رفتن به مطلب
mojtabapordel

كامپوننت مديريت آگهي ها (Ads Manager) - آخرين نسخه 2.6.4 - پارسي

پست های پیشنهاد شده

آقای پردل زحمت ترجمه نسخه جدید این افزونه رو کی می کشید؟

نميدونم دوست عزيز. فعلا اصلا فرصت ندارم. انشالله اگه وقت كنم، حتما شروع مي كنم.

سلام

جناب پردل

آیا امکان دارد زمانی که یک بازدیدکننده مجموعه را انتخاب می کند در یک کشوی دیگر زیر مجموعه های آن نمایش داده شوند منظورم زمان درج آگهی است ؟

اگر امکان دارد بفرمائید هزینه چقدر می باشد ؟

نه. اين امكان رو نداره. همه مجموعه ها و زيرمجموعه ها تو يه ليست كشويي نمايش داده ميشه. و يا اگه اجازه انتخاب بيش از يك مجموعه رو داده باشين، تو يه كادر همشون نمايش داده ميشه. ميتونين تنظيم كنين كه فقط زيرمجموعه ها نمايش داده بشه و مجموعه هاي والد نمايش داده نشه.

نمونه رو ببينين:

http://www.ruzbazar.ir/component/adsmanager/post_ad

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
.چه جوری میتونم وقتی از منو روی گزینه نیازمندی ها کلیک می کنم کلمه ( صفحه اصلی آگهی ها ) رو از نوار ابزار ابی رنگ خود مرورگر نمایش داده میشه رو به یک کلمه دلخواه تغییر بدم؟(منظورم عنوان صفحه اصلی خود کامپوننت است)

2.در صفحه اول چگونه می توان مجموعه ها را حذف کرد و به جایش جدیدترین آگهی را نمایش داد؟

3.در داخل خود صفحه کامپوننت ( مجموعه) دو تا ماژول جستجو پیشرفته و مرتب کردن بر اساس تاریخ هست . اینها رو میشه حذف کرد؟

سلام

1- عبارت "صفحه اصلي" تو فايل زبان بخش كاربري خط 121 و عبارت آگهي ها در خطوط 56، 82 و 157 نوشته شده.

2- راهي كه به نظرم ميرسه، استفاده از ماژول جديدترين آگهي هاست. بعد هم اون ماژول رو تو يه مطلب نمايش بدين و در نهايت تو منو به اون مطلب لينك بدين. براي نمايش ماژول تو مطلب هم ميتونين از اين افزونه استفاده كنين.

3- آره. امكانش هست. به مسير زير برين:

your_site/components/com_adsmanager/views/list/tmpl/default.php

خطوط 63 تا 96 رو حذف كنين يا به شكل توضيح دربيارين:

[align=left][php][/php]

[/align]

لینک به ارسال

چجوری میتونیم شیوه نمایش تبلیغ رو تغییر بدیم؟؟؟؟؟

میشه یکی راهنمایی کنه؟؟؟؟

لینک به ارسال

با عرض سلام مجدد جناب آقای پردل خطای زیر مال چیه؟

Fatal error: Call to undefined function mosformatdate() in /public_html/components/com_adsmanager/views/front/view.html.php on line 184

تو صفحه اول بعد از انتشار آگهی میاد مربوط به تاریخ شمسیه من با کد های قبلی جایگزین کردم صفحه درست شد ولی تاریخشمسی نیست میشه یه نگاه به کدها بندازین.

با تشکر

لینک به ارسال

با عرض سلام مجدد جناب آقای پردل خطای زیر مال چیه؟

Fatal error: Call to undefined function mosformatdate() in /public_html/components/com_adsmanager/views/front/view.html.php on line 184

با سلام

توصیه می کنم مجدد فایل های بروز رسانی کنید فکر کنم ناقص کپی شدن

اگه بدون ایجاد تغییراتی این مشکل به وجود امده احتمال داره از جانب هاست باشه با مدیر سرورتون تماس بگیرید.

یا علی

لینک به ارسال

با تشکر از شما فایل ها رو بروزرسانی کردم نشد احتمالا مربوط به سرور می شه.

ولی یک سوال دیگه...من می خوام از این کامپوننت برای راه اندازی بانک اطلاعات شهری و مشاغل استفاده کنم البته با کمی تغییرات تو فایل زبان.

چون ظاهرا جوملا از این کامپوننت بی بهره است یا شاید من اطلاعاتم ناقصه ولی خیلی از سیستم ها از جمله وردپرس این افزونه و حتی قالب رو دارند

می خواستم ببینم شما کامپوننتی در این خصوص می شناسید به من معرفی کنید یابا همین می تونم کارم رو پیش ببرم.

با تشکر از شما

لینک به ارسال

سلام

چون تو اين سيستم ميشه فيلدهاي سفارشي ساخت، ميشه براي خيلي كارها ازش استفاده كرد.

مثلا تو يه سايتي ديدم براي سيستم ثبت همايش ها ازش استفاده شده بود.

خود من براي سيستم ثبت مقالات و ايجاد بانك مقالات دارم ازش استفاده ميكنم.

كافيه كمي تو ترجمه هاش دست برده بشه

لینک به ارسال

منظورتون چیه ؟

ببینین الآن شما وقتی روی تبلیغ کلیک می کنین صفحه تبلیغ مورد نظر باز میشه که یک فرم مشخص داره ( یک جدول که بالا موضوع آگهی، گوشه سمت راست تصویر آگهی، روبروش شرح آگهی و قیمت) حالا من می خوام فرم نمایش آگهی رو تغییر بدم. از کجا این امکان پذیره.:thankyou:

لینک به ارسال
.چه جوری میتونم وقتی از منو روی گزینه نیازمندی ها کلیک می کنم کلمه ( صفحه اصلی آگهی ها ) رو از نوار ابزار ابی رنگ خود مرورگر نمایش داده میشه رو به یک کلمه دلخواه تغییر بدم؟(منظورم عنوان صفحه اصلی خود کامپوننت است)

2.در صفحه اول چگونه می توان مجموعه ها را حذف کرد و به جایش جدیدترین آگهی را نمایش داد؟

3.در داخل خود صفحه کامپوننت ( مجموعه) دو تا ماژول جستجو پیشرفته و مرتب کردن بر اساس تاریخ هست . اینها رو میشه حذف کرد؟

سلام

1- عبارت "صفحه اصلي" تو فايل زبان بخش كاربري خط 121 و عبارت آگهي ها در خطوط 56، 82 و 157 نوشته شده.

2- راهي كه به نظرم ميرسه، استفاده از ماژول جديدترين آگهي هاست. بعد هم اون ماژول رو تو يه مطلب نمايش بدين و در نهايت تو منو به اون مطلب لينك بدين. براي نمايش ماژول تو مطلب هم ميتونين از اين افزونه استفاده كنين.

3- آره. امكانش هست. به مسير زير برين:

your_site/components/com_adsmanager/views/list/tmpl/default.php

خطوط 63 تا 96 رو حذف كنين يا به شكل توضيح دربيارين:

[align=left][php][/php]

[/align]

ممنون از توضیحات کاملتون ، برای سوال اول میشه آدرس فایل رو دقیقا به من بگین؟

سوال دوم : برای سوال دوم چه جوری امکان حذف مجوعه ها از صفحه اصلی هست؟

ممنون از کمک هاتون

لینک به ارسال

با سلام

من کامپوننت رو روی جوملا 1.6 نصب کردم از قالب rtl شده ja purity II هم استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا همه منو ها و مطالب سایت رو انگلیسی نشون میده اصلا نمیره سراغ فایل فارسی من دقیقا تو سایت دیگم با افزونه easy blog همین مشکل رو داشتم تو جوملا 1.6 با اینکه فایلهای ترجمه هم نصب شده بود البته اومدم فایل ترجمه رو جایگزین فایل انگیسی هم کردم اصلا فقط متن متغیرهایی که برای ترجمه بکار میروند رو نشون داد دیگه نمیدونم مشکل کجاست جوملا هم فارسی 1.6.2 رو نصب کردم بعد به 1.6.6 ارتقا دادم لطفا راهنمایی کنید.

من مشکل دوستمون رو هم داشتم که 2.6.3 رو اول نصب کردم سیو نمیشد و تصویر هم آپ لود نمیکرد بعدجوملا رو از اول نصب کردم 2.6.2 رو نصب بعد حذف کردم دوباره 2.6.3 رو نصب کردم حل شد.

لینک به ارسال

سلام

امشب روي نسخه جديد كار ميكنم. انشالله نسخه جديد اين مشكلات رو نداشته باشه

تاپيك با آخرين نسخه افزونه آپديت شد. براي دانلود آخرين نسخه به پست اول مراجعه كنيد

لینک به ارسال

ممنون از توضیحات کاملتون ، برای سوال اول میشه آدرس فایل رو دقیقا به من بگین؟

سوال دوم : برای سوال دوم چه جوری امکان حذف مجوعه ها از صفحه اصلی هست؟

ممنون از کمک هاتون

لینک به ارسال

خسته نباشید. من سه تا سؤال از حضورتون دارم:

+ چجوری می تونم مدل نمایش صفحه هر آگهی رو عوض کنم.

( همون صفحه ای منظورم هست که تیتر آگهی، تصویر آکهی و توضیحات رو نمایش میده در اصل میشه صفحه ی مجزای هر آگهی)

+چجوری میتونم همون کامپوننت قدیمی رو بروز رسانی کنیم؟

:thankyou:

لینک به ارسال

چناب پردل شما که بیشتر با این کامپوننت کار کردید ممکنه راهنمایی کنید این مشکل رو از تو کدوم فایل برطرف میشه کرد؟

download.php?imgf=13166212321.PNG

تراز جستجو درست نیست و کادرش از تنظیم تراز صفحه بیرونه

نوشته ها فقط وقتی توضیحات کامل رو انتخاب میکنیم چپ چین میشن تو بقیه موارد راست چینه مشکلی نداره ولی وقتی جستجو پیشرفته رو هم انتخاب میکنیم چپ پینه دوباره

اگه ممکنه بگید header توضیحات کامل و footer اون تو کدوم قسمته که بشه نوع نمایش اونها رو تغییر داد

ممنون از زحمتی که کشیدید

لینک به ارسال

توی اد مننجر میشه برای هر محصول یه url گذاشت ؛ میخواسم ببینم میشه بجای نمایش url در سایت یه عکس اختصاص داد(مثلا یه عکس که روش نوشته باشه برای ورود به سایت اصلی آگهی کلیک کنید) تا برای ارجاع به url روی عکس کلیک بشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپم نکنید !

دوستانی که بدونند حتما پاسخ خواهند داد !

ضمن اینکه جناب مهندس پردل هر وقت انلاین باشند تاپیک های خودشون را بررسی خواهند کرد و پاسخ مناسب خواهند داد !

لینک به ارسال

سلام

اين مورد رو بررسي نكردم.

متاسفانه به اين زودي ها هم فكر نمي كنم فرصت كنم روش كار كنم. بقيه دوستان اگه چيزي مي دونن راهنمايي كنن لطفا

لینک به ارسال

جناب پردل ممکنه لینک قالبی که تو سایتتون روز بازار استفاده کردید بدید ممنون خیلی از مشکلاتمون بخاطر ساختار قالب هست

لینک به ارسال

جناب پردل ممکنه لینک قالبی که تو سایتتون روز بازار استفاده کردید بدید ممنون خیلی از مشکلاتمون بخاطر ساختار قالب هست

سلام

فكر كنم مال هاتفا باشه. مطمئن نيستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...