رفتن به مطلب
سامان آخته

ماژول امتحان ويژه مدارس

پست های پیشنهاد شده

اين ماژول را تقديم مي كنم به تمامي مديران مدارس

لينك دانلود : دانلود

دوستان لينك بالا را اصلاح كردم حالا مي تونيد دانلود كرده و مستقيما بدون اينكه از zip خارجش كنيد در قسمت " نصب " نصبش كنيد.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر اطلاعات رو بد نمایش میده باید انکد فایل ها و جداول مربوط به این کامپوننت رو چک کنید . این نسخه که فارسی شده نسخه تغریبا قدیمی این کامپوننت هستش ، نسخه های جدیدش رو باید از سایت اصلی خریداری کنید .

لینک به ارسال

برای منم فونتش درست نیست. البته یادمه این مشکل برا یه کامپوننت آگهی هم پیش اومد. درصورتی که برای بقیه درست بود. کسی میدونه چی میشه که اینطوری میشه؟ چطوری میشه درستش کرد؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز برای اینه مشکلی که گفتید با زبان، ایکستنشنهای که نصب می کنید حل بسه باید انکدینگ جداول در دیتابیس را تغییر بدید برای این ار مراحل زیر را طی کنید :

1- وارد phpmyadmin میشیم و دیتابیس مورد نظر رو انتخاب می کنیم

2- جدول مورد نظر رو انتخاب می کنیم تا جداول داخلی رو ببینیم ، برای این کار از یست سمت چپ نام جدول رو انتخاب می کنیم

3- در این مرحله از قسمت پایین جداول گزینه Check All رو انتخاب و بعد روی عکس مداد کلیک می کنیم ، منظورم ادیت هستش

4- در این مرحله از ستون Collation انکدینگ utf8_general_ci رو انتخاب می کنیم ، این عمل رو برای تمام جداول انجام میدیم و در آخر روی گزینه Save کلیک می کنیم تا تغییرات اعمال شود

این آموزش قبل توسط دوست عزیزمان مصطفی قلیزاده در فروم قرار گرفته بود لطفاً قبل از زدن هر پستی سرچ کنید

امیدوارم ...

امیدوارم باشید ...

یا علی

لینک به ارسال

ممنون از جواب خوبتون. اما چی میشه که اینطوری میشه رو نگفتید. منظورم اینه که چرا یه پلاگین برا یه نفر سالمه و برا یکی دیگه مشکل فونت پیدا میکنه؟

من دقیقا مراحلی رو که گفتید انجام دادم ولی همچنان مشکل باقیست. البته بعد از تغییر انکدینگ دوباره برای ویرایش که میرفتم تغییرات اعمال نشده بود در صورتی که من save هم کرده بودم. در ضمن من روی لوکال دارم تست میکنم.

encoding.jpg

لینک به ارسال

به محض اینکه وقت کنم درستش میکنم و در جومینا منتشرش میکنم لطفا وقت بگید وارزه یا نه اگر وارز باشه در جومینا منتشر نمیشه

لینک به ارسال

مشکل فونت ها حل شد منتها به دلیل دستکاری که در کامپوننت انجام شده در سرور ایجاد مشکل میکنه لطفا کامپوننت اصلی را برای من بفرستید که اون هم درست کنم

لینک به ارسال

آقا من با یه کامپوننت دیگه هم همین مشکل رو پیدا کردم. کسی نمیدونه چرا اینطوری میشه؟

لینک به ارسال

دلیل مشکل فونتها جداول است که uft8 نیست اما این کامپوننت یک مشکل دیگه هم داره در حین فارسی سازی اتفاق افتاده

چون نام کامپوننت عوض شده جوملا نمیتونه صفحه لود کامپوننت را بخونه

لینک به ارسال

ببینید من دقیقا سوالم اینه: چرا بعضی از کامپوننت ها از قبیل همین کامپوننت برای بعضی بدون مشکل کار میکنه و برای بعضی دیگه با مشکل فوت بر میخوره. برای درست کردنش هم مراحلی که دوستمون گفته بودند رو انجام دادم ولی مشکل برطرف نشد.

لینک به ارسال

goldenboy عزیز

دلیلش را عرض کردم خدمتتون مربوط به جداول پایگاه داده هاست . برخی سرور ها در تنظیمات این را لحاظ کردند و برخی خیر

لینک به ارسال

سلام دوستان

خسته نباشید

نام اصلی این کامپوننت چی بوده؟

سلام دوستان

خسته نباشید

نام اصلی این کامپوننت چی بوده؟

لینک به ارسال

با سلام

salar-tak عزيز اسم اصلي اين كامپوننيت JoomlaQuiz هستش ... ( كه تجاري هستش :s)

چون جناب آستانه توابعي كه با اين نام در كامپوننت به كار رفه است رو كامل تغيير دادند از اسم اين كامپوننت هم نميشه فهميد كه اين كامپوننت همان كامپوننت JoomlaQuiz هستش ! و چون من در دانشگاه هستم نميتونم همه افزونه هايي كه در فروم قرار ميگيرند رو تست و برسي كنم !

اگه كمي سريتعر اين سوال رو ميپرسيديد من لينك موجود رو حذف ميكردم :huh: ( به علت تجاري بودن ) و لي چون الان بحث روي اين كامپوننت زياد شده * حذف نميكنم .

موفق باشيد

يا علي

لینک به ارسال

اين ماژول را تقديم مي كنم به تمامي مديران مدارس

لينك دانلود : دانلود

دوستان لينك بالا را اصلاح كردم حالا مي تونيد دانلود كرده و مستقيما بدون اينكه از zip خارجش كنيد در قسمت " نصب " نصبش كنيد.

.

.

لینک دانلود مشکل داره . . .

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اگه پست قبلی منو (پست 18) رو خونده باشید عرض کردم این کامپوننت تجاری هست ... پس جومینا از آن پشتبانی نمیکند .

اسمشم عرض کردم اگه خواهستید میتونید از سایت اصلیش خریداریش کنید.

یا حق

لینک به ارسال

من سوالاتی برام پیش اومد

چطور میشه این ماژول هارو خرید از سایتش؟

بعد اینکه آیا اینا لایسنس داره مثلا هر سال باید لایسنس جدید گرفت؟

بعد اینکه فقط رویه جوملا نصب میشه؟

چطور واسمون ارسال میکنن

لینک به ارسال

من سوالاتی برام پیش اومد

چطور میشه این ماژول هارو خرید از سایتش؟

بعد اینکه آیا اینا لایسنس داره مثلا هر سال باید لایسنس جدید گرفت؟

بعد اینکه فقط رویه جوملا نصب میشه؟

چطور واسمون ارسال میکنن

شما با خريد لايسنس در اصل افزونه را با پشتيباني ميخريد و تا مدتي كه سازنده گفته افزونه شما داراي پشتيباني براي مشكلات و بروز رساني ميباشد ولي بعد از اتمام مدت افزونه همچنان فعال خواهد بود و از كار نخواهد افتاد ولي پشتيباني و بروزرساني ديگر در دسترس شما نخواهد بود.

براي خريد هم بايد كارت اعتباري مانند ويزا يا گريديت كارت يا حساب پي پال داشته باشيد.البته هستند كساني كه با دريافت پورسانت براي شما خريد اينترنتي از سايت هاي خارجي انجام ميدهند.

لینک به ارسال

این لینک دانلود که گذاشتید شکسته شده است و فایلی موجود نیست لطفا در صورتیکه راضی هستید که دوستان بتوانند از این افزونه استفاده کنند آن را دوباره آپلود کنید ممنونم!

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز به انجمن جومینا خوش آمدین

لطفا صفحه قیل (پست 18 آقای شمسی ) را مطالعه کنین دلیل اینکه لینک دانلود شکسته را میفهمین

:thankyou:

لینک به ارسال

اين فايل در سرور موجود نيست و نميتوان دوباره اپلود كرد چون تجاري است.نام ان را هم جناب شمسي گفتند و ميتوانيد در اينترنت جستجو كنيد.

Joomla Quiz

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...