودید من خبر ندارم حتما اشتباهی جا موندن, که انشا الله حل میشه ! :1:

در مورد سوالت هم که فرمودید اینجا پرسیدن و هم تو جومفا , فکر نکنم ما تو جای از فروم یا سایت گفته باشیم که این سوالهارو فقط اعضای اصلی سایت میتونند بپرسند ! اینطور نیست ؟ { در ضمن زده باشند این دوستان می خوان در کمترین زمان به بهترین جوابها برسند !}

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

تمام کاربرهایی که فعالیت نداشته اند همه حذف شده اند خیلی خیلی بعید میدونم کسی جا مونده باشه ممکنه 2 نفر باشه که فعالیتی نداشته و اتفاقا جزو جومفایی ها هم هست اما از دوستان 3 ساله من هستند و کمک های دیگه ای میکنن که شما نمیبینید و در سایت منتشر نمیشه . صحبت منت هم نیست نمیشه یه گروه کار کنن یه گروه دیگه استفاده ،لااقل من همچین عقیده ای ندارم من میگم همه با ید دستشون نو دست هم باشه درمورد پیشرفت جومینا اولا هر کس از پیشرفت تعریف خودش را داره . و دقیقا اون پیشرفتی تعریف شماست من شخصا دنبالش نیستم .

دوما شما 4 ماه 11 شب تشریف آوردید بدون هیچ زحمتی دانلود کردید حالا بعد از 4 ماه دیگه این امکان را ندارید این مشکلی داره ؟ من بودم تشکر هم میکردم نه این که سایت های دیگه به رخ مدیران بکشم

در مورد سئوالات تکراری در انجمن دوست عزیز اولا ما انجمن پشتیبانی جوملا نیستیم عنوان انجمن را بخوانید انجمن تخصصی جوملا نوشته انجمن های پشتیبانی 2 تا هست که خیلی هم خوب کار میکنند اما اون پست هایی که میفرمایید لطفا دنبال کنید هم در جومفا زده میشه و هم در مامبولرن و هم در اینجا .

نکته آخر اینه که ما به کسی وامدار نیستیم که واممون را ادا نکرده باشیم از طرفی هم 90 درصد امکانات دانلودش برای عموم آزاده و 10 درصد بقیه تنها برای اعضا منتشر میشه برای اون 10 درصد شما میتونید اطلاعیه شماره 2 را مطالعه فرمایید و در مورد فایل های وارز هم که میفرمایید من 2 گیگ از این فایل ها را دارم که اتفاقا بیشترش را هم خودم ترجمه کرده ام اما در جومینا امکانات وارز منتشر نمیکنیم

لینک به ارسال

اقای تهرانی

من به تازگی، کامپوننتی رو فارسی کردم

لیتک : http://joomina.ir/component/k2/item/109-bodyguard-joomla.html

دسترسی من بسته شده

ایمیل هایی هم فرستادم ولی جوابی نیومد براlم

با اخترام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...